Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:44 13.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Не ми се гълтат жаби два дни след “брачната нощ"нови  
АвторДжoни M (Нерегистриран)
Публикувано04.05.01 00:30



Не е страшна монархическата институция (и не точно тя е на дневен ред), страхувам се от несъвременния начин, по който отново ще се сменя властта - на сляпо доверие. От омраза към старата, омърсена, изхабена власт - СЕ ХВЪРЛЯМЕ СЛЯПО НА ВРАТА на първия новодошъл. БЕЗ АНГАЖИМЕНТИ от негова страна. Ей така - дай да видим пък..., само да не са тия - досегашните боклуци...

Не знам. Не ми стига на мен това. Но... ето - на повечето им стига. И властта остава БЕЗКОНТРОЛНА. Може да СЕ СЛУЧИ добър "овчар". Ама може и - жив вълк. Каква полза да го сменям ПОСЛЕ и да се мятам на нечий друг врат след като поредния "спасител" е опропастил страната? Че да си иде и без да си плати масрафа - аз му го плащам.

Вижте, един път завинаги трябва да внесеме опитмалната "доза" гражданско участие в управлението. Пък нека да е монархия, нека да е чужденец... Културен, обезпечен, с контакти - още по-добре, но НА ЧИИ ИНТЕРЕСИ СЛУЖИ - кой ми гарантира?

Да поставим тези въпроси, да поискаме тези гаранции! Ако искрено е решил да служи на България НЯМА ОТ КАКВО ДА СЕ СТРАХУВА /досегашните - имаха/ и... няма да ни откаже тези права. - http://members.tripod.com/~freeinf - петиция, игнорирана от сините комсомолци.

Иначе – НЕ! Не давайте лесно гласа си, не давайте лесно свободата си! По-добре да знае - ВСЕКИ КАНДИДАТ - че без контрол върху представителя, без пряко участие и за нас, гражданите в управлението, НЕ УЧАСТВАМЕ в играта на избори. Права на участие и контрол! - Кажи ми как ще те сваля – за да те избори! Това е. Иначе - ПРАЗЕН ПЛИК! За да е по-ясно - че ИСКАМ ДА УЧАСТВАМ, но вие ме отстранявате – с имитация на избори.

Не ми се гълтат жаби /гафове/ два дни след “брачната нощ”!
А на вас?



Тема Re: Не ми се гълтат жаби два дни след “брачната нощ"нови [re: Джoни M]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано04.05.01 00:51



Монархическата институция си е на дневен ред, ама просто е втора точка от него. а 3,4,5 и т.н. си е ручането на жабетата...



Тема Re: Не ми се гълтат жаби два дни след “брачната нощ"нови [re: Джoни M]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано04.05.01 01:23



edna razlika imam s teb......monarhicheskata instituzia si e ama tolkova mnogo bash na dneven red che niama na kyde po veche verno triabva da mozeme da gledame po dalech ot nosa si da usetime trukovete v uvyrtaneto na Simeon no za men toia mu ne minava .......iska mu se da e zar che mu se plache !!!!!!!!!



Тема Re: Не ми се гълтат жаби два дни след “брачната нощ"нови [re: az]  
Автор Cимeoн l l (цар Български)
Публикувано04.05.01 04:06



Не може да му се иска на този, който е. Един преврат на лумпени и чужда армия, не може да заличи историческата истина. Само пътя на узряване на хората за нея е различен. И защо моля ви е страх от монархията и реда в политиката. Или не гласувахте до сега за неизвестни и бедни (в последствие богати) политици ?



Тема Re: Не ми се гълтат жаби два дни след “брачната нощ"нови [re: Cимeoн l l]  
Автор tulsa (непознат )
Публикувано04.05.01 04:46



Vashe Velichestvo, istoriata e ponyakoga zestoka kakto kum tzarete,
taka i kum tyahnite bivshi podanitzi..
A za tova che si imate Vrana i ne vi se nalaga da kradete, moze bi tryabva da blagodarite SDS.Ne che si nyamate drugo, spetzeleno s chesteon trud ot vashite predtzi..
No ne se otzayvate, veche naistina vsitzki sme dozreli i ste si vurnete vsitzko , koeto Vi se polaga po rozdenie.



