Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:14 06.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Призив към всички привърженици на Симеон  
Автор Бopиc l Mиxaил (горд българин)
Публикувано29.04.01 16:19



Нека се постараем да бъдем по-толерантни, и по-учтиви, въпреки очевидната наглост, безочие и нахалност на някои от противниците ни. Предварително благодаря!!!

България: бог, цар, отечество


Тема Re: Призив към всички привърженици на Симеоннови [re: Бopиc l Mиxaил]  
АвторЯяpocт (Нерегистриран)
Публикувано29.04.01 16:38



Дова е добре, ама и то е до време. (старанието) Като ви прецака НВ, ще стане друго



Тема Re: Призив към всички привърженици на Симеоннови [re: Бopиc l Mиxaил]  
Автор Potencialen emigrant (trup)
Публикувано29.04.01 20:44



Aha, shte se postaraete samo! Shtoto ochevidno ne go pravite. Simeon dve - oshte po-malko, moje da ne demagogstva narochno, ama togava znachi e glupak, koeto e oshte po-losho.



Тема Re: Призив към всички привърженици на Симеоннови [re: Яяpocт]  
Авторanti (Нерегистриран)
Публикувано29.04.01 21:37



Loshoto e,che ne samo tiah shte prezaka!



Тема Re: Призив към всички привърженици на Симеоннови [re: anti]  
Автор Бopиc l Mиxaил (горд българин)
Публикувано30.04.01 00:35



А нима управляващите ни сега не прецакват всички? Нима самата българска националност не е застрашена?

България: бог, цар, отечество


Тема Re: Призив към всички привърженици на Симеоннови [re: Бopиc l Mиxaил]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано30.04.01 00:42



abe zatvori si goliamata usta i cheti i misli za secunda be zahlyupeniak takyv.....nikoi ne te pita za "upravliavashtite dosega" nali vie uz ste razlichni nali ste mnogo moralni.......pitam te az tebe zadrysteniak takyv.......vashiat skapan zar kaza li bi li se v gyrdite 2 sedmizi che NIAMA da uchastva v izborite OSVEN samo s NEGOVA sobstvena partia tova NEGOVI dumi li biaha be ha?
otgovariai stiga si mi se ligavil tuka v foruma tova te pitame? kaza li go toi?

vchera kakvo stana ha ? okaza se che se izpika toi sam na sobstvenite si veliki MORALNI prinzipi taka li?
e na toia bokluk li me karash da VIARVAM? zashto za da moze da vi izbereme vas da se nalapate li?

ili toi opita da izvie ryzete na legitimniat BG syd s kurvenskite si nomerza ha?
niamalo ama sega mai mu se uchastva ako shte i partiata na Bai [Pesho ot Vyrzuliza da e pak shte uchastva ha>? zashto? shtoto ako tova ne e HAMELIONSHTINA I BEZPRINZIPNOST koe e be?

[pak li shte mi se pravish na interesen s poshlite si postingi ili shte pokazesh za secunda grybnak da priznaesh ochavadnite zaslugi na SDS i bezharakternosta na Simeoncho.....ha da te vidime beeeeeee spezialistaaaaaaaaaa............



Тема Re: Призив към всички привърженици на Симеоннови [re: az]  
Автор Бopиc l Mиxaил (горд българин)
Публикувано30.04.01 00:55



Да негови думи бяха. Но кой разумен човек тогава можеше да допусне че съдът няма да го регистрира? И в крайна сметка Негово Величество ще участва пак със собствена коалиция, от 2 партии които не са играли никаква обществена роля. Все пак да не забравяме че и управляващите доста минираха обстановката, като протакаха доста закона за партиите.

И нима смяташ за неморално това да кажеш че ще се постараеш да направиш нещо, а по независещи от теб (т.е. външни) пречини да не успееш?

И къде е морала на Костов и дрогарите от СДС? 250 хил работни места си спомням?

България: бог, цар, отечество


Тема Re: Призив към всички привърженици на Симеоннови [re: Бopиc l Mиxaил]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано30.04.01 01:00



stiga se ligavi beeeeeee izpravi se vednuyz pone i pokazi che imash gram dostoinstvo........

nmali tochno toi kaza sam ako ne me REGISTRIRATTTTTTTTTT (da ti preveda li...tochno v toia sluchai govoreshe sam toi ako ne go registrirat NIAMA da uchastva s druga partia az tova taka go razbiram.....ne go registriraha da si stoi na dumata koiato sam kaza bash za tochno taia situazia)

taka che opravdanieto ti nishto ne znachi.........sam kaza.........ako ne go registrirat niama da uchastva.....s NIKOIA partia./.....i koalizia........
e vidiahme go kolko pari struva nali? ama sega ne ti stiska da kazesh che na BG ezik tova e BEZHARAKTERNOAST i nagazdane po viatyra NIKAKYV MORAL tova e istinata.......

mozelo li da predvidi......nali uz tova mu izkazvane tova predvizdashe ako ne go registrirat izliza ot politikata SAM go kazaaaaaaaaaaaaa.........ha ha poserko e toi poserko.........

chista proba opit beshe tova mu izkazvane da MANIPULIRA BG syd tova beshe........i ti e mnogo yasno ama si znaeh che niamash grybnak da go priznaesh !!!!



Тема Re: Призив към всички привърженици на Симеоннови [re: Бopиc l Mиxaил]  
Авторavanta (Нерегистриран)
Публикувано30.04.01 02:24



Vsichki zaedno za Simeon v nego e nadejdata koiato me darji oshte tuk,da im razkaje igrata na tezi koito ni piat kravta ot 10 godini.



Тема Re: Призив към всички привърженици на Симеоннови [re: avanta]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано30.04.01 02:25



e toi i monarhiata mu shte ti ya pie niakolko stotin godini na teb i pokolenieto ti niama shto super izbor si si izbral




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.