Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:13 23.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Не ми се гълтат жаби два дни след “брачната нощ"  
АвторДжoни M (Нерегистриран)
Публикувано04.05.01 00:30



Не е страшна монархическата институция (и не точно тя е на дневен ред), страхувам се от несъвременния начин, по който отново ще се сменя властта - на сляпо доверие. От омраза към старата, омърсена, изхабена власт - СЕ ХВЪРЛЯМЕ СЛЯПО НА ВРАТА на първия новодошъл. БЕЗ АНГАЖИМЕНТИ от негова страна. Ей така - дай да видим пък..., само да не са тия - досегашните боклуци...

Не знам. Не ми стига на мен това. Но... ето - на повечето им стига. И властта остава БЕЗКОНТРОЛНА. Може да СЕ СЛУЧИ добър "овчар". Ама може и - жив вълк. Каква полза да го сменям ПОСЛЕ и да се мятам на нечий друг врат след като поредния "спасител" е опропастил страната? Че да си иде и без да си плати масрафа - аз му го плащам.

Вижте, един път завинаги трябва да внесеме опитмалната "доза" гражданско участие в управлението. Пък нека да е монархия, нека да е чужденец... Културен, обезпечен, с контакти - още по-добре, но НА ЧИИ ИНТЕРЕСИ СЛУЖИ - кой ми гарантира?

Да поставим тези въпроси, да поискаме тези гаранции! Ако искрено е решил да служи на България НЯМА ОТ КАКВО ДА СЕ СТРАХУВА /досегашните - имаха/ и... няма да ни откаже тези права. - http://members.tripod.com/~freeinf - петиция, игнорирана от сините комсомолци.

Иначе – НЕ! Не давайте лесно гласа си, не давайте лесно свободата си! По-добре да знае - ВСЕКИ КАНДИДАТ - че без контрол върху представителя, без пряко участие и за нас, гражданите в управлението, НЕ УЧАСТВАМЕ в играта на избори. Права на участие и контрол! - Кажи ми как ще те сваля – за да те избори! Това е. Иначе - ПРАЗЕН ПЛИК! За да е по-ясно - че ИСКАМ ДА УЧАСТВАМ, но вие ме отстранявате – с имитация на избори.

Не ми се гълтат жаби /гафове/ два дни след “брачната нощ”!
А на вас?



Тема Re: Не ми се гълтат жаби два дни след “брачната нощ"нови [re: Джoни M]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано04.05.01 00:51



Монархическата институция си е на дневен ред, ама просто е втора точка от него. а 3,4,5 и т.н. си е ручането на жабетата...



Тема Re: Не ми се гълтат жаби два дни след “брачната нощ"нови [re: Джoни M]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано04.05.01 01:23



edna razlika imam s teb......monarhicheskata instituzia si e ama tolkova mnogo bash na dneven red che niama na kyde po veche verno triabva da mozeme da gledame po dalech ot nosa si da usetime trukovete v uvyrtaneto na Simeon no za men toia mu ne minava .......iska mu se da e zar che mu se plache !!!!!!!!!



Тема Re: Не ми се гълтат жаби два дни след “брачната нощ"нови [re: az]  
Автор Cимeoн l l (цар Български)
Публикувано04.05.01 04:06



Не може да му се иска на този, който е. Един преврат на лумпени и чужда армия, не може да заличи историческата истина. Само пътя на узряване на хората за нея е различен. И защо моля ви е страх от монархията и реда в политиката. Или не гласувахте до сега за неизвестни и бедни (в последствие богати) политици ?



Тема Re: Не ми се гълтат жаби два дни след “брачната нощ"нови [re: Cимeoн l l]  
Автор tulsa (непознат )
Публикувано04.05.01 04:46



Vashe Velichestvo, istoriata e ponyakoga zestoka kakto kum tzarete,
taka i kum tyahnite bivshi podanitzi..
A za tova che si imate Vrana i ne vi se nalaga da kradete, moze bi tryabva da blagodarite SDS.Ne che si nyamate drugo, spetzeleno s chesteon trud ot vashite predtzi..
No ne se otzayvate, veche naistina vsitzki sme dozreli i ste si vurnete vsitzko , koeto Vi se polaga po rozdenie.



