Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:45 22.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Демагогията....  
Авторot Ruse (Нерегистриран)
Публикувано07.05.01 20:00



Интересно как се прехвърля от болната глава на здравата...та какво имам
в предвид....Спекулацията с това ,че Цонев..Бисеров..и & ще бъдат в
коалицията на Н.Ц.В Симеон 2-ри,че кога е казал това Царят??????

хмм



Тема Re: Демагогията....нови [re: ot Ruse]  
Авторdrug (Нерегистриран)
Публикувано07.05.01 20:13



A ako go kaje pak li shte glasuwash za nego?



Тема Re: Демагогията....нови [re: drug]  
Авторot Ruse (Нерегистриран)
Публикувано07.05.01 20:22



НЕ!!!!



Тема Re: Демагогията....нови [re: ot Ruse]  
Авторdrug (Нерегистриран)
Публикувано07.05.01 20:54



S2 izobshto nishto ne e kazal.Do koga li niama nishto da kazwa? Te mai drugi shte mu pishat listite dokato e w Paris.Nishto chudno waprosnite i drugi liza da se nameriat w tiah. Nishto,che S2 ne e kazal. Ama oshte malko tarpenie!



Тема Re: това ми прилича на...нови [re: drug]  
Авторot Ruse (Нерегистриран)
Публикувано08.05.01 19:55



Сестрати е к...ва...е нищо,че нямаш сестра.....

хммм



Тема Re: Демагогията....нови [re: ot Ruse]  
Авторmila (Нерегистриран)
Публикувано08.05.01 21:33



ami to edna laga povtorena hiliada pati stava istina,ta taka e i Biserov i Conev, i vsitchki ostanali



Тема Абе той Симеон, какво ли е казал досега ........нови [re: mila]  
Автор Kostadyn (запознат)
Публикувано08.05.01 22:15



Вервайте ми

Питайте и ще ви бъде казано


Тема Re: Абе той Симеон, какво ли е казал досега ........нови [re: Kostadyn]  
Авторot Ruse (Нерегистриран)
Публикувано09.05.01 19:40



e ти какво искаш да ти каже...как да си въртиш бизнеса ли...е стига сте
разчитали само на държавата..сега всеки трябва да се вземе в ръце....
обаче обърни внимание на рейтинга...БСП и СДС не могат да му се опрат на пръста..и не само на мен ми е гот...а на 37 процента от българите...хмм



Тема Re: Ето какво каза Симеон IIнови [re: ot Ruse]  
Автор LoraBG (непозната)
Публикувано09.05.01 19:48



След като Костов каза, че Симеон II клонял към комунистите :
Симеон II отговори на летището в София преди да замине за Мадрид така :
"- Ако ние искаме да кажем нещо, ще го съобщим както трябва по един канален,възпитан,европейски начин. Нека не навлизаме в конфронтации, отговори и контраотговори."
По отношение на депутатските листи на движението :
" Всичко е предвидено. Правят се нещата по един систематичен, интелигентен и конкретен начин. Нека да не си играем на предсказания, не знам какви фантазии или други възможни хипотетични теории и листи."
08.05.2001
Урок по дипломация за всичките ни политици !



Тема Re: Абе той Симеон, какво ли е казал досега ........нови [re: ot Ruse]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано09.05.01 20:03



interestno ostanalite 70% kato misliat s glavite si ne kato tebe da pobleivat samo kak li im e?



Тема Re: Ето какво каза Симеон IIнови [re: LoraBG]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано09.05.01 20:05



abe OVZO ZARSKA ZASPALA........

"След като Костов каза, че Симеон II клонял към комунистите :
Симеон II отговори на летището в София преди да замине за Мадрид така :
"- Ако ние искаме да кажем нещо, ще го съобщим както трябва по един канален,възпитан,европейски начин. Нека не навлизаме в конфронтации, отговори и контраотговори."
По отношение на депутатските листи на движението :
" Всичко е предвидено. Правят се нещата по един систематичен, интелигентен и конкретен начин. Нека да не си играем на предсказания, не знам какви фантазии или други възможни хипотетични теории и листи."
08.05.2001
Урок по дипломация за всичките ни политици !
"

da vizdash tuk samo SHTEEEEEEEEE vi kaza, SHTE SYOBSHTIA, PRAZNI PRIKAZKI, NISHTO KONKRETNO? ama si zle ti beeeeeeeee leleeeeeeee ne mozesh go kopira tova sushtoto v oshte edin posting ha ha ha bas dyrza!!!!



