Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:06 17.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Къде е истината  
АвторCaшo (Нерегистриран)
Публикувано20.04.01 08:49



И така.
Аз не съм монархист. Това обаче не значи, че не мога да уважавам един човек с висок интелект и МОРАЛ като Негово Величество. Толкова са неразбираеми тези качества у нас, че невярвайки някой да ги притежава, ние се съмняваме в способностите му. Да трудно е да повярваме, че има и такива хора и че те не са наивници. Даже и за мен е трудно да повярвам в това, но ще вярвам до момента в който Негово Величество не ме убеди в противното.
А за нашата България - не се ли нуждае от хора с такива качества.
Има време до изборите, до тогава такива като мен, ще се колебаем на кого ще дадем доверието си. Вярно е, че Негово Величество не е казал нищо конкретно, можеби го прави и защото тъкмо сега той се ориентира в политиката ни, но и това ще направи. А тогава и ще можем да преценим за Царя или СДС. За други алтернативи не ми се говори.
Ние сме на кръстопът, хубаво е, че има алтернатива, разумна. Все пак така е по-добре. А пък после всеки ще направи така както покажат сетивата му. А ако всички като народ сме с добра сетивност ще се радваме на избора си. Ако ли не няма да ни е за първи път, свикнали сме.
А сега хайде повече да се обичаме, дори и с различни мнения.






Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.