Тема Re:СДС-арите знаят само историята на СДСнови [re: tulsa]  
Автор PROTEUS (ентусиаст)
Публикувано04.05.01 10:46



Историята на България не ги интересува.И тъй като Симеон не е СДС-ар,
значи е враг и трябва да бъде уплашен със СДС-компромати.Всеки враг на
СДС трябва да бъде по-черен от Костов и Стоянов взети заедно. И тъй като
те са комплексирани от факта че не приличат на българи - изкараха Симеон
небългарин.И тъй като СДС-арите във властта крадоха така че за това
разбра целия свят и им казаха дипломатично за световно известната
СДС-копупция - изкараха Симеон с нечисти помисли за властта и с желание да
се облагодетелства.Тъй като СДС-арите във властта дойдоха на власт бедни
и комплексирани от своята бедност - изкараха и Симеон беден като тях.
Тъй като СДС-арите си отиват от властта богати изкараха че Симеон иска
властта за да стане богат. Опитват се да се отърват от СДС-арските си комплекси като ги прехвърлят на Симеон.Много ми е чудно как толкова
комплексирани управници защитават българските национални интереси -
щото за това са необходими национално самочувствие и достойнство а не
избиване на лични комплекси с политическа кариера. Нормалните хора с достатъчно мозък в главата не разчитат на властта за да станат богати.
Явно на нашите юнаци малкото им мозък е за сметка на голямото им нахалство!





Тема Re:СДС-арите знаят само историята на СДСнови [re: PROTEUS]  
Автор sarafova (търсеща работа)
Публикувано04.05.01 10:55



Става като с шопите вица - "е такова животно нема". Остана Симеон да го изкарате българин!?


Освен това е повече от ясно, че не е цар - не е коронясан, какво повече? Поне по тези въпроси трябва да има съгласие - те са очевидни. Оттам нататък, който иска да гласува за него да го направи

"Тя се двоуми, тя се колебае
Казано с две думи - Жена е!"

Расин

Тема Re:СДС-арите знаят само историята на СДСнови [re: sarafova]  
Автор PROTEUS (ентусиаст)
Публикувано04.05.01 11:51



Тезите ти са псевдо-научни и по-точно пропагандни!
"Симеон не е българин" е изтъркан вече коз в СДС-пропагандата.Точно за
комплексите на управляващи СДС-величия откъм български произход писах в предишния ми постинг."Симеон не е цар"също изтъркан СДС-лаф щото нито
един от управляващите СДС-величия не може да бъде цар и не е.


Преекспонирате в пропагандата личните комплекси на някои управляващи
СДС-величия относно произхода им и етническата принадлежност на предците им. За съжаление тези личности се срамуват от произхода си и
ниския социален статус на предците си и развиват класическа компенсаторна
реакция - като се правят на най-големите българи и патриоти. Обаче си
остават ментета/етнически полуфабрикати с измислено българско самочувствие - добре напомпано с мръсни пари.



Тема Re:СДС-арите знаят само историята на СДСнови [re: PROTEUS]  
АвторReptile (Нерегистриран)
Публикувано04.05.01 12:02



Абе, човече ти си по-зле от бившите комунисти!!
До сега сигурно сто човека(включително и аз) поставиха няколко ясни въпроса,
а именно : Защо Царя не се ангажира с конкретна програма за решение проблемите на страната, за да знаем точно какво да очакваме от него и кой е неговия екип от специалисти за да се знае за кого се гласува.
До тук ти поне 30 и повече пъти в отговорите си не коментираш тези проблеми а си служиш с високопарни и основаващи се на нищо абстрактни понятия.
Кажи нещо конкретно човече за да разберем всички за какво става въпрос,
може ти да си правия тук, но се аргументирай отговаряки ясно и конкретно на
поставените въпроси - без словесни еквилибристики.
В противен случай ще останеш поредния дърдорко, който си говори без да мисли.
Ще бъда доволен да получа твоите отговори!!



