Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:30 08.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема uchete se, bre negramotnici!нови  
Авторbomba (Нерегистриран)
Публикувано27.04.01 05:36



Simeon II dava edin prekrasen urok na t.nar. politici v Balgaria - urok po tarpimost i dostoinstvo. Obviniha go (ne)prjako v praznodumie - toi bil njamal programa - otgovora beshe - Izchakaite! Sled registracijata! Otkazaha da registrirat dvizhenieto mu - ot centralata prizovaha za spokoistvie i ne privikaha na miting spodvizhnicite si. Pripisaha mu vrazki s ruskata mafia, toi ili njakoi ot dvizhenieto my pak ne prizovaha naroda na ulicata. Predchuvstvam, che i pri sledvashtija opit za namesa na imeto mu v njakoia kasha, toi pak shte zapazi samoobladanie i njama da padne do nivoto na segashnite ni upravnici da razchita na "UUUU" i "AAAA" ot ulicata, za da dokazhe pravotata si. A S FAKTI.

Kakto i da go narichate - grazhdanin, gospodin, ako shtete drugar - znaite edno - Simeon e bil vazpitavan kato ZAR, kakto chovek gotov da poeme varhu pleshtite si otgovornostta da upravljava monarhijata si i neinite podanizi i da nosi otgovornost pred tjah i BOGA. Ako shtete, bil e podgotven dori za tova da ima podhodjashto povedenie v obshtestvoto, ezikova kultura(!), i t.n. i t.n. i vsichki tezi DETAILI ot haraktera na edin chovek, za koito nashite politici dokato sa peeli v stroini redici pesni za komsomola i partijata izobshto ne sa znaeli che mogat da sashtestvuvat.

Ta zatova i nikoi v Balgaria ne se useshta kolko smeshni i zhalki sa vsichki opiti Simeon da bade deskreditiran s njakolko izmisleni podhvarljania v "palitra" ot vestnici i drugi medii. Oshte po-zhalki sa tezi, koito se hvashtat na vadizata im.

Kakvo shte stane sled 17 juni ne znam, zashtoto ne sam gadatel. Tova, koeto shte se promeni za men e fakta, che vidjah purvia bulgarin, imasht smelostta da se nareche politik i pri tova zapazvasht OGROMNA distancia ot tova, koeto do sega vlagah kato smisal v ponjatieto "bulgarski politik" - prostotija, alchnost, dvulichie.

Za tezi ot vas, koito shte me narekat zaredvorez i t.n. - po-dobre zaredvorez, "dreben, mizeren i zhalak" ot kolkoto "gord, velichestven i erudiran" poddruzhnik na sega deistvashtite partii.





Тема Re: uchete se, bre negramotnici!нови [re: bomba]  
Авторtoni (Нерегистриран)
Публикувано27.04.01 06:00



Chetah i se chudeh kak moze niakoi da se obezlichi dotam che da zabravi da misli i da se preobrazi v pionka v ryzete na niakogo kato izzialo sdade mozyka si na prinzipa "shtom Simeon kazva znachi e taka" moze laina (s izvinenie) da te nakara da yadesh i tova gledam si gotov da pravish samo da mu se haresash.....takiva bezgrybnachni i zarete ne gi haresvat te i za pazove i lakei ne stavat.....

kato te gledam chak med ti kape ot ustata kato pishesh "zar" podanizi" "monarhia" no da te pitam koi si ti da vpisvash naroda si kato podanizi i stranata si kato monarhia? koi ti dava pravo da govorish taka za strana koiato e republika i naselenieto i se gordee da sa GRAZDANI?

i posle sam si protivorechish.....zalkiat samozvanez i izpolzvach Simeon venyz go narichash "zar" posle" politik" ot koia planeta padash ta ne znaesh che niama takova zivotno "zar/politik" ili za da oformite bezgrybnachnata si politika vas ne vi byrka kakvo kazvate, kakvi ste vsichko vi e pozvoleno no vas ne mogat da vi pitat ne mogat da vi tretirat kato vseki drug....pred vas nie ot prostolyudieto triabva da stoim mirno taka li?

eh da te iznenadam nepriatno......niama da stane vashata.....v BG zar i monarhia NIAMA da pozvolime da ima NIKOGA VECHE.....samiat harakter na toia vid upravlenie e unizitelen.....dumata "podanik" me kara da se chuvstvam kato predmet kato niakoi bez glas i bez prava.....kato stado zivotni....i posle tova che niakoi stava zar nezavisimo dali e umen i mozesh samo shtoto e naslednik na zar e PYLEN ABSURD i gavra s intelegentnosta na naziata.....

