Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:33 22.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: AZ..нови [re: az]  
Авторot Ruse (Нерегистриран)
Публикувано10.05.01 20:33



..Е какво толкова лошо пишем ,бе човек?дискутираме ама то
всичко е навързано...политика...история..икономика..сметкивсичко..
как да ги разделя?? и ти разрешавам да ми говориш на "ТИ" защото не съм
Цар...хаххахаха



Тема Re: AZ..нови [re: ot Ruse]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано10.05.01 20:41



nishto "losho" prosto
1)ne e po temata
2) umishlenno izbiagvate vyprosite po temata kotio ne vi haresat a tova ne e DISKUSIA kakvoto da kazesh

diskusia se vodi kogato vseki komentira tochkite na drugiat ....vie se oliahte v forum za zaria i izborite mi govorite za vsichko drugo ama ne i za zeria i izborite....za SDS, zaBKP, za BSp, za Muravei i za kakvo li ne, pak shte otbeleza ima pone 3 drugi forumi za diskusii po politikata kato zialo, koito iska da kaze enshto da go kaze tam toia tuk NE E ZA TOVA........a za tova za koeto e vie go oporochavate kato navodniavate foruma s gluposti niamashti nishto obshto s temata .......taka niama da prodylzi prosto po veche........



Тема Re: AZ..нови [re: az]  
Авторot Ruse (Нерегистриран)
Публикувано10.05.01 20:57



я се вземи в ръце ,какво ти става ???Искаш да кажеш,че БКП-Спасов
не е на едно мнение със СДС???? А стига бе нали до вчера СДС МУ
правеха спънки да не сме расли в оранжерия..сега пак-Спасов-комуниста????
Ами я ги погледни половината в СДС са бивши комунисти и партсекретари да почна ли пак да ти ги изброявам? А?
Ot Ruse
p.p.
Пък и аз никога не си сменям NIK-a...хммммм ..аз съм си "ot Ruse"..



Тема Re: AZ..нови [re: ot Ruse]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано10.05.01 21:01



ti si tezyk sluchai viz kakvo ti napisah po gore niama smisyl da ti kazvam nishto po veche.....



Тема Re: AZ..нови [re: az]  
АвторOt Ruse (Нерегистриран)
Публикувано11.05.01 17:58



Що бе "АЗ"-с нищо не съм те обидил,че да не ми говориш.... водим си диалога,я виж тук някакъв паднал от самолет"Пилот"
как се развихря..сигурно е бивш парт-секретар,с каквито е бъкано в СДС....
даже и лежалия в комунистически лагери Вицепрезидент-Кавалджиев го каза..
та недей така ...говори ми хмм



Тема Re: AZ..нови [re: Ot Ruse]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано11.05.01 18:02



mozeme da vodime vsiakakyv dialog ako toi e po temata a tia e "zariat i izborite" ako pishesh za Muravei SDS, BKP i men i nego i koi li ne niama da vodime dialog .......sorry



Тема Re: AZ..нови [re: az]  
АвторOt Ruse (Нерегистриран)
Публикувано11.05.01 18:10



Добре "АЗ".
Питам те тогава и да се хванем на бас:
аз /от Русе /де казвам ,че Н.Ц.В.Симеон-2-ри ще спечели изборите с над 59 %...
а ти??а?



Тема Re: AZ..нови [re: Ot Ruse]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано11.05.01 18:17



imaiki predvid nerazionalnoto i mnogo emozionalno mislene na goliama chast ot razocharovanite horiza mislia che shte specheli no sys sigurnost niama da e s tolkova % kolkoto ti kazvash.....a tia emozionalnite mnogo skoro sled izborite shte razberat kakva gruba greshka sa napravili, pomnete mi prognozata BG ya chaka dyyyylga i tezka parlamentarna i pravitelstvena kriza s sypytstvashtite ya negativni posledizi kato v 1997 i horata shte ozeniat togava kolko mnogo po losho moze da e ot sega........dano samo ne stane neshto i s problema s Macedonia za koito Simeon pyk haber niama kak da reshi......taka che dosta tezki izpitania ni chakat vsledstvie na tova che mnogo naivni horiza sa reshili da viarvat na "nishto ama ot syrze" koeto im dava Simeon



Тема Re: AZ..нови [re: az]  
АвторOt Ruse (Нерегистриран)
Публикувано11.05.01 18:40



...кое ти дава право да си мислиш,че съм наивен ??Пък и не бъди
черноглед..ами ако всичко потръгне,за разлика от тия 11 години,в които само
се грабеше???И не чу ли тая сутрин радио Хорзонт като каза ,че чака Н.Ц.В.
да се консултира за нашите либийски затворници???? Не си ли?Хммм
та за Македония не се тревожи пък и не е мястото тук да пишем за това има си
тема и се казва Македонияхммм



Тема Re: AZ..нови [re: Ot Ruse]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано11.05.01 18:48



tuk e mestoto da se pishe za VSICHKO za koeto iskame da znaeme poziziata na Simeon kato niakoi koito uchastva v izborite i e kandidat da ni upravliava iskam da znam poziziata mu i za Macedonia ....a zashto mislia che ti si naiven li.......ami zatova zashtoto ne si vednyz otgovoril na konkretnite desetki i stotizi neudobni vyprosi za Simeon koito az (i ne samo az) postavihme v toia forum ti izbra da VIARVASH.....koito VIARVA ei taka bez prichini bez programa bez dovodi i logika e NAIVNIK prosto tova e definiziata.......az pitah naskoro da mi kazete pone edin znachim nedostatyk na Simeon samo za da vi pokaza kolko naistina ste naivni i kak shte stignete dori do tam da kazete che vidite li toi NIAMA nedostatyzi a koito tvyrdi tova osven naivnik e i ne mnogo inteligenten taka che znam kakvo kazvam kato kazvam "naiven" vie vErvate vie ne mislite prosto vErvate kakvoto vi se kazi BEZKRITICHNO vErvate......e tova moiat inache logichen mozyk otkazva da go prieme.......i zabelezi kak az otgovariam KONKLRETNO na tvoite vyprosi i kak ti izbiagvash moite.......




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.