Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:35 06.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Ето за това говорех по-горе!нови [re: The Rock]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано24.04.01 19:02



za zaria i Nato NE MOZESH I TI da prochetesh shtoto toi i tam kato navsiakyde nishto ne kazva.....a koe e "gluposti" az ti izborih i ti gi znaesh masa dyrzavi v Evropa +USA koiato bukvalno kazaha che podkepiat politikata na SDS i Kostov....ti sliap li si typ li si che ne go razbra to ne ostana niakoi politik po sveta da ne go e kazyl....tova 'gluposti " li e ? mai naistina mnogo izdishash....a idi viz sobstvenite si postingi da vidish nezenzurnite izblizi na yarost i grubianshtini.....ne gi li pisa ti ili "vtoroto ti az"?





Тема Re: Ето за това говорех по-горе!нови [re: moni]  
Автор The Rock (Скалата)
Публикувано24.04.01 19:19



Немога да прочета ама ти вече си решил че е така и си го разправяш все едно той говори...за другото вече ти казах че няма смисъл да приказваме...и освен това аз нямам второ аз за разлика от теб...ти дори го използваш като ник "az" и повече не мисля да се занимавам с теб защото нямам време за глупости...

Скалата...


Тема Re: Ето за това говорех по-горе!нови [re: moni]  
АвторMilan (Нерегистриран)
Публикувано24.04.01 20:21



Аз бих искал само да те питам откаде си толкова сигурен че лидерите на
на цяла Европа са зад Костов , че тука само го повтаряш това непрекъснато ?
Какво пише в Демокрация и с какво се хвалят нашите политици пред народа е
едно . Аз съм в т.н. западна Европа от 7 - 8 години и виждам какво е отношението и какво се пише за България и това за мое съжаление не се покрива много много със самохвалебствията на Костов .
Да , естествено че ще са за Костов , за кого другиго да са за комунистите ли
това е ясно. Но не бива да се заблуждаваме само по това , че еди кой си приел Костов , стиснали си ръцете и готово.
Не знам в България какво се говори , но тука мога да ти кажа че нас ни поставят на последно място заедно с Румъния от цялата Източна Европа
koгато се говори за присъединяване към Европа и т.н.
Костов може да се хвали още толкова , истината за съжаление е друга





Тема Re: Ето за това говорех по-горе!нови [re: Milan]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано24.04.01 21:03



viz sega pravi razlika mezdu enshtata da nazad sme v Evropa , i ne ne sme zad Romania no sme tam niakyde, no az ne govoreh za tova, takiva kakvito sme kazvam che mnozestvo lideri ot Evropa a vchera i Bush otkrito zastavat zad SDS i Kostov, tova ne sa rutinnite zdrave-zdrasti visiti...5 prime ministers na 5 dyrzavi chlenove na EU ili kandidati za nego biaha predi 2 sedmizi v Sofia, ne znam kakvo chetesh no tova vseki go znae che do edin lichno i to mnogo tvyrdo podkrepiha Kostov, nachelo ne s koi da e a s Ispanskiat minister predsedatel, izvestno e mnenieto na Blair v Anglia gledai sega i USA....kakvo drugo da ti kaza prosto naistina SDS poluchava mnogo stabilna podkrepa ot pochti vsiaka razvita demokrazia....a che BG e nazad da taka e tochno zatova reformite triabva da prodylzat s SDS kakto vsichki tia lideri , banki i masa svetovni ikonomicheski experti kazvat a ne da se zanimavame s izmislenata teza "zadovoliavane na zarski apetiti" ako iskash zitati shte ti nameria dosta.....





Тема Re: Ето за това говорех по-горе!нови [re: moni]  
Автор Pixel (Вогон)
Публикувано24.04.01 21:16



. Представих си статия в "NY Times", озаглавена - "Буш застава открито зад Костов и СДС!". Хахах...Под-заглавие - "Все пак Костов не е Милошевич!" ;). Виж сега, мен не ме вълнува дали Буш или Блеар подкрепят СДС (пред кого го подкрепят всъщност?) - те няма да живеят в BG. Интересува ме кого българите подкрепят - нали това беше демокрация. И друго странно наблюдение имам - можеш ли да ми посочиш славянски народ, който да е прокопсал от демокрация повече отколкото от тоталитарно управление?



Тема Re: Ето за това говорех по-горе!нови [re: Pixel]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано24.04.01 21:59



FAKT e che i Bush i ne samo toi naistina zastavat zad Kostov I sds AKO BESHE GLEDAL SNOSHTNIAT "pO SVETA I U Nas" sam shteshe da go chuesh s ushite si...taka che ne mislia che mozeshd a go osporish .....a shto se otnasia koi slavianski narod e spechelil....nito edin ne e spechelil ot monarhiata koiato e imal....samo nazinonalni katastrofi i voini sa bili prichineni ot tia zare...tova syshto e istoricheski fakt ne go izmisliam az.....





Тема Манипулациянови [re: The Rock]  
Автор Power (ентусиаст)
Публикувано24.04.01 22:04



Други братя по съдба на Симеон не ги допускат да стъпят в държавите където искат да бъдат царе. Пример:
Румъния, Сърбия, Гърция

А Симеон поради много добрия екип с които работи не може да си регистрира партията в съда. Проблема си е създаден от него самия и никой не му е виновен.

ПОЗДРАВИ


Тема Re: Манипулациянови [re: Power]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано24.04.01 22:06



mezdu drugoto tova syshtoto SDS sreshti koeto toi i zaredvorzite plyuiat sega mu vyrna vsichkite imoti i go napravi chovek, pasport mu dade i t.n. .....neshto mnogo im e kysa pametta na podanizite





Тема E dobre de,нови [re: headhunter]  
Автор Power (ентусиаст)
Публикувано24.04.01 22:10



Съдииката свирка ли да му направи и да го регистрира ли или да си свърши работата както трябва и съгласно закона.
Интересни хора сте ревете: КОРУПЦИЯ я я я я я я ,
обаче когато ви изнася,
Партията на Симеон К трябва да се регистрира според закона, така както се регистрира всяка еднаот останалите партии.
Не с връзки! - Нали тя ще се бори с тях?

ПОЗДРАВИ


Тема Re: Ето за това говорех по-горе!нови [re: moni]  
Автор Pixel (Вогон)
Публикувано24.04.01 22:13



Аз ако бях Буш, кого мислиш, че щях да подкрепям - този който ми се "сваля" или онзи който се прави на девственица. Да не говорим дали можеш да ми посочиш случай някой BG държавник да е отишъл някъде и да не е бил "подкрепен"? Проста дипломация. Това, което ме дразни е необоснованото раздухване на тези събития като великия коз на Костов:
- към Нато - ура
- паднаха визите - ура
- Буш ме подкрепя ура

Моиш ли ти като "гражданин" да ми обясниш каква изгода имаш или ще имаш от тези "постижения" на политическата мисъл?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.