shtiah da se razplacha chak kyrpichkata si vzemah dokato ti chetah umilitelnite slova za edin sreden polufaliral madridski businessman .....ti si go imai i tretirai i kato bozestvo ako iskash az sym ot tia deto NIKOGA niama da go dopusnem da realizira zelite si da se nalapa s zarstvo i korona t.k. faliraliat mu business veche ne moze da go izdyrza...nishto chudno i naistina ruskata mafia da go sponsorira toi i zatova e gotov da lize krakata na rusnazite i e protiv NATO....
za men e obidno kato zadavam vypros da mi se otgovaria oligofrenski "vEEEErvaite mi" ili "shte vi kaza kato mu doide vremeto" SEGA e vremeto horata SEGA iskat otgovorite....kakva e taia prostoita che mozel da govori samo ako i kogato mu e registrirana partiata shto ezika li mu shte se izkylchi ako otgovori kakvoto go pitat yasno i konkretno predi tova>? ili mai naistina niama kakvo da kaze konkretno osven populistichnite si izhvyrliania?

kato tolkova si go haresvash hvashtai se s nego i zaminavaite v Spain da go bogotvorite na nas zar ne ni triabva i ne iskame...

i posledno s kakva naglost ti narichash "bylgarin" niakoi koito ni bashta mu, ni diado mu, ni toi, ni dezata mu, ni zena mu sa BYLGARI? koi ti kaza na teb zalko syshtestvo takova, che toia polufaliral madridski businessman, koito dori ne moze da govori pravilen bylgarski ezik e "bylgarin"
aman ot takiva "bylgatri" kato teb i nego.....e ot takiva BYLGARIA si pati ot vekove.....

misleh da ne ti otgovoria izobshto no vse pak go napravih en za tvoia sbyrkan mozyk i razbirane a za ostanalite v toia forum koito oshte misliat s glavata si a ne ya pozlvat da dyrzat na neia lakeiskata si peruka/.....

prosto mi se gadi ot takiva kato teb rodootstypnizi!!!!!!!!!



Тема Re: uchete se, bre negramotnici!нови [re: toni]  
Авторbomba (Нерегистриран)
Публикувано27.04.01 06:19



mili mi moni-toni i dr!

tvoiata patetichno-psiharska rech izcialo potvarzhdava moeto mnenie - za koeto ti blagodaria ot sarce. No procheti vse pak tova, koeto sam napisal oshte vednazh i shte vidish (mislja pone), che:

1) ZAR ne e spomenato kato titla, a kato prioritet na vazpitanie, zel na vazpitanie. Da si chuval za ZARSTVENOST?

2) niama nikade tvardenie ili teza, che Simeon II shte vazvarne monarhiata. "Monarhia" beshe napisano po-skoro kato narizatelno(ako znaesh kakvo e tova).

3)vrazkata mezhdu zar/politik ima i tja e fakt v nashia savremenen pliticheski zhivot (iska ti se ili ne, uvi!)

4) sled 1945 godina se slushahs samo obeshtania - SEGA shte napravim tova, SEGA shte postroim komunizama, SEGA shte privatizirame Balkan....aman ot SEGA-ta, koito posle ni izlizat prez nosa! Dai da ostavim njakoi da misli predi da govori naprazno, ok?

5) Kato vtoro pokolenie (sled bashta si Boris), rodeno v Balgaria, smjatam che i Simeon II i sestra my imat pravoto da se narekat BULGARI. Tam kadeto si ti sega tova stava predi parvoto pokolenie dori, nali?

6) mozhe mozaka mi da e sbarkan, no se radvam che imam takav, za razlika ot teb!







Тема Re: uchete se, bre negramotnici!нови [re: bomba]  
Авторtoni (Нерегистриран)
Публикувано27.04.01 07:18



1)razlikata medu teb i men e che az imam dostoinstvo i NE SE PODLAGAM kato teb ne se slagam ni na zar ni na gospodar....koeto mislia go akzvam i ne smiatam che niakoi "se e rodil zar' ili e "nedosegaem za vyprosi i greshki" ili e s "sinia kryv" podoben kult kym lichnosta samo govori za tvoiata ogranichenost
1) shte si naema tylkuvatelka.....znachi "zar" ne bilo zar....."monarhia" ne bilo monarhia.....abe "lidera" vi i vie mozete li da ne mychete BG ezik i da govorite normalno.......shte si izkylchite ezika da pravite gimnastiki za da opravdaete izkazanite si gluposti
3)da si chul niakoga niakyde che "simoncho ne se bori za monarhia" iskam da mi zitirash datata i izdanieto v koeto e napisano........i ako ne uvazavasht tvoia intelekt dylza da uvazavash moiat taka che ne mi zitirai oligofrenichnoto 'ne e aktialno" nego zaedno s "vEEErvaite mi" i "shte kaza kato mu doide vremeto" shte vlezat v analite na zarskata typotia
4) da imenno vruzkta zar/politik ya ima v NASHTIAT zivot v BG zashto li pak nie sme nai golemite svetovni mutanti i za smiah i podigravka na zial sviat? dali takiva kato simeoncho i teb niamat zasluga za tova?
5)da "ostavime niakoi da kaze " li>??!? ami nie veche 10 godini nego go chakame da "kaze" ama nishto ne KAZVA.....pitat go...za NATO li ste..chuva se niakakvo krave muchene deto normalen chovek ne moze da go razbere,....za monarhia li ste" ...dvoino muchene....kak shte stane nomera s 800 dni.....ni vopyl ni ston.....i t.n. i t.n. da go ostavome da kaze ha ha ti podigravash li se? ami to mai nikoi ne e bil ostavian kato nego tolkova vreme da "kaze" anma kakvo da kaze kato bykel ne razbira ot konkretika....BG narod veche ne e syshtiat prost kato po vreme na diado mu i bashta mu da go vkarvat v voini, i suspendirat konsituziata i da manipulirat politicheskite partii na otrocheto im shte mu e dosta po trudno s zabludata i "vEEErvaite mi" mai niama mnogo budali deto da se hvashtat veche na tova
6)i 6-to pokolenie da e pak NE E BYLGARIN i nikoga ni toi ni predzite mu sa bili , i neshtyo koeto ti UDOBNO se napravi che en zabeliaza da povtoria ni DEZATA mu sa bylgari.....e kakyv e pak toia spezifichen BYLGARSKI sluchai EDINSTVEN v sveta deto ni predzite ni zena mu ni dezata mu sa bylgari, toi ne moze dve izrechenia na uz "rodniat" si ezik da kaze a bil "bylgarin" az SYM bylgarin i se obizdam da mi kazat che toia IZPOLZVACH e syshto bylgarin...za men da si bylgarin znachi mnogo po veche kato simeoncho i teb da imate BG pasporti.......moze i ti da se mislish za bylgarin no kolkoto "zaria si" tolkoz i ti si....

