Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:45 01.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Искахте цифри? Соц.проучвания! Моля...  
Автор Бopиc l Mиxaил (горд българин)
Публикувано24.04.01 13:25



От днешния брой на "Труд", 24.04.2001г., стр.3:

"Непубликувано социологическо изследване на МВМД сочело абсолютно мнозинство на "Национално движение Симеон II" в следващия парламент.
Според данните БСП събира 8,7% електорална подкрепа, ОДС - 9,5%, а НДС II - 42%...." (откъс)




България: бог, цар, отечество

Тема Re: Искахте цифри? Соц.проучвания! Моля...нови [re: Бopиc l Mиxaил]  
Авторpodryvnik (Нерегистриран)
Публикувано24.04.01 14:41



Ami dostaty4no e da se widi kakwo pokazwat anketite po mrevata.Osobeno sled kato se otkaza registraciqta rjtinga sko4i s 4% i towa za edin den.Powe4e kakwo da si goworim.Taka ili ina4e toj shte spe4eli a sinkawite da si wzemat powe4eko kyrpi4ki i ot sega da byrshat pqnata ot ustata.Trudno shte im e na nqkoj hora da si wdqt prehranata po 4esten na4in.



Тема Re: Искахте цифри? Соц.проучвания! Моля...нови [re: Бopиc l Mиxaил]  
Авторcoциoлor (Нерегистриран)
Публикувано24.04.01 14:43



виж прогнозите на Alpha Research в началото на ДИР-а...по-различни са май...Но така или иначе,вече са ясни някои крайни резултати:
ОДС-Х %
БСП-Х %
Други-Х %
НДС ІІ-0,00 %-единствено това е абсолютно сигурно!
Честито!



Тема мони,душицо златна....нови [re: moni]  
Авторcoциoлor (Нерегистриран)
Публикувано24.04.01 17:36



...прочети по-внимателно какво съм написал,пък после го коментирай...ако имаш предвид прогнозите на борис-мишо,отговаряй на него,не на мене бе драги



Тема Re: мони,душицо златна....нови [re: coциoлor]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано24.04.01 17:50



otgovoryt mi e tochno na nego, prochetah kakvo si napisal prosto pogreshno sym natisnal otgovor na tvoia posting no smisylyt e otgovor na negoviat...izviniavai che ne sym go slozip na pravilnoto mesto



Тема Re: мони,душицо златна....нови [re: moni]  
Авторcoциoлor (Нерегистриран)
Публикувано24.04.01 18:05



няма проблеми,аз разбрах за кого е,ама като гледам умствения капацитет на царедворчетата-те може и да не са разбрали,та затова поисках уточнението



Тема Re: мони,душицо златна....нови [re: coциoлor]  
Авторjoro (Нерегистриран)
Публикувано25.04.01 00:26



moni, sociolog,

umstveniat kapacitet na vas neshto mai vi poprechi da se razberete..

sociolog.. tova ime e poslednoto neshto s koeto triabva da se narichash..
moje bi edno "anti" ot pred shte poopravi neshtata.. ne mislish li che shte e po realno ako kum dvete nuli koito si dal na caria v purvonachalnoto si pismo, prebavish "1" otpred.. ?
mami ne jiveesh v bulgaria i problemite na horata ne sa ti izvestni..
a sinite imaha dosta vreme da napraviat neshto.. edinstvenoto pravitelstvo mai koeto se zadurja 4 godini..
kaji mi 4 neshta za koito da gi pohvalim..
pasportite li ??? ami na bulgarina ne mu ostanaha pari za chujbina sled kato si plati za pasportite...
ili produljavashtoto bezzakonie i burokrashtina...
ne razbiram kak moje i Kostov i Mozer da sa tolkova tupi da kazvat che po chetiri puti e triabvalo da im vrushtat dokumentite za partiinite si registracii..
znachi za 4 godini tiahno upravlenie burokrashtinata si e sushtata..



Тема Re: мони,душицо златна....нови [re: joro]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано25.04.01 00:28



moga mnogo da ti kaza no zasega shte se zadovolia da ti dam edin syvet :

PREGLEDAI SE!!! IMASH NUZDA





Тема Re: Истина енови [re: Бopиc l Mиxaил]  
Автор pravist (истински)
Публикувано25.04.01 14:50



Според чуждата преса Царят има подкрепата на 50%.
Чух, че това са и данните на направените лично за Командира проучвания,от което той щял да получи удар.



Тема Re: Истина енови [re: pravist]  
Авторcoциoлor (Нерегистриран)
Публикувано25.04.01 15:19



"Чух, че това са и данните на направените лично за Командира проучвания,от което той щял да получи удар."
Абе ти явно бая големи уши имаш,за да чуваш и личната проучвания за Костов.
Само ми е интересно сам вярваш ли си?
Но както казах единственото сигурно е че изборният резултат на движението е 0,00%.
Бъдете щастливи и се обичайте!
ПП.Според коя чужда преса?защото чуждата преса съобщи за отказа за регистрация,а не за съкровените ти въжделения.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.