Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:31 09.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема социолог,мони,az,power,sisi =СДС агенти с/у ЦАРЯ  
Автор pravist (истински)
Публикувано25.04.01 17:32



Всички гореизброени плюс realist,може би bros, а вероятно и други скрити лимонки на СДС по цял ден седят в този сайт и пускат провокации срещу ЦАРЯ.Писна ми да им чета лъжите или копираните глупости, писани от Mediapool/на КОСТОВ/или директно изказванията на Костов.Ясно е че нищо не разбират, а единствената им цел е да плюят Царя и да ни пълнят главите с тъпи провокации и манипулации.Те не казват нищо смислено и свое, не разсъждават политически,а само пускат по два анти лафа и се дърлят, когато човек ги опровергае, без да могат с нещо да обосноват приказките и твърденията си, доколкото има такива.<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от pravist на 25.04.01 17:38.</EM></FONT></P>

Редактирано от pravist на 25.04.01 17:54.



Тема Re: социолог,мони,az,power,sisi =СДС агенти с/у ЦАРЯнови [re: pravist]  
АвторToй - e (Нерегистриран)
Публикувано25.04.01 17:37



Мони по - спокйно бе човек щото единствения дето разправя фантасмагории е самият Цар



Тема Re: социолог,мони,az,power,sisi =СДС агенти с/у ЦАРЯнови [re: pravist]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано25.04.01 17:37



ha ha zabravi da vklyuchish i vsichki svetovni lideri, banki, ikonomicheski spezialisti i t.n. vsichki ot koito vi kazvat che izdishate s vashiat simeoncho......a eto ti neshto izmisleno ot men samo.....shto ne vzemesh da se skriesh...bezplaten priatelski syvet samo se izlagash taka





Тема Re: социолог,мони,az,power,sisi =СДС агенти с/у ЦАРЯнови [re: Toй - e]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано25.04.01 17:39



ne ama sa mi smeshni zaredvorzite s napynite si





Тема за Монинови [re: moni]  
Автор pravist (истински)
Публикувано25.04.01 17:42



Ти до сега нито веднъж не отрече, че си човек на Костов, а в отговора си го потвърди.Доста си несъобразителен.



Тема Re: социолог,мони,az,power,sisi =СДС агенти с/у ЦАРЯнови [re: pravist]  
Авторpatriot bg (Нерегистриран)
Публикувано25.04.01 17:59



abe sds napraviha mnogo za darjavata i ne viarvam te da sa otriazali caria.prostodokumentite mu ne sa bili naistina izriadni.a inache e dobre i toi da uchastva i dano uspee da nameri formula za uchastie



Тема Re: за Монинови [re: pravist]  
АвторToй - e (Нерегистриран)
Публикувано25.04.01 18:08



Стига с маниите за агенти, май агента тук си ти и да беше агент а ти си прост лакей!!!!!!



Тема Re: той-енови [re: Toй - e]  
Автор pravist (истински)
Публикувано25.04.01 19:43



Ти с този ключ май се изживяваш като президент.Освен това както вече ти писах очаквам да ми пишеш нещо умно, ако можеш.



Тема Re: социолог,мони,az,power,sisi =СДС агенти с/у ЦАРЯнови [re: pravist]  
Авторcoциoлor (Нерегистриран)
Публикувано26.04.01 10:15



хахахахахахахахахахахаха
първо-чети
второ-мисли/ако можеш!/
чак накрая-пиши
ти,драги се дъниш още на първа точка.Колко пъти да обяснявам,че не съм нито седесар,нито комунист,но най-малко пък съм царедворец.
И ако наистина си правист-ами да беше прочел закона и да оправиш документите на движението ви.А и така като гледам-май други седят тука по цял ден....
И между другото-това не е сайт!