edno iskah i go postignah da te sloza na mestoto ti che se beshe samozabravil da redish sulzlivi zarski odi za "zaria SI velik.......ustanovihme che tova e SAMO tvoe i mnogo maluk broi rodootstypnizi kato teb mnenie........a misleneto kato prozes za men neshto se izklyuchva s haraktera da si zaredvorez, podanik i podlizurko da se podlagash na vseki v zamiana na lichni oblagi....tova ste vie edna pasmina rodootstypnizi....radvam se che ste malko i ni zar ni monarhia shte vidite v BG kolkoto da se maskirata che ne go iskate tova si mechtaete no burzo vi razkonspirirahme!!!!



Тема Re: uchete se, bre negramotnici!нови [re: toni]  
Авторbomba (Нерегистриран)
Публикувано27.04.01 21:32



ne znam zashtovinagi zapochvash da obizhdash i napadash, kato ti stane tjasnoi se ubedish, che logikata ti kuza...

apo vapьrosa za pasporta -deistvam veche, zashtoto bi mi bilo obidno da me sravnjavat po kakuvto i dae nachin, dori i po dokumenti s prostaci kato teb.

a kato tolkova te jadosvam s razsazhdeniata si i ti ne si dorasal da vodish razumen spor i dialog, a samo da obizhdash na lichna osnova - prosto ne cheti saobshteniata mi...






Тема Re: uchete se, bre negramotnici!нови [re: bomba]  
Авторtoni (Нерегистриран)
Публикувано27.04.01 22:10



samo shte ti napomnia da vidish TI kakvo zaglavie beshe slozil sam na sobstveniat si posting ....ako tova ne e obida en znam koe e ...a ako obizdash niakogo nai logichno e da ochkavash syshjtiat otgovor ne mislish li?

men logikata mi e dosta po dobra ot tvoiata i ti go dokazah tochka po tochka.......az mislia s glavata si , ne kazvam che niakoi e super human samo shtoto imal kusmeta bashta mu da e bil zar, obektivno prezeniavam reakziite mu i otgovorite mu kato go pitat zurnalistite i vizdam che izdisha i to mnogo....ne sym typ za da mi minat izmykvania kato "vErvaite mi" " i shte vi kaza kato mu doide vremeto" ti si toia koito se hvashta na tia.......taka che idi i prezeni koi ot nas mu kusa logikata...



Тема Re: uchete se, bre negramotnici!нови [re: toni]  
Авторbomba (Нерегистриран)
Публикувано28.04.01 16:50



mislja da prodalzha tozi spor s teb sled kato stane jasno kak ND Simeon II shte uchastva na izborite, ok?

a "negramotnici" v zaglavieto be obrashtenie kam sega deistvashtite ni politici - ili ti si takuv...?????





Тема Re: uchete se, bre negramotnici! [re: toni]  
АвторNlAMA Ll KOl DA TE FlLTRlRA (Нерегистриран)
Публикувано28.04.01 17:19



TONI.. SHTO NE SE GRUMNESH.. STAVASH SMESHEN



Тема Re: uchete se, bre negramotnici!нови [re: bomba]  
Авторtoni (Нерегистриран)
Публикувано28.04.01 18:14



ne ne sym takyv i ne sym bil , koeto ne mi prechi da imam obektivno i lesno obiasnimo i logichno mnenie po razlichno ot tvoeto ,...a "tozi moment' e SEGA zashtoto NE GO REGISTRIRAHA i v vyrhovniat syd...dobr che ima sydii i syd v taia dyrzava da ne pusne takava partia s yavno totalitaren ustav i pulzna s greshki za registrazia........ehhh sega do sledvashtite izbori moze da se zalva v Bruxsel ako iska






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.