Тема Re: Не ми се гълтат жаби два дни след “брачната нощ"нови [re: Cимeoн l l]  
Автормoнapxиcтkakmo (Нерегистриран)
Публикувано04.05.01 12:06



Монархията не е само короната. В Европа (и в Испания) монархйиите са стари и сравнително финансово обезпечени със собствени средства, държавата има сравнително малко разходи по издръзката на монархическата династия. А тук? Народът пищи, за всеки мерцедес на депутатите, а за Царя ще дава с готовност?? Не вярвам. Българинът е със силно промене манталитет, той не приема някой друг да живее различно от него, независимо от причините за това, така , че помислете дали "историческата истина" ще е в сила , когато стане дума за пари. а Царят няма да тръгне гол , за да удовлетвори народа си.





Тема Re:СДС-арите знаят само историята на СДСнови [re: PROTEUS]  
Автор sarafova (търсеща работа)
Публикувано04.05.01 12:12



Моля да уточня два въпроса, които явно не са ясни

Първо, аз съм тук отскоро и не мисля да си правя труд да чета стари постинги и Второ, не съм симпатизант на СДС, така че едва ли мненията ми могат да се нарекат "синя пропаганда"... а има и Трето, наричайки моето мнение "НЕмое", наложено от някой, ти обиждаш моята интелигентност, за което не виждам да съм дала повод
На въпроса: Не мисля, че "Симеон не е българин" е изтъркана "синя" фраза по простата причина, че е истина, както е истина, че той не е коронясан. Следователно "Цар" могат да го наричат само фанатизирани поддръжници. В това разбира се няма нищо лошо, и не разбирам раздразнението ти и още повече несъгласието ти по тези въпроси

"Тя се двоуми, тя се колебае
Казано с две думи - Жена е!"

Расин

Тема Re: Не ми се гълтат жаби два дни след “брачната нощ"нови [re: мoнapxиcтkakmo]  
АвторReptile (Нерегистриран)
Публикувано04.05.01 12:16



Аз вече почти се отказах да публикувам мнения тук тъй като царедворците
си служат само с необосновани и отнесени понятия, което води дискусията до задънена улица, с цел да се избегнат конкретни отговори на конкретни въпроси.
То ако трябва да сме откровени на царедворците трябвам да им се влезе в положението, зажото и самият техен Цар не знае отговорите на повечето въпроси свързани с подобряване социалния статус в държавата.



Тема Re:СДС-арите знаят само историята на СДСнови [re: Reptile]  
Автор PROTEUS (ентусиаст)
Публикувано04.05.01 12:38



Отговорих на съображенията на г-жа Сарафова. Коментирах комплексите на управляващи от техния произход и отражението им в-у СДС-пропагандата.
Има СДС-ари които се изживяват в ролята на следователи водещи разпит
с "конкретни " въпроси - така не се прави мохабет сладурчета!Така само си изпускате нервите!





Тема Re:СДС-арите знаят само историята на СДСнови [re: Reptile]  
Автор PROTEUS (ентусиаст)
Публикувано04.05.01 12:48



Отговорих на съображения на г-жа Сарафова.
Коментирах комплексите на управляващи от техния произход и отражението им в-у СДС-пропагандата.
В клуба има СДС-ари които се изживяват като следователи водещи разпит
с "конкретни" въпроси.Така не се прави мохабет сладурчета - така само си
изпускате нервите


В полза на СДС-конкретиката:
Искате да цитирам Календарчето с успехите с тезата - ето какви успехи не постигна Симеон, искате да препиша "актуализираната програма 2001" с
тезата - ето конкретната програма която няма Симеон.
Разбирам ви че се дразните от факта че Симеон не е СДС-ар и че няма да
увеличи електората ви. Но какво да се прави има и по-хитри от шопите!