Тема Re:Az....нови [re: az]  
Авторot Ruse (Нерегистриран)
Публикувано09.05.01 20:14



..що си толкова изнервен????Нали си споделяме мнения......спокойно
ако друг -СДС или БСП спечели значи това е волята на народа ...а не на
"овцете"...хммм



Тема Re:Az....нови [re: ot Ruse]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано09.05.01 20:21



zashtoto malko akyl se iska da shvanete che horata v dir. bg sa organizirali enshtata taka che da se pishe za syotvetnata tema tia tuk e zaria i izborite" taka li e?

zashto vi e taka trudno da pishete za tova?

a) zashtoto niama kakvo da kazete za tova?
b)shtoto znaete che nishto hubavo ne mozete konkretno da kazete
b) shtoto ste ogranicheni
c)shtoto gledate da skriete nedostatyzite na simeon zad SDS?

ha sega da te vidia pak li za SDS shte govorish???????????



Тема Re: of Ruseнови [re: ot Ruse]  
Автор LoraBG (непозната)
Публикувано09.05.01 20:28



Изнервен е защото не може да ми отговори какво се крие зад цифрите в програмата на СДС - например:обещанието 1лв= на 1 марка до 2005, защото от март 2002 националните валути на страните от еврозоната престават да съществуват и еврото става платежно средство. Така излиза, че Костов е направил голям гаф като ни обещава 1лв= на 1 марка до 2005 защото 1лв=1марка=0



Тема Re: of Ruseнови [re: LoraBG]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано09.05.01 20:33



da shte ti otgovoria i na tova za [POSLEDNO shtoto i tova niama nishto obshto s temata v toia forum za "zaria i izborite"

no za razlika ot teb AZ VINAGI OTGOVARIAM!!!

ta ako beshe chela vcherashnoto izkazvane na Muravei Radev kato otgovor tochno na toia ti syshtiat vypros toi kato minister na finansite kaza che vsichki zifri i za zaplatite i za pensiite i za kursa na leva i t.n. sa SYGLASUVANI s syshterstvuvaneto na valuten board v BG i s Mezdunarodniat valuten fond i svetovnata banka, kato vsichki zifri sa v syotvetstvie s tehnite prognozi i razcheti za razvitieto na BG ikonomika.......

kakto vizdash az vizdam kakvo se pita i OTGOVARIAM KONKRETNO.....koeto ne moze da se kaze za nito edin ot vas..........

ha sega sled kato vi otgovorih i sega bydete taka dobri ako ne mozete da kazete neshto KONKRETNO za stotizite visiashti v toia forum vyprosi za zaria vi i izborite to si zatvorete ustata i idete drugade.......tuk TOVA E TEMATA!!!!!!!!!!



Тема Re:Az....нови [re: az]  
Авторot Ruse (Нерегистриран)
Публикувано09.05.01 20:33



.Виж "АЗ" ...аз съм един от създателите на СДС ..и ми е болно за него....за СДС де.
1 Да така са организирали хората темата за "Царя и Изборите"!
2 Да нищо хубаво не можем да кажем...ама поне на български го казваме...
3.Много сме ограничени и...даже тъпи.....за разлика от теб

така е.
4И постоянно крием,че Царя е импотентен..многоженец...беден,...тъп..е нали това искаш..имаш гохммм сега доволен ли си???????????
Признах си..обаче идват избори ,а те ще покажат всичко!



Тема Re: AZ..нови [re: az]  
Авторot Ruse (Нерегистриран)
Публикувано10.05.01 19:23



За да ти се отговори трябва много да се мисли...и как да ти се отговори като
нямаш ясен въпрос а сбирщина от идеологеми,,,много си загадъчен.....
най-меко казано...а за Муравей..нали се разбрахме-ТРЗ/труд и работна заплата е
работил-сега министър на икономиката/....и това ако е икономика ....продаваш
завод-земята под него на държавата хаххахаха та кой ще е луд да купи това.
А?хммм



Тема Re: AZ..нови [re: ot Ruse]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано10.05.01 19:38



offfffff viz pak sysedniat posting za kogo se govori v toia club za Muravei li?

bez komentar!!!