Тема Re: той-енови [re: pravist]  
АвторToй - e (Нерегистриран)
Публикувано26.04.01 11:38



Не се иживявам като президент нито съм лимонка на СДС или БСП, писах ти в някоя от другите теми - А именно че никой не разбра какво предлага Царя
за решение на националните проблеми.
България има нужда от решения а не от Царе.
Това с което ме разочарова Царя са плоските лъжи-уловки които ни пробутва.
Например : 1. Ще доведе външни експерти.
2. Има лоби във финансовите среди.
По отношение на първото едвеа ли има известен и некорумпиран експерт който от заплата 10 000$ ще дойде да си губи времето в България за 1000лв.
Ако става въпрос за скъпоплатени консултации - то това си е живо източване на пари по интелигентен начин.
По отношение на второто ако имаше лоби във финансовите среди защо не е известен преуспял финансист, може би защото или няма лоби или е некъдърен.

Ще те помоля като ми отговаряш да бъдеш конкретен по темите без да ми показваш кусурите на сегашното управление.
Благодаря за вниманието.



Тема Re: Ако беше на Костов щеше да е по-уменнови [re: pravist]  
Автор PROTEUS (член)
Публикувано26.04.01 11:58



Трагедията е в това че за интернет-кампанията на СДС отговаря лично
Бакърджиев.Вече писах някъде че не може да пусне по-умни от себе си, та
после да му правят конкуренция в Партията.За това тук битуват толкова
прости и примитивни екземпляри.


Виж че даже не могат да се регистрират! Изживяват се като партийна група - с колективно мнение и колективни никове.



Тема Re: Ако беше на Костов щеше да е по-уменнови [re: PROTEUS]  
АвторToй - e (Нерегистриран)
Публикувано26.04.01 12:05



Все още чакакм някой привърженик на Царя да отговори на въпросите ми, а не сляпо да коментира личностни каяества на този или онзи.



Тема Re: Ако беше на Костов щеше да е по-уменнови [re: Toй - e]  
Автор PROTEUS (член)
Публикувано26.04.01 12:24



Коментирам колективните ви качества на партийна група,която вихри тъпа пропаганда.
Мислиш ли че интернет-клуб е естественото място за изява на колективна
партийна пропаганда?
Видял ли си някъде по света - такова чудо?Посочи ми някъде някой партиен мозък да използва интернет-клубове за партийна пропаганда - и то в полза на
отговорника за партийната пропаганда.





Тема Re: Ако беше на Костов щеше да е по-уменнови [re: PROTEUS]  
Авторcoциoлor (Нерегистриран)
Публикувано26.04.01 12:30



1.Клубът се казва "Царят и изборите"-вярно,че има нещо пропагандно в заглавието....а се вижда и кои пропагандират....
2.Вярно е,че водената пропаганда е тъпа-като ти чета хмммм "мненията" постоянно се убеждавам в това.



Тема Re: Ако беше на Костов щеше да е по-уменнови [re: PROTEUS]  
АвторToй - e (Нерегистриран)
Публикувано26.04.01 12:30



Аз съм поставил някои конкретни въпроси като се старая да има конструктивни отговори.
Не виждам смисъл от инициирането на истерии за и против.
Продължавам да чакам отговор на поставените въпроси.



Тема Re: Ако беше на Костов щеше да е по-уменнови [re: coциoлor]  
Автор PROTEUS (член)
Публикувано26.04.01 13:08



Случайно да си чел че пропагандата е колективно изкуство?
А аз си пиша ЛИЧНОТО мнение,с един регистриран ник и не правя колективна анонимна пропаганда.
Вас не ви ли обижда абсурда да не можете свободно да изразите личното си
мнение а пропагандирате единствено и само мнението на партийния ви отговорник?





Тема Re: Ако беше на Костов щеше да е по-уменнови [re: Toй - e]  
Автор PROTEUS (член)
Публикувано26.04.01 13:10



Именно аз съм ЗА свободното мнение на хората и ПРОТИВ колективната
анонимна пропаганда, независимо срещу кого и за какво.





Тема Re: Ако беше на Костов щеше да е по-уменнови [re: PROTEUS]  
Авторcoциoлor (Нерегистриран)
Публикувано26.04.01 13:17



Добре,може би за стотен път ще попитам-според теб,последно кой ми е партийния отговорник?Твойте хора ме обявяват ту за "тъп комунист" ту за "седесарско ченгенце".Ами,хайде,поне ме уведомете в крайна сметка какъв съм според вас?Точно аз си изразявам собственото мнение,а не тръгвам натам,накъдето върви стадото...