Тема Re:СДС-арите знаят само историята на СДСнови [re: sarafova]  
Автор PROTEUS (ентусиаст)
Публикувано04.05.01 13:02



г-жо Сарафова
Моля да уточня. че стария постинг който имате предвид е постинга на който сте отговорили по-горе.Мнението Ви не е пропаганда а е формирано от пропаганда - Вие импровизирате в-у основни тези на СДС-пропагандата.
С това не искам да Ви обиждам щото не всеки разбира от пропаганда.
Вие сигурно сте силна в друга сфера - можете да ни бъдете полезна!

С уважение - PROTEUS





Тема Re:СДС-арите знаят само историята на СДСнови [re: PROTEUS]  
АвторReptile (Нерегистриран)
Публикувано04.05.01 13:06



Аз за СДС, БСП и т.н не виждам да съм писал каквото и да било във въпросите на които отговаряш, ако ти имаш натрапчиви мании за преследване проблема е патологичени се нуждаеш от лекарска помощ.
А с нищо неказващите си отговори свързани с неуспехи на СДС техни , програми, календари и т.н не виждам отговори на въпросите които съм поставил. Явно думата конкретен или не знаеш какво означава или наистина си обсебен от мании за Царска власт.
Последен въпрос : Какво общо имат неуспехите на СДС с липсата на каквато и да е програма на Царя?

P.S
Не очаквам смислен отговор и на този въпрос, но все пак иамам желание привъжениците на Царя да аргументират избора си, може и нас да убедят!!!!



Тема Re: Не ми се гълтат жаби два дни след “брачната нонови [re: мoнapxиcтkakmo]  
Автор PROTEUS (ентусиаст)
Публикувано04.05.01 13:14



А настоящия президент да не е на самоиздръжка или го финансира жена му?
Като толкова се тревожиш за народа - що не кажеш колко реално струва президентската институция, а не колко е заплатата на президента щото с нея само роклите на булката си не може да плати?
Защо само пишете тъпизми? Симеон не е тръгнал да реставрира монархията.
Това го измислиха интелектуалните титани на СДС за да плашат народа с
монархия и да представят себе си като единствен реален гарант на републиката.





Тема Re:за отчаяния син царедворецнови [re: Reptile]  
Автор PROTEUS (ентусиаст)
Публикувано04.05.01 13:22



Приятелю не се отказвай!Нали се оплакваш от липсата на конкретика - ще
отворя нова тема с конкретен въпрос "ИСКА ЛИ СИМЕОН МОНАРХИЯ?" и чакам
да получа от теб конкретни отговори а не "необосновани и отнесени понятия"
за сега - чао





Тема Re:СДС-арите знаят само историята на СДСнови [re: Reptile]  
Автор PROTEUS (ентусиаст)
Публикувано04.05.01 13:38



Имам паталогичната мания че ме преследват ЖАБИ в тази тема - но конкретно
по темата: Какво общо имат жабите с програмата на царя , и какво общо има СДС с неуспехите си?





Тема Re:СДС-арите знаят само историята на СДСнови [re: PROTEUS]  
АвторReptile (Нерегистриран)
Публикувано04.05.01 13:50



Отговарям веднага на твоите питания, които по мое скромно мнение са поредния смешен опит за бягство от релните измерения на нещата.
Ще отговоря първо на въпроса за СДС-неуспехите, който предполагам те интересува живо.
Може би ще те разочаровам като ти кажа, че не симпатизирам на СДС.
СДС има дълъг списък от неуспехи, но има и сериони такива- визи, стабилизация, които не могат да се пренебрегнат и най вече има ясна политика по вътрешно държавните и външнополитическите въпроси.
Не защитавам СДС, но сме длъжни да бъдем обективни.
По въпроса за жабите си ударил десетката - поздравления!!
Общото между жабите и "прогарамата" на Царя е че и двете неща се основават на неясно за хората врякане. Може би Царя и жабите се разбират по между си ? Зане ли човек?



