Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:46 27.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Проф. Петканов в кампанията на Царянови  
АвторBили (Нерегистриран)
Публикувано19.04.01 10:56



Проф. Петканов, бивш декан на Юридическия факултет на СУ е назначен за зам.ръководител на предизборната кампания на Царя.

Той е известен сред студентите и колегите си с любовта си към алкохола.

Освен това, по време на изпит по "Финансово право" в Пловдивския университет, често пъти прибягва до изнудване на студенти - тарифата му е 200 германски марки на изпит.

Ако това са му моралните хора на Царя, Боже, пази ни от тях!



Тема Re: Проф. Петканов в кампанията на Царя [re: Bили]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано20.04.01 09:21



Тарифата му в Софийския е триста марки, за твое сведение!



Тема Re: Проф. Петканов в кампанията на Царянови [re: Mитko]  
Автор3opницa (Нерегистриран)
Публикувано20.04.01 09:32



Човекът, когото обсъждате, ми е преподавал. Мога да потвърдя ,че като преподавател по финансово право и като екзаминатор остави у мен блестящи впечатления. Изпита си по финансово право взех с достатъчно подготовка и нито лев от онези, за които пишете.
А коментарът за корупция ще отмина с мълчание - той ме навежда на мисълта, че са го писали хора, непрочели нито ред от НК и НПК.
Всичко това, разбира се, няма кой знае какво отношение към активните прояви на НВ Цар Симеон II в съвременната политика, въпреки опитите да изглежда точно така.
Бъдете живи и здрави!





Тема Re: Za Zornicaнови [re: 3opницa]  
Авторlvan (Нерегистриран)
Публикувано20.04.01 09:37



Za sajalenie , chovekat e prav. Primer- sestra mi ucheshe v Plovdivskiai universitet i sled kato be vrashtana 2 pati na izpit, be posavetvana ot neini kolegi da si plati. Na datata baiha zaneseni chrez poznat na Petkanov 200 marki, i izpita beshe vzet s 4. Tova e polojenieto.



Тема Re: Za Zornicaнови [re: lvan]  
Автор3opницa (Нерегистриран)
Публикувано20.04.01 09:47



Ако човек има знания, дали би имал необходимост да си "плати" изпита - особено при проф. Петканов?
Въпросът е риторичен - не се напъвайте да отговаряте.
Ако темата е Царят и изборите, нека се върнем на нея.
Бъдете живи и здрави!





Тема Re: Za Zornicaнови [re: 3opницa]  
Авторlvan (Нерегистриран)
Публикувано20.04.01 10:03



Ako mu poiskat, shte si palti i oshte kak:))). A Vie ne se napavaite tolkova do zashtitavate. Moje bi shte osporite i alkoholnite mu zabejki, za koito znae celiai Iirdicheski fakultet.



Тема Re: Za Zornicaнови [re: lvan]  
Автор3opницa (Нерегистриран)
Публикувано20.04.01 11:31



От всяка ситуация винаги има поне два възможни благоприятни изхода. В случая поради една или друга причина не са потърсени.
Наистина има напъни, но не са мои))
Алкохолните или други забежки на когото и да било не се наемам да оспорвам, понеже съм човек и нищо човешко не ми е чуждо. За Вас - не знам))
Но не ми допада темата за Царя и изборите да бъде измествана към чашата или чаршафите на хората, както обикновено се случва, когато няма какво друго да се каже по същество. Както се случва и сега.
Бъдете живи и здрави!





Тема А вие що биете негрите ?нови [re: 3opницa]  
Автор RAGE ()
Публикувано20.04.01 11:55



Не им обръщай внимание - нямат какво да кажат в свой плюс затова говорят (в това число и доста измислици) в чужд минус.

За да те уважават първо е необходимо самоуважение


Тема Re: Za тебе Zornicaнови [re: 3opницa]  
АвторCaшo (Нерегистриран)
Публикувано20.04.01 13:13



Душице златна, що се правиш на дръж ми шапката.
Моите уважения към споменатия професор като професионалист, но когато в професията ти вмъкнеш елемента манипулируемост, какво става с нея и с човека? И може да не си е искал подкупите, но ги е взимал, нали. И кво става после, къде е морала на този човек, а да не говорим как може някой после да го изнудва ........ . Та именно за Царя говорим, какво ще стане с него като са такива хората около него. За един истински фен на Негово величество, този факт, за въпросния професор, не трябва да бъде прмълчаван, както предлагаш впрочем.
С най-сърдечни чувства към теб - Сашо



Тема За уважаемата Зорницанови [re: RAGE]  
АвторEмил (Нерегистриран)
Публикувано20.04.01 13:14



По въпроса с чашите и чаршафите - след като пропагандираш за морал в политиката, трябва да си сигурен, че и ти го притежаваш ( случая с проф. Петканов) - т.е. нищо ново под слънцето.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.