Ти още ли не си разбрал,че почти всичките ни политици са НЕЩАСТНИЦИ???

А относно регистрираните никове-ами че нали ако не са регистрирани "работодателят" ви няма да е сигурен дали сте си на работното място и изпълнявате поръчките,за които ви се плаща?



Тема Re:и ощенови [re: Toй - e]  
Автор PROTEUS (член)
Публикувано26.04.01 13:19



Щото са ви колективни никовете се обърквате:В реплики за Мони очаквате
отговори за Той е, в реплики за Социолог очаквате отговори за Мони и т.н.
ПЪЛНА КАША и побърквация!





Тема Re:и ощенови [re: PROTEUS]  
АвторToй -e (Нерегистриран)
Публикувано26.04.01 13:25



Аз очаквах Мони да отговори, но щом си прочел въпросите миотговори Ти.
Аз и нова тема предложих ама нещо царедворците мълчат.
Може би са на таен съвет за да се излезе с официално становище.



Тема Re:ми чакай си в новата теманови [re: Toй -e]  
Автор PROTEUS (член)
Публикувано26.04.01 13:44



отговорите.
Аз не се изкуших от нея щото там има въпроси но не са конкретни а махленски.



Тема Re:ми чакай си в новата теманови [re: PROTEUS]  
АвторToй - e (Нерегистриран)
Публикувано26.04.01 14:02



Ами щом тези въпроси са махленски то излиза че Царя е от Махалата, щото
аз го цитирах и след това зададох въпросите.
Интересно защо няма аргументирани отговори от царедворците?!!?



Тема Re:и ощенови [re: PROTEUS]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано26.04.01 18:03



mnogo malko akyl se iska za da razberete che sme si razlichni hora i si imame razlichni mnenia i sa si nashi, iztyrka vi se lafa che niakoi ni plashta, samo shtoto ne vi harersvat mneniata ni.....ama vie i tolkova malko akyl niamate.....



Тема Re: той-е от правистнови [re: Toй - e]  
Автор pravist (истински)
Публикувано26.04.01 18:04



По - реално ли ти се струва, че ще влезем в ЕС 2004г., че инвестициите в България се били увеличили и изобщо, че супер си живеем и България е дръпнала много напред, а икономическите ни показатели са много добри, както ни уверява правителството.Не смятам, че е честно да лъжеш избирателя в очите като и на теб ти е ясно, че това, което говориш е желано, но няма нищо общо с реалността.



Тема Re:ми чакай си в новата теманови [re: Toй - e]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано26.04.01 18:06



ti se sblyska s syshtoto koeto az vseki den....ne vizdash li che te NE SA SPOSOBNI na konkreten otgovor dori ako gi pitash za imeto im.....gledat ot "lidera" si i toi uvyrta te troino.....zial den na 3 temi kato gledam nikyde nikakyv otgovor ne sa ti dali.....niama i da ti dadat......NE MOGATTTTTT./.....ostavi gi vidia se kakvi sa.....osven da drashtiat stenite na Sofia s zinizmi i da rugaiat i psuvat po neta dotam stiga "intelegentnosta"im





Тема Re: социолог,мони,az,power,sisi =СДС агенти с/у ЦАРЯнови [re: pravist]  
Авторagent (Нерегистриран)
Публикувано26.04.01 23:17



kut ti e pisnalo da chetesh spri be!!!!!!!!!!!!1



Тема Re: към тлнар социологнови [re: agent]  
Авторcoциoлoжka (Нерегистриран)
Публикувано26.04.01 23:32



Ти нещо май доста си сбъркал псевдонима си драги. От сто километра се вижда че нямаш нищо общо със социологията, а ако случайно имаш просто излагаш науката. Защото първото нещо на което би трябвало да се научи един социолог е да гледа нещата от различните гледни точки, а не само от тая която на него му изнася. Така че си измисли някъв друг ник, че ме дразниш с тоя. Един качествен социолог не би могъл да е толкова ограничен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.