Тема Re:СДС-арите знаят само историята на СДСнови [re: tulsa]  
Автор PROTEUS (ентусиаст)
Публикувано04.05.01 10:46



Историята на България не ги интересува.И тъй като Симеон не е СДС-ар,
значи е враг и трябва да бъде уплашен със СДС-компромати.Всеки враг на
СДС трябва да бъде по-черен от Костов и Стоянов взети заедно. И тъй като
те са комплексирани от факта че не приличат на българи - изкараха Симеон
небългарин.И тъй като СДС-арите във властта крадоха така че за това
разбра целия свят и им казаха дипломатично за световно известната
СДС-копупция - изкараха Симеон с нечисти помисли за властта и с желание да
се облагодетелства.Тъй като СДС-арите във властта дойдоха на власт бедни
и комплексирани от своята бедност - изкараха и Симеон беден като тях.
Тъй като СДС-арите си отиват от властта богати изкараха че Симеон иска
властта за да стане богат. Опитват се да се отърват от СДС-арските си комплекси като ги прехвърлят на Симеон.Много ми е чудно как толкова
комплексирани управници защитават българските национални интереси -
щото за това са необходими национално самочувствие и достойнство а не
избиване на лични комплекси с политическа кариера. Нормалните хора с достатъчно мозък в главата не разчитат на властта за да станат богати.
Явно на нашите юнаци малкото им мозък е за сметка на голямото им нахалство!





Тема Re:СДС-арите знаят само историята на СДСнови [re: PROTEUS]  
Автор sarafova (търсеща работа)
Публикувано04.05.01 10:55



Става като с шопите вица - "е такова животно нема". Остана Симеон да го изкарате българин!?


Освен това е повече от ясно, че не е цар - не е коронясан, какво повече? Поне по тези въпроси трябва да има съгласие - те са очевидни. Оттам нататък, който иска да гласува за него да го направи

"Тя се двоуми, тя се колебае
Казано с две думи - Жена е!"

Расин

Тема Re:СДС-арите знаят само историята на СДСнови [re: sarafova]  
Автор PROTEUS (ентусиаст)
Публикувано04.05.01 11:51



Тезите ти са псевдо-научни и по-точно пропагандни!
"Симеон не е българин" е изтъркан вече коз в СДС-пропагандата.Точно за
комплексите на управляващи СДС-величия откъм български произход писах в предишния ми постинг."Симеон не е цар"също изтъркан СДС-лаф щото нито
един от управляващите СДС-величия не може да бъде цар и не е.


Преекспонирате в пропагандата личните комплекси на някои управляващи
СДС-величия относно произхода им и етническата принадлежност на предците им. За съжаление тези личности се срамуват от произхода си и
ниския социален статус на предците си и развиват класическа компенсаторна
реакция - като се правят на най-големите българи и патриоти. Обаче си
остават ментета/етнически полуфабрикати с измислено българско самочувствие - добре напомпано с мръсни пари.



Тема Re:СДС-арите знаят само историята на СДСнови [re: PROTEUS]  
АвторReptile (Нерегистриран)
Публикувано04.05.01 12:02



Абе, човече ти си по-зле от бившите комунисти!!
До сега сигурно сто човека(включително и аз) поставиха няколко ясни въпроса,
а именно : Защо Царя не се ангажира с конкретна програма за решение проблемите на страната, за да знаем точно какво да очакваме от него и кой е неговия екип от специалисти за да се знае за кого се гласува.
До тук ти поне 30 и повече пъти в отговорите си не коментираш тези проблеми а си служиш с високопарни и основаващи се на нищо абстрактни понятия.
Кажи нещо конкретно човече за да разберем всички за какво става въпрос,
може ти да си правия тук, но се аргументирай отговаряки ясно и конкретно на
поставените въпроси - без словесни еквилибристики.
В противен случай ще останеш поредния дърдорко, който си говори без да мисли.
Ще бъда доволен да получа твоите отговори!!



Тема Re: Не ми се гълтат жаби два дни след “брачната нощ" [re: Cимeoн l l]  
Автормoнapxиcтkakmo (Нерегистриран)
Публикувано04.05.01 12:06



Монархията не е само короната. В Европа (и в Испания) монархйиите са стари и сравнително финансово обезпечени със собствени средства, държавата има сравнително малко разходи по издръзката на монархическата династия. А тук? Народът пищи, за всеки мерцедес на депутатите, а за Царя ще дава с готовност?? Не вярвам. Българинът е със силно промене манталитет, той не приема някой друг да живее различно от него, независимо от причините за това, така , че помислете дали "историческата истина" ще е в сила , когато стане дума за пари. а Царят няма да тръгне гол , за да удовлетвори народа си.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.