Тема Re: AZ..нови [re: az]  
Авторot Ruse (Нерегистриран)
Публикувано10.05.01 20:09



Виж "АЗ"ти си твърде далеч от истината ,ако смяташ,че политиката не е
свързана с икономиката,с живота на всеки един от нас.Ти искаш/или така ти е
по-изгодно/да коментираме само личноста на Н.Ц.В.Симеон 2-ри..е няма как
да стане това без дискусия по всички въпроси..
оt Ruse



Тема Re: AZ..нови [re: ot Ruse]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано10.05.01 20:25



ima si forumi z aikonomika za politika za vsichko tuk e za zaria i izborite........a i vyv vseki sluchai vie se pravite na udareni vasheto nee diskusia kato vi pitat desetki hora vyprosi za simeoncho a vie da mi se pravite na interestnio che ne gi vizdatre i da pishete vsichko drugo ama ne i za nego.......e ne.......pak shte ti kaza viz sysedniat mi posting dokato ne otgovorite na VSICHKI STOTIZI do tuk postaveni vyprosi koito se pravite che ne vizdate niama za kakvo drugo da govorime........tova e .....vsiaka igra ima pravila v toia forum pravilata sa da se govori PREDI VSICHKO za simeoncho i uchastieto mu v izborite a vashite pisania sa vsichko drugo no ne i tova,....tova sa faktite samo se vizte kakvo pishete........



Тема Re: AZ..нови [re: az]  
Авторot Ruse (Нерегистриран)
Публикувано10.05.01 20:33



..Е какво толкова лошо пишем ,бе човек?дискутираме ама то
всичко е навързано...политика...история..икономика..сметкивсичко..
как да ги разделя?? и ти разрешавам да ми говориш на "ТИ" защото не съм
Цар...хаххахаха



Тема Re: AZ..нови [re: ot Ruse]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано10.05.01 20:41



nishto "losho" prosto
1)ne e po temata
2) umishlenno izbiagvate vyprosite po temata kotio ne vi haresat a tova ne e DISKUSIA kakvoto da kazesh

diskusia se vodi kogato vseki komentira tochkite na drugiat ....vie se oliahte v forum za zaria i izborite mi govorite za vsichko drugo ama ne i za zeria i izborite....za SDS, zaBKP, za BSp, za Muravei i za kakvo li ne, pak shte otbeleza ima pone 3 drugi forumi za diskusii po politikata kato zialo, koito iska da kaze enshto da go kaze tam toia tuk NE E ZA TOVA........a za tova za koeto e vie go oporochavate kato navodniavate foruma s gluposti niamashti nishto obshto s temata .......taka niama da prodylzi prosto po veche........



Тема Re: AZ..нови [re: az]  
Авторot Ruse (Нерегистриран)
Публикувано10.05.01 20:57



я се вземи в ръце ,какво ти става ???Искаш да кажеш,че БКП-Спасов
не е на едно мнение със СДС???? А стига бе нали до вчера СДС МУ
правеха спънки да не сме расли в оранжерия..сега пак-Спасов-комуниста????
Ами я ги погледни половината в СДС са бивши комунисти и партсекретари да почна ли пак да ти ги изброявам? А?
Ot Ruse
p.p.
Пък и аз никога не си сменям NIK-a...хммммм ..аз съм си "ot Ruse"..



Тема Re: AZ..нови [re: ot Ruse]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано10.05.01 21:01



ti si tezyk sluchai viz kakvo ti napisah po gore niama smisyl da ti kazvam nishto po veche.....



Тема Re: AZ..нови [re: az]  
АвторOt Ruse (Нерегистриран)
Публикувано11.05.01 17:58



Що бе "АЗ"-с нищо не съм те обидил,че да не ми говориш.... водим си диалога,я виж тук някакъв паднал от самолет"Пилот"
как се развихря..сигурно е бивш парт-секретар,с каквито е бъкано в СДС....
даже и лежалия в комунистически лагери Вицепрезидент-Кавалджиев го каза..
та недей така ...говори ми хмм



Тема Re: AZ..нови [re: Ot Ruse]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано11.05.01 18:02



mozeme da vodime vsiakakyv dialog ako toi e po temata a tia e "zariat i izborite" ako pishesh za Muravei SDS, BKP i men i nego i koi li ne niama da vodime dialog .......sorry



Тема Re: AZ..нови [re: az]  
АвторOt Ruse (Нерегистриран)
Публикувано11.05.01 18:10



Добре "АЗ".
Питам те тогава и да се хванем на бас:
аз /от Русе /де казвам ,че Н.Ц.В.Симеон-2-ри ще спечели изборите с над 59 %...
а ти??а?



