Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:17 20.09.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: ЦАРЯТ Е ГОЛ !!!нови [re: wute]  
АвторTapиkaт нa дpeбнo (Нерегистриран)
Публикувано07.05.01 22:39



Точно така!!!



Тема за етносите...нови [re: LoraBG]  
АвторTapиkaт нa дpeбнo (Нерегистриран)
Публикувано07.05.01 22:59



Конституцията не ми е под ръка, утре ще и хвърля един поглед...
Но май става дума за партии... а не за коалиции... но можи и да си права, не споря, преди да съм прочел...
Става дума за толерантността - нека да ги има - що не?
Още повече времето показа какви лапачи са и те, властта не прощава на никой (пази боже сляпо да прогледа... незнам дали ме разбираш)...
Въпроса е в това, че гордостта на големите партии няма да им позволи да правят "дослук" с царя от позиция на "поддържаща роля".
Просто ще го оставят да си счупи главата сам... а това ще е на наш гръб - защото пътеката по която потеглихме през изминалите 4 години, трябва да се извърви... а от прехода с човешко лице ми се драйфа...



Тема Re:azнови [re: LoraBG]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано07.05.01 23:03



mnogo yasno e posocheno kak s otprishtvane na chastnoto predpriemachestvo i iniziativa s namaliavane drastichno na danyzite (koeto veche zapochna) po toia nachin syziviavane na chastniat business koito shte naeme tia 100 000 na godina, kym tova pribavi i stavaneto na BG na po atraktivna za chuzdite investitori pak s po niskite danyzi ulesneni lizenzionni rezimi i t.n. i eto ti kak SDS predlaga da stane tova deto vie zaredvorzite nito go znaete kak shte stane za tria 800 dni nito mozete da kazete shto za zivotno e tova deto predlagate za 800 dni.........da ti prilicha tova na komunizym? men ne.........viz vie mi prilichate i to mnogo na POPULIZYM



Тема Re: ЦАРЯТ Е ГОЛ !!!нови [re: тapиkaт нa дpeбнo]  
Авторpodanik (Нерегистриран)
Публикувано10.05.01 18:31



ti sho se pritesniavash za men. az imam otchi i vijdamq no ti mai ne vijdash golata istina - tsaria e edinstvenia deto shte ni opravi!



Тема Re: Абе ЦЯРЯ Е ГОЛ и толкуз!нови [re: Tapиkaт нa дpeбнo]  
АвторTarikat na...edro (Нерегистриран)
Публикувано10.05.01 19:07



Та предлагаш Ленински съботници?????хахаххаха то им мина времето бе нивник..!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: ЦАРЯТ Е ГОЛ !!!нови [re: тapиkaт нa дpeбнo]  
Авторбaбaтa (Нерегистриран)
Публикувано10.05.01 19:50



Той и затова си мълчи, защото досега освен "вервайте ми " друго не чухме.
Искам да се попитам някой, който не ме познава, но аз се изправя пред него и му поискам 5 лева - дали ще ме даде ей така - на вера?
А на с2 искат да му дадат цялата ни хубава България - ей така на гола вера!!!!?Боже, боже къде отиде и последната капка ум в този изстрадал народ?
Ще ни накарат и ние съвсем да луднем
Трябва да забранят със закон лудите/изкукуригалите/ да гласуват
Аз все още имам надежда,че има и млади и мислещи хора



Тема Re: ЦАРЯТ Е ГОЛ !!!нови [re: podanik]  
Авторgrajdanin (Нерегистриран)
Публикувано10.05.01 19:57



Iz otzad li?



Тема Re: ЦАРЯТ Е ГОЛ !!!нови [re: бaбaтa]  
Авторot Ruse (Нерегистриран)
Публикувано10.05.01 20:03



За половин час 3 НИКА смени хаххахаха не те ли мързи бе човекхммм ,че то всички те разбраха......



Тема Re:бабе,нови [re: бaбaтa]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано10.05.01 20:30



тъй де, то човек котка не си взима без да я огледа, а те цар дето нищо не казва ще поставят.
И къде е той бе, зачезна и остави бъдещите си поданици в недоумение.



Тема Re:какооооонови [re: kakata]  
Авторot Ruse (Нерегистриран)
Публикувано10.05.01 20:47



ще си дойде човека не се тревожи де...и изборите ще спечели...дано
да е за добро.Щото тук някои хора все програми искат,все някой да ги излъже..
ами те програмите на СДС и БСП са еднакви..а след това става друго.....
това все пак е някакъв шанс и трябва /според мен де/да го дадем на тая нова
политическа формация....иначе 11 години...никакъв резултат/не говоря за Нато
ЕС,и др.такива,говоря за жизненния стандарт,безработицата,хаоса в образованието,хаоса в здравеопазването...корупцията,престъпноста,
братовчедщината...изобщо за кацата с мед.хмммм




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.