Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:50 20.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Имали ли причини да се гласува за СДС?нови  
Автор Бopиc l Mиxaил (горд българин)
Публикувано29.04.01 16:45



Добре, седесари, след като толкова много упреквате НВ Симеон II, може ли да посочите някоя разумна причина да се гласува за СДС?? Лично аз в началото на прехода бях пламенен привърженик на синята идея, но вече сам тотално разочарован. Но кой, знае, може би сам пропуснал нещо?

България: бог, цар, отечество


Тема Re: Имали ли причини да се гласува за СДС?нови [re: Бopиc l Mиxaил]  
Автор Potencialen emigrant (trup)
Публикувано29.04.01 20:37



Tuk sym syglasen s teb. I az byah golyam fen na SDS Nyakyde do kym 1993. No togava nyamah pravo da glasuvam. A kato stanah pylnoleten, veche se byah oformil kato anarhist. Mnogo se yadosvah, che ne mi davaha da glasuvam na 14 g., no posle razbrah, pravilno sa go precenili horata, sega shteshe da me e sram cyal jivot, che sym glasuval :-)))

Rezyume: vsichki upravnici da go duhat, no tezi, deto sa spusnati ot "bog" - direktno na gilotinata! V nay-humanniya sluchay - v Ispaniya, i da si trayat :-)))

Редактирано от Potencialen emigrant на 29.04.01 20:40.



Тема Re: Имали ли причини да се гласува за СДС?нови [re: Бopиc l Mиxaил]  
Автор karmen (optimist)
Публикувано29.04.01 20:51



бил си неосъзнат привърженик на сдс
сега си неосъзнат привърженик на царя
щом си разочарован от сдс интересно ми е какво си очаквал от тях
не помня да са обещавали нещо което не са изпълнили
ако си очаквал да ти напълнят джоба с пари, разбирам разочарованието ти
сега чакай царя да ти го напълни
сдс обеща,че който работи ще има пари, който не работи няма да има
така и стана
царя също не е обещал да напълни джоба на този който не работи

нека се опитаме да бъдеме приятели

Тема Re: Имали ли причини да се гласува за СДС?нови [re: Бopиc l Mиxaил]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано29.04.01 22:18



toia forum e pylen s postingi s realni fakti i prichini zashto da se glasuva za SDS i kakvo sa napravili tova che ti si totalen galfon i ne shvashtash si e tvoi problem.....dai za Simeoncho toi shte te opravi niama nachin za 799 dni ha ha ha



Тема Re: Имали ли причини да се гласува за СДС?нови [re: Potencialen emigrant]  
Автор Бopиc l Mиxaил (горд българин)
Публикувано29.04.01 23:44



Искрено съжалявам за твоите Анархистични виждания. Сигурно си страдал. Доста. Но анархизма не е решение на ничии проблеми. Проблемите не се разрешават с бягане и рушене. Еволюция...

Както и да е. Извини ме че се осмелих да оспоря вижданията. Просто помисли. Ти решаваш, млади човече. (Но защо трябва да отричаш бъдещето си?)

Поздрав!

България: бог, цар, отечество


Тема Re: Имали ли причини да се гласува за СДС?нови [re: Бopиc l Mиxaил]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано29.04.01 23:46



abe izkukal profan takyv koi ti kaza na tebe che "bydeshteto" e monarhiata na Simeon da se nalapa i toi che veche yavno ne moze da se izdyrza s faliraliat si konsultantski business v Madrid ....toi li shte mi e bydeshteto na men be Kalitkoooooo...plyuia az na tova vasheto bydeshte deto mi go preporychvate.....zaredvorzi izperkali ste vie.......



Тема Re: Имали ли причини да се гласува за СДС?нови [re: az]  
Автор Бopиc l Mиxaил (горд българин)
Публикувано29.04.01 23:46



Добре де, нямам време да чета всичко което се бълва в този форум. Затова и пуснах тази тема. Не може ли просто тук да систематизираш отговора на поставения от мен въпрос? Защо да гласувам за СДС?

България: бог, цар, отечество


Тема Re: Имали ли причини да се гласува за СДС?нови [re: az]  
Автор Бopиc l Mиxaил (горд българин)
Публикувано29.04.01 23:49



Сменяш темата, не говорих за това... А и отговарът ми беше конкретно към "потенциалния емигрант".

България: бог, цар, отечество


Тема Re: Имали ли причини да се гласува за СДС?нови [re: Бopиc l Mиxaил]  
Автор Potencialen emigrant (trup)
Публикувано30.04.01 00:01



Ne, naprotiv, vyzrastni choveche. Anarhiya i slobodiya sa antonimi. Anarhiyata predpolaga tolkova visoko samosyznanie, che nyama nujda ot pisani zakoni i oshte po-malko ot upravlyavashti, koito da gi pishat i prilagat.
Da, boli me. Zashtoto horata, koito naistina mogat da jiveyat v usloviyata na anarhiya, sme malko. A tryabva vsichki da mogat, edin samo da ya razbere kato haos i slobodiya - i naistina shte stane taka.



Тема Re: Имали ли причини да се гласува за СДС?нови [re: karmen]  
Автор Бopиc l Mиxaил (горд българин)
Публикувано30.04.01 00:04



Да не осъзнат привърженик на СДС бях. Но сега вече съм "гърмян заек", трудно ще се излъжа пак. Между другото Седесето даваше доста знаци че не са нищо по-различно от гадните комуняги които за 45 години ни разкатаха. Първото "гнило" беше че комунягите странно лесно пуснаха властта и разрешиха многопартиината система; второ - още отначало започнаха разбиването и на образованието, а също и на Църквата. Трето - много достойни хора бяха изчистени от СДС, което остана незабелязано.

При Симеон също има рискове, признавам, но смятам че те са доста по-малко отколкото при СДС. Библейска истина е че човек, който е страдал в живота си знае много повече за него. Смятам че Симеон по време на изгнанието си е имал възможност да обмисли много неща, доста по-дълбоко от всички "лидери" в СДСето. В СДС не виждам нито една такава фигура. Ще ме извините, но само посредственост, късогледство и лакейство пред чуждите сили. Празно.

СДС са обещавали много неща. Само да ти припомня - къде са 250-те хилядите нови работни места? а? Статистиката показва увеличаване на безработицата.
Борба с корупцията? Престъпност? Помним още предизборната им кампания от 1997 година. Име като Божков (айде няма да изброявам още) мисля че са достатъчно показателни за справянето на проблема с корупцията...

България: бог, цар, отечество



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.