Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:53 30.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ЗАЩО ВИ ХАРЕСВА СИМЕОН  
Авторs1 (Нерегистриран)
Публикувано08.05.01 14:29



Може ли някой разумно, без емоции, с конкретни аргументи да ми каже защо му харесва Симеон?

Досега всички обяснения са от сорта на: "Той е интелигентен, разумен, богат, ерудиран" и т.н. Ама за защо мислите, че е така? Или е така , защото иначе не може да бъде, нали е цар?



Тема Re: ЗАЩО ВИ ХАРЕСВА СИМЕОНнови [re: s1]  
АвторPetoo (Нерегистриран)
Публикувано08.05.01 15:09



AMI...TZAR E!!!



Тема Re: ЗАЩО ВИ ХАРЕСВА СИМЕОНнови [re: Petoo]  
Авторfree (Нерегистриран)
Публикувано08.05.01 15:29



Da mi kazhesh "umen e", "uravnovesen e" - kak da e, shte go razbera. No prosto zashtoto e tzar?! To e neshto kato "vnuk na djado si" - vapros na proizhod i krashtelno svidetelstvo. I negovijat sin shte e "tzar" po pravo, kakvo ot tova? Pravi li go avtomatichno po-umen?



Тема Re: ЗАЩО ВИ ХАРЕСВА СИМЕОНнови [re: Petoo]  
Авторs1 (Нерегистриран)
Публикувано08.05.01 17:16



Харесва ти да си поданик?
Имаш нужда от божество?





Тема Re: ЗАЩО ВИ ХАРЕСВА СИМЕОНнови [re: s1]  
Автор тиxaтa.cтъпka (приятел)
Публикувано08.05.01 18:18



Виж, аз не съм влюбен в Симеон, не знам и за кого ще гласувам, но имам определен отговор, който смятам да споделя. Има грешка в поставяните въпроси и оттам търсените отговори на тези избори. Конкретно на тези, защото народа ни има определен опит в избори и избиране на политици. Значи, за власта в момента, тоест СДС ще гласуват тези избиратели, които живеят относително добре - т.е. доволни са.Това е нормално. Всички останали ще гласуват за някой друг: За БСП - само твърдия електорат и коя е алтернативата - май Симеон. Нима не разбирате, че ние тук може да живеем добре и да харесваме власта, но чичо от село дето мизества не можеш го убеди да гласува, камо ли да гласува за СДС например. Значи изборите ще са отговор на въпроса : дали живеем добре. Вярвай ми, че ще съм много радостен ако преобладаващата част от хората отговорят да. Има разбира се и друг нюанс, това как властта представя успехите си и споделя ли тя трудностите на прехода, които са неизбежни. Както точно казват политолозите - избора е ирационален, но в същото време много рационален за всеки конкретен човек. И правилно - това което на теб ти харесва, се предполага, че на мен може да не ми е угодно.

Никога не е късно, преди да е станало късно!


Тема Re: ЗАЩО ВИ ХАРЕСВА СИМЕОНнови [re: тиxaтa.cтъпka]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано08.05.01 18:43



ne e tova,,,izborite osven test za tova kak ziveem v momenta sa i test za prozorlivost dali s tia koito ziveem ne kakto ni se iska sega mislime che vse pak imat potenzial da ni zavedat skoro tam deto shte ziveem po dobre dali ozeniavame che neshto se pravi kym po dobro i che se iska vreme godini to da stane che ne moze s magicheskta prycjka da kazeme sled 800 dni shtwe ziveete dobre i ako sme naivni i viarvame ei taka bez osnovania i kritichnost sami sme si vinovni ako i togava PAK ne ziveeme dobre........ta izborite sa dylnovidnost poniakoga da mozeshd a vidish po daleche ot nosa si /chiniata si.....



Тема Re: ЗАЩО ВИ ХАРЕСВА СИМЕОНнови [re: s1]  
АвторNeverMind (Нерегистриран)
Публикувано08.05.01 18:46



Елементарно Уотсън

Симеон ми харесва защото каза едно просто нещо:

"Нов морал в политиката. Не може политиците да тънат
в разкош а Българския народ да мизерства."

Цитирам по памет, но думите ми бяха в този смисъл.
Това означава политиците не крадат и не лъжат и
поставят целите на България над техните си лични цели.
С такива хора можеш да се разбереш. Иначе целите
са ясни, въпроса е кой ще ги изпълнява.

Поздрави



Тема Re: ЗАЩО ВИ ХАРЕСВА СИМЕОНнови [re: NeverMind]  
Авторumen (Нерегистриран)
Публикувано08.05.01 21:39



taka e saglasen sam s never mind,a na az vetche iskam da kaga tche ne mi e priatno da go tcheta,mnogo e tap i posredstven,da go douha pod voda,tova e,i da ne se slaga na vsiaka manga meroudiya, neveroyatno gloupav e.Nali.misliya da otvoruya tema AZ i Azovshtinata v toya klub.Kak vigdate tova kato ideya



Тема Re: ЗАЩО ВИ ХАРЕСВА СИМЕОНнови [re: NeverMind]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано08.05.01 21:45



interestno kakvo li shte kazesh kato razberesh che interesite na simeoncho sa da si vzeme koronata a syvsem ne blagodenstvieto na BG ha togava shte se iznizesh li po terlichki i shte se pravish che ne si ti go podkrepial v pytia mu kum koronata?

i kakto ti sam napisa toi 'kaza" a ot kazvane do pravene eheeeeeeeee i az mnogo raboti moga da "kaza" i vseki politik "kazva" che e protiv korupzia i t.n. ama.......na pak syshtoto aka che kakvo e kazym simeoncho sam se doseshtash niama mnogo znachenie.........dai da vidime programata mu kakvo shte pRAVIIIIIIIIIIIII ama neshto ya niama nikakva i na vseki vypros s vEEErvaite mi i ti vEEErvash na tova e sorry ama si dosta naiven nai meko kazano........samo shtoto bil "kazyl" hm,mmm



Тема Re: ЗАЩО ВИ ХАРЕСВА СИМЕОНнови [re: az]  
АвторTpaмвaй (Нерегистриран)
Публикувано08.05.01 23:53



Той поне ще вземе една корона,а сегашните окрадоха всичко.
Искам да покажат къщите и вилите на всички оправници и децата им.
Да ми обяснят защо те ще тънат в разкош а моите родители ще мизерстват?
ИСКАМ ДА ГИ ВИДЯ ДА ЖИВЕЯТ СЪС ЗАПЛАТИТЕ НА ОБИКНОВ.ЧОВЕК
Щом ще сме солидарни в осигуряването,защо новобогаташите(крадци на труд и сгради и капитали)не са солидарни с останалия народ,няма ли кой да им изтраска джобовете.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.