Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:00 22.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Tzarskoto obrazovanie!!!нови  
АвторThe Pilot (Нерегистриран)
Публикувано04.05.01 22:26



Neka otkriem nova tema:Kakvo obrazovanie ima Tzaria?
Pari iavno niama,dvortzi sasto,dali pone e obrazovan?
Niakoi da znae nesto? Zasega nisto ne se e chulo,samo se prikazva che tzial zivot se e podgotvial da bade Tzar!
Az sasto sam gotov za Tzar,"vervaite mi"!



Тема Re: Tzarskoto obrazovanie!!!нови [re: The Pilot]  
Автор Cимeoн l l (цар Български)
Публикувано04.05.01 22:53



Май наистина сте много ограничени. Под вола ще намерите теле само и само да омаскарите някой.Така ли не ви омръзнаха комунистическите похвати?



Тема Re: Tzarskoto obrazovanie!!!нови [re: Cимeoн l l]  
АвторThe Pilot (Нерегистриран)
Публикувано04.05.01 23:02



Az samo pitam ti zasto se iadosvash da ne bi da te zasegnah?Prosto pitam ,dano se razbere nesto!
A ti po star komunistcheski obichai vednaga atakuvash inako miskestite. Spoko be ,moze naistina da e uchil choveka.



Тема Re: Tzarskoto obrazovanie!!!нови [re: The Pilot]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано04.05.01 23:05



Бе и аз съм готова за царица, вземваш ли ме? :)))))))



Тема Re: Tzarskoto obrazovanie!!!нови [re: The Pilot]  
Автор Cимeoн l l (цар Български)
Публикувано04.05.01 23:06



Комунистическия маниер е да кажа, че сестра ти е к.... , пък ти доказвай че нямаш сестра. Разбирай зер има ли образование царя пък той да го доказва.
Сам не можеш ли да си отговориш на въпроса?



Тема Re: Tzarskoto obrazovanie!!!нови [re: kakata]  
Автор Cимeoн l l (цар Български)
Публикувано04.05.01 23:07



То не е нужна само готовност а и още нещо.....



Тема Re: Tzarskoto obrazovanie!!!нови [re: Cимeoн l l]  
АвторThe Pilot (Нерегистриран)
Публикувано04.05.01 23:15



Vzemam te i teb iavno i ti si obrazovana!
Ta pitam pak:Kakvo mue obrazovanieto?! Veche sa go videli 24 choveka i nikoi ne znae! Ne sam kazal che e neobrazovan,moze da e uchil nesto vse pak. Ti Simeone kakvo ste kazesh che :osnovno ili sredno?
I ne se zasiagai na tema obrazocvanie , Zastoto si pravia greshni izvodi!
P.S To i za medalite che beshe sluh ,pak se okaza istina! A za Maroko,a?
Aide sas zdrave !



Тема Re: Tzarskoto obrazovanie!!!нови [re: Cимeoн l l]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано04.05.01 23:46



da be neka poznaia ...iska se i sinia kryv nali i samo vie zaredvorzite ya imate nali/
syshto taka mania za bozestvenost pak samo vie ya imate .......ehhhhh kakvo da kazeme nie prostosmyrtnite deto se mychime samo da mislime s glavite si vmesto da trygvame kato stado sled vsiako magare koeto zastane nachwelo i vikne 'vEEEEEEEEEEEEEEErvaite mi"



Тема Re: Tzarskoto obrazovanie!!!нови [re: az]  
Автор Cимeoн l l (цар Български)
Публикувано04.05.01 23:54



Та точно вие 12 години вече ходите "kato stado sled vsiako magare koeto zastane nachwelo i vikne 'vEEEEEEEEEEEEEEErvaite mi" Не ви ли омръзна?
Или интелигентния човек пред вас ви плаши? То не е като да обещаеш небесата, но не кажеш че били за теб и твоята селянка. Аман от гладни и прости политици. Цял парламент пълен с обратни и цървули.



Тема Re: Tzarskoto obrazovanie!!!нови [re: Cимeoн l l]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано04.05.01 23:59



abe naivnik svetoven (da ne kaza po tezka duma) NIE iskame OTGOVORI ti tova shvana li go.......vseki koito iska da me upravliava az imam vyprosi kym nego i "vervaite mi " ne struva.......iskam da go znam kato ne e zivial i 5 dena v BG v zivota si koi e kakyv e za kakvo se bori, kak shte go postigne.........ti si super zagubeniak ako obviniavash horata che mu zadavat takiva vyprosi be .......v US i driving record-a na politizite se znae i e publichno dostoianie i medical record i vsichko.........ta NIE IMAME PRAVO DA PITAME I DA ZNAEME tova yasno li ti e nai polse ili da ti go naleia s funia v ovchata glaviza???




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.