Тема Re: AZ..нови [re: Ot Ruse]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано11.05.01 18:17



imaiki predvid nerazionalnoto i mnogo emozionalno mislene na goliama chast ot razocharovanite horiza mislia che shte specheli no sys sigurnost niama da e s tolkova % kolkoto ti kazvash.....a tia emozionalnite mnogo skoro sled izborite shte razberat kakva gruba greshka sa napravili, pomnete mi prognozata BG ya chaka dyyyylga i tezka parlamentarna i pravitelstvena kriza s sypytstvashtite ya negativni posledizi kato v 1997 i horata shte ozeniat togava kolko mnogo po losho moze da e ot sega........dano samo ne stane neshto i s problema s Macedonia za koito Simeon pyk haber niama kak da reshi......taka che dosta tezki izpitania ni chakat vsledstvie na tova che mnogo naivni horiza sa reshili da viarvat na "nishto ama ot syrze" koeto im dava Simeon



Тема Re: AZ..нови [re: az]  
АвторOt Ruse (Нерегистриран)
Публикувано11.05.01 18:40



...кое ти дава право да си мислиш,че съм наивен ??Пък и не бъди
черноглед..ами ако всичко потръгне,за разлика от тия 11 години,в които само
се грабеше???И не чу ли тая сутрин радио Хорзонт като каза ,че чака Н.Ц.В.
да се консултира за нашите либийски затворници???? Не си ли?Хммм
та за Македония не се тревожи пък и не е мястото тук да пишем за това има си
тема и се казва Македонияхммм



Тема Re: AZ..нови [re: Ot Ruse]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано11.05.01 18:48



tuk e mestoto da se pishe za VSICHKO za koeto iskame da znaeme poziziata na Simeon kato niakoi koito uchastva v izborite i e kandidat da ni upravliava iskam da znam poziziata mu i za Macedonia ....a zashto mislia che ti si naiven li.......ami zatova zashtoto ne si vednyz otgovoril na konkretnite desetki i stotizi neudobni vyprosi za Simeon koito az (i ne samo az) postavihme v toia forum ti izbra da VIARVASH.....koito VIARVA ei taka bez prichini bez programa bez dovodi i logika e NAIVNIK prosto tova e definiziata.......az pitah naskoro da mi kazete pone edin znachim nedostatyk na Simeon samo za da vi pokaza kolko naistina ste naivni i kak shte stignete dori do tam da kazete che vidite li toi NIAMA nedostatyzi a koito tvyrdi tova osven naivnik e i ne mnogo inteligenten taka che znam kakvo kazvam kato kazvam "naiven" vie vErvate vie ne mislite prosto vErvate kakvoto vi se kazi BEZKRITICHNO vErvate......e tova moiat inache logichen mozyk otkazva da go prieme.......i zabelezi kak az otgovariam KONKLRETNO na tvoite vyprosi i kak ti izbiagvash moite.......



Тема Re: AZ..нови [re: az]  
АвторOt Ruse (Нерегистриран)
Публикувано11.05.01 19:01



..да бе "АЗ",чак сега забелязах какъв наивник съм,деиствително
че Н.Ц.В.Симеон 2-ри има недостатък и това е ,че той не плюе по опонентите си
ето видя ли -конкретен съм..има недостатъкхммм ама и ти си знаел да пишеш на български...само,че.....когато ти е удобно...пък и цитираното от
в-к Вашингтон пост ми прилича на цитат отв-к "Комсомолская правда"..хммм



Тема Re: AZ..нови [re: Ot Ruse]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано11.05.01 19:16



eh nishto de to sdamo tova ostava vie zaredvorzite da obvinite che i Washington Post se komandva ot Kostov i che i te sa na zaplata pri nego.......

ta obratno na Simeon da toi ne napada drugite no tova ne vinagi e +++ shtoto e syshto pokazatel che iska na vsekigo da se haresa i e pokazatel syshto na bezprinzipna pozizia i s DPS i s komuniastite i s SDS s vsichki iska da igrae i da izvleche oblagi tova az ne mu kazva mnogo prinzipno....a za ostanalito mu kusuri da ne se povtariam viz prednite mi postingi i dai edin po edin im otgovori please.......




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.