Тема Re:СДС-арите знаят само историята на СДСнови [re: Reptile]  
Автор PROTEUS (ентусиаст)
Публикувано04.05.01 14:30



В интерес на обективността...
и аз съм фен на СДС но се дразня от идиотите които отговарят и правят
пропагандата им - щото с анти-царските си изцепки само губят.
А за неуспехите: СДС няма неуспехи - има само успехи.Неуспехи имат
личности на които не им беше мястото във властта.
ПРИНЦИПНО ПОЛИТИКАТА НА СДС БЕШЕ УСПЕШНА само че реално беше провалена от некадърни милиционерчета, които за съжаление остават на ръководни позиции в СДС.Те трябва да носят лична отговорност а не партийна, защото криейки криминалните си подвизи зад СДС съсипаха собствената си партия и отблъснаха хората от една разумна политическа алтернатива.





Тема Re:СДС-арите знаят само историята на СДСнови [re: PROTEUS]  
Авторtulsa (Нерегистриран)
Публикувано04.05.01 17:13



Proteus, uvazaemo drevnogrutzko bozestvo.Vie mai naistina iskate da opravdaete imeto si.Sega i fen na SDS se izkarahte, samo deto ne vi haresali
realnite hora , koito prveli politikata mu.
Nyakoi beshe kazal.."Koito e bez gryah , neka hvurli pruv kamuk..."
Zasto ne sprem pogled vurhu horata, koito realno provezdat tzarskata politika,
kato Stoyan Ganev,Koshlukov i Co?
Te li nyamat nisto obsto s politzeiskite sluzbi s koito zamesvate politizite na
SDS?Hora, koito sa antiteza navsyakakuv moral i v stremeza si da se doberat do maksimalna vlast byaha izritvani posledovatelno ot vsitzki stapala na svoyata
dostoina za peroto na Balzak, kariera?
Interesno zasto Kostov , kogoto i amerikantzite pohvaliha sus sumnitelnia malko kompliment, che bil prekaleno pryam za edin premier i pritezavast obrazovanie na matematik i ikonomist ednovremenno ste e po losh ot tozi i drugi podozritelni
i marginalni figuri na bulgarskata politika, koito ste pretvoryavat vazgledite na Simeon za moral i efektifnost?
I oste nesto..Razbira se "moabet" ne se pravi samo s vaprosi i otgovori, no
ne stava i s razni kfalifikatzii kum oponentite v foruma , izkarvasti ni etnitzeski
melezi ili nesto ot sorta, koito povishavali nizshia si status , nasleden ot predtzite si s neudarzimo kradene .
Povetze spokoistvie i vedro nastroenie !/za vsitzki uchastnitzi v foruma ...i razbira se po-mopaganda ot yavni i neotdana obyavili se fenove na SDS/



Тема Re:за отчаяния син царедворецнови [re: PROTEUS]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано04.05.01 17:33



abe tebe koito ne te hvana toi ne te zabi s vyprosi.....te sa prekalen delikatni da ti go kazat no az shte go napravia........shto ne vzemesh da se skriesh niakyde da pochetesh malko da se iziasnish s sebe si nai napred togava ela i kazi moze dve dumi tvoe KONKRETNO mnenie da imash ama nwego kazi........aman ot tebe i zaria ti i vasheto "vErvaite mi"

ne vi li svetna che kato gledam vse po veche hora ne vi vErvat? iskame KONKRETNI otgovori!!!!!!!!!!



Тема Искаме права на пряко участие - от всеки кандидат!нови [re: az]  
АвторДж M (Нерегистриран)
Публикувано07.05.01 23:18



Протестният вот ще покаже на всеки, вкл. и на новия "играч", че не сме толкова много безрезервно "верващите". И че вече искаме гаранции за пряко участие и контрол върху всяко бъдещо управление.

С празния плик гласуваме "за себе си" - за пряко гражданско участие - наред с посредниците и представителите, протестираме срещу отказа на такива права, започваме борба за такива права.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.