Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:12 29.09.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Tova e forum 'za zariat i izborite"!!!!!нови  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано09.05.01 20:24



kym vsichki v toia forum........ako obichate pokazete che imate pone malko mozyk v glavata si.........tuk ako ne ste zabeliazali da vi kaza za stoten pyt e forum "za zaria i izborite" ne za SDS i izborite ne za Kostov, ako imate takiva misli idete ima drugi forumi "Politika " Izbori" i t.n.

ako ne mozete i n iamate kakvo da kazete po temata v toia forum spestete ni vremeto da pishete gluposti prosto za da napishete neshto



Тема Re: Tova e forum 'za zariat i izborite"!!!!!нови [re: az]  
Автортaня (Нерегистриран)
Публикувано09.05.01 20:40



не видя ли че овцете са така, една като тръгне цялото стадо заминава , ти им обяснявай цял ден за какво е форума няма да схванат , виж само колко теми тук с колко въпроси царедворците не отговориха на НИТО ЕДИН!!!

те са безнадежден случай!!!



Тема Re: AZ-чо да не си трансексуал [re: тaня]  
Автор PROTEUS ()
Публикувано09.05.01 21:49



щото май се изявяваш и като Таня - айде бягай да опроверганаш с чаршафите
и овцете!





Тема Re: AZ-чо да не си трансексуалнови [re: PROTEUS]  
Авторdzver (Нерегистриран)
Публикувано10.05.01 12:23



abe toja forum niama li moderator?
da banne proteus ili pone da mu trie po-prostashkite postingi

samo prechi na dialoga



Тема Re: AZ-чо да не си трансексуалнови [re: dzver]  
Автор Golem (непознат )
Публикувано10.05.01 14:08



Защо бре? PROJEUS е пич! Форумът без него няма да е същия! (То и без az няма да е същия, но тогава ще е по-хубав)



Тема Re: Tova e forum 'za zariat i izborite"!!!!!нови [re: az]  
Автор CTPEЛEЦ (Председател)
Публикувано10.05.01 16:24



Неприятно и неудобно ми е някак си, особоно когато някой, който не смее да влезе с един регистриран ник поне, започне да ме поучава, така че на въпроса - това е клуб "Царя и изборите", а за си е твоя приумица.
Искам веднага да поясня, че бележката ми беше за яснота, а не поради желание да защитя СДС и всички скачащи с повод или ей така за кеф.

Едно нещо е да искаш, друго да можеш, а трето и четвърто да го направиш...


Тема Re: Tova e forum 'za zariat i izborite"!!!!!нови [re: тaня]  
Авторheadhunter (Нерегистриран)
Публикувано10.05.01 17:24



Драга моя,

Май вие сте тези, на които не им влиза в главата.

Царедворците каквото имаха да кажат го казаха, можеше да прочетете по-старите постинги тук, преди да се появят радикалите за да започнат да плюят.

Какво искате да знаете?
1. Колко пари има царя?
2. Дали ще ограби това, което БСП и СДС не успяха да ограбят?
3. Каква му е програмата?
4. Кой номер гащи носи?... 5... 6... 7...

Мога да Ви отговоря по ред:
1. Не е прилично да се пита, колко пари имаш. "Новинката", че царят бил фалирал дойде от вашите кръгове (без коментар). "Новинката", че бил спонсориран от руската мафия пак дойде от там (пак без коментар).

2. Оставям настрана това, че ако отговорът на въпрос 1 е "МНОГО", пак никой не е застрахован, че той няма да краде. Така, че дори и отговорът на съшия въпрос да е "ФАЛИРАЛ Е"... ами пак същата работа. Остава да заложим на честността му. И оттук можем да си зададем въпроса, защо толкова хора му вярват? Само, драга госпожице, се пазете да не накърните нечии чувства с не дотам politically correct думи. Та, да се върнем на въпроса... Ами защото хората имат нужда да вярват във водачите, които са избрали. През 1997 аз гласувах за СДС. Вярвах им. Вече не им вярвам. На БСП не вярвам. За ДПС да не говорим, не принадлежа към тази част от електората.
Трябва ли да отговарям защо не вярвам вече в СДС? Пишете ми на

, ще Ви отговоря.

3. Е това е най-важния въпрос за нас, нали? Всички очакваме програмата на царя. Какво предлага? Но той мълчи ли мълчи. Ами хубаво... нека да се върнем 4 години назад и да видим програмата да СДС? Колко неща от нея са изпълнени? Външната политика - добре, стабилизацията на лева - добре. Приватизацията - ууупссс... Икономически ръст (ама истински, а не изфабрикуван) - ууупссс... Данъчни облекчения - добре, въвеждане на лиценз за всичко, което още мърда - ууупссс - този пункт изтрива файдата от данъчните облекчения. Повишаването на жизнения стандарт - ууупссс..., освен ако не сте държавен служител в някое министерство. Свобода на словото - уупссс...
Ами за какво ми е да знам нечия програма ако тя няма да се изпълни?! Ако тя е само прах в очите, горе-долу като 27-тия конгрес на КПСС.
Предпочитам да изчакам и да видя какво ще ми предложи Симеон. И стига с тоя зор - ясно е, че програмата си той няма да покаже чак на 17-ти. Но защо пък ДА ТРЯБВА да го прави сега?

4. ... не знам...


Толкова по въпроса. И така не обичам да пиша. И така си губя времето...



Тема Re: Tova e forum 'za zariat i izborite"!!!!!нови [re: headhunter]  
Автор тиxaтa.cтъпka (приятел)
Публикувано10.05.01 17:56



Виж , такива да ги нямаме.Аз докато не науча кой номер гащи носи човека, не смятам да гласувам за него.Така, че моля те направи нещо.Защото хората имат право на информация, да не говорим за журналистите.

Никога не е късно, преди да е станало късно!


Тема Re: Tova e forum 'za zariat i izborite"!!!!!нови [re: headhunter]  
Автортaня (Нерегистриран)
Публикувано10.05.01 18:15



вие пишете:
;Ами за какво ми е да знам нечия програма ако тя няма да се изпълни?!;

и какво предлагате тогава да няма изобщо програма? или да чакаме казвате вие? докога? ами те изборите вече почти минаха и каква е гаранцията че дори да доживеем до слънчевият ден когато видиме програмата на Симеон че тя няма да е също така неизпълнима като илюзиите му за 800 дни?

после добре сте написали тия 4 точки аз мога да напиша оше толкова поне но засега хайде само една например за хората с които се заобиколи : Стоян ганев, Емил Кошлуков и т.н.? или това според вас си е и то нормално?



Тема Re: Tova e forum 'za zariat i izborite"!!!!!нови [re: тaня]  
Авторheadhunter (Нерегистриран)
Публикувано10.05.01 19:32



Лейди, пишете ми на e-mail-а, по лесно ще ми е да ви отговоря.
Не съм против СДС, просто грешка ще е ако те пак спечелят.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.