Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:40 28.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Защо в клуба няма нито един БСП-ар  
Автор Бopиc l Mиxaил (горд българин)
Публикувано29.04.01 16:15



Не знам, но донякъде е естествено - за да бъде човек привършеник на комунистите трябва или да е със силно промит мозък или да има някаква лична изгода от това. Иначе кой нормален човек би подкрепил партията която доведе България до една от най-тежките кризи в Българската държавност; и основната вина на комунистите е именно че разбиха морала на хората, отдалечиха ги до от вярата с тяхната атеистично-комунистическа религия, и сегашното състояние на държавата е именно резултат от дълбоката духовна криза в която е изпаднало обществото.

България: бог, цар, отечество


Тема Re: Защо в клуба няма нито един БСП-арнови [re: Бopиc l Mиxaил]  
Автор karmen (optimist)
Публикувано29.04.01 19:32



от твойте заключения човек може да си помисли
че няма кой да гласува за БСП
но на мен това не ми се вярва

нека се опитаме да бъдеме приятели

Тема Re: Защо в клуба няма нито един БСП-арнови [re: Бopиc l Mиxaил]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано29.04.01 21:52



e kak shte niama nali vsichki takiva kato teb Borisovzi Mishovzi i prochee lakeii ste vsichki komunisti to zatova i smotaniat vi zar zalita kym komunistite





Тема Re: Защо в клуба няма нито един БСП-арнови [re: karmen]  
Автор Бopиc l Mиxaил (горд българин)
Публикувано30.04.01 00:49



Не съм твърдял такова нещо. Дори сам посочил 2-те основни групи електорат на БСП.

България: бог, цар, отечество


Тема Re: Защо в клуба няма нито един БСП-арнови [re: Бopиc l Mиxaил]  
Автор Potencialen emigrant (trup)
Публикувано30.04.01 01:34



Znachi v pyrvata si lekciya po Statistika doc. Vyndev vinagi (znam, shtoto sym hodil nyakolko pyti, tozi izpit si go vzeh ot petiya pyt, no kachestveno :-))) dava primer za dvama angliyski statistici ot 19 vek, koito se opitali da predvidyat rezultata ot edni izbori kato anketirali chitatelite na nyakakvo spisanie. Rezultatyt se okazal mnogo dalech ot istinata. Zashtoto chitatelite na tova spisanie bili predimno ot edna malka prosloyka v angliyskoto obshtestvo. Tova e primer za tova, kolko vajna e izvadkata, che ako imash losha izvadka, kakvito i statisticheski metodi da prilojish v/u neya, te shte sa fira.
Nakratko: mi moje bi mnogo malko ot simpatizantite na BSP polzvat Internet :-)))



Тема Re: Защо в клуба няма нито един БСП-арнови [re: az]  
Автор Бopиc l Mиxaил (горд българин)
Публикувано02.05.01 03:15



Не мисля че имаш и най-малкото основание да твърдиш това.

България: бог, цар, отечество



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.