Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:42 22.09.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Помощта на Симеон за България - къде е тя?нови  
АвторBebe (Нерегистриран)
Публикувано18.04.01 14:35



Кажете ми името на студент, издържан от царя.

Кажете ми името на детски или старчески дом, на който той да е помогнал ( за разлика , примерно от Силви Вартан ).

Кажете ми известна инвестиция, направена в България с негова помощ.



Тема Re: Помощта на Симеон за България - къде е тя?нови [re: Bebe]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано18.04.01 16:43



ehh pyk i ti sega kakvo iskash da ti kazeme.....
ama shte ti kaza che dosta bylgari v chuzbina shte mu davat pari za kampaniata , sorry "vylnata" shtoto bil mnogo "BEDEN"





Тема Re: Помощта на Симеон за България - къде е тя?нови [re: Bebe]  
Авторnavy7O (Нерегистриран)
Публикувано18.04.01 18:22



V tazi vrazka da iztaknem na kolko studenti e pomognala( i te sega se spukvat da pishat tuk, i ne samo tuk ,v podkrepa na kauzata) G-ja Kostova? Ili pak na kolko starcheski domove e napravila darenie neinata fondacia(nishto, che moje da e s mrasni pari, nali e za chisti celi?)???
Mnogo mi e interesno kak vsichki tolkova dobre znajat vkusa na gozba v konserva, kojato nikoga ne sa opitvali? Az neznam , i lichno parvo bih opital, a posle komentiral.
I ne smajatate li, che s tazi jarostna antikampanija otblaskvate oshte poveche i bez tova otblasnatite hora ot SDS?



Тема Re: Помощта на Симеон за България - къде е тя?нови [re: Bebe]  
АвторПpoвokaтop (Нерегистриран)
Публикувано18.04.01 19:21



Ами кажи ми и ти името на студент издържан от СДС дето да не роднина на някой министър?

А случайно да си чувала за вината, които той одобри - че са най-продаваните бълг. вина в чужбина - само едната емблема ги прави привлекателни.

За инвестиции да не говорим,че като обсъждаме приватизационните успехи на СДС май първата инвестиция дето Симеон трябва да направи ще е за нови затвори.

А за детски домове - я кажи Елена Костова с мръсните си пари на колко помогна?



Тема Re: Помощта на Симеон за България - къде е тя? [re: Bebe]  
Автор PROTEUS (член)
Публикувано19.04.01 13:29



Вече писа тези глупости в друга тема и аз ти зададох в отговор въпроси.
Вместо отговор отваряш нова тема.Всеки ден ли ще отваряш нова тема с
вчерашно съдържание?Ако е така ще ти пращам всеки път отговора:

Е... не може Симеон да се мери с баба ти Елена и нейната широкомащабна
дейност - тя е българската майка Тереза щото помага безкористно на хората,
водена от високо хуманни християнски ценности.На нас ни стига да разбираме
за нейната свята дейност от медиите - пък Симеон е скромен щото не му е
необходимо да крие рекет и мръсни пари с благотворителност.
А по въпроса за имена на студенти - това са си лични отношения между тях и
царя.
Виж по интересно ще е ти да напишеш конкретните имена на деца на
управляващи дето са студенти и тях кой ги издържа?
Тъпизъм е че "те си се издържат сами " щото работят без да имат работни визи - пък интересно как никой от тях още не е изгонен като нарушават законите на съответната страна?Освен това много добре е известно колко струва издръжката на един студент и стипендиите /ако ги има/ за какво стигат а ако работят нещо временно и на черно - то си помагат само за учебниците и джобните.



Тема Re: Помощта на Симеон за България - къде е тя?нови [re: Bebe]  
Авторheadhunter (Нерегистриран)
Публикувано19.04.01 14:13



Драги ми Господине/Госпожо,

безкрайно се удивлявам на подобни писания. Ако дадеш пари на беден човек, когото си срещнал случайно или те е помолил за това, ще идеш във редакцията на някой вестник да се похвалиш ли? Най големите усти ги извадиха тия, които докараха България до това дередже. "Скромността краси човека", забравихте ли? Мнооого ги обичам аз такива, които се изказват леееко неподготвени...

Със здраве!
Павел Петров



Тема Re: Помощта на Симеон за България - къде е тя?нови [re: az]  
Автор ZAKi (непознат )
Публикувано19.04.01 14:33



Ама естествено, та нали ЦАРЯ затова е тук - за да понапълни джобовете си, и после да си иде....!!! Че е доста пообеднял човечецът... Като позареди - обратно към Мадрид.....



Тема Re: Помощта на Симеон за България - къде е тя?нови [re: Bebe]  
Автор karmen (optimist)
Публикувано19.04.01 20:55



днес прочетох в новинар
царят поема ангажемента да посочи правилния път на българия, а не да раздава пари
така, че сега внимателно ще следим накъде е правилния път и хукваме натам

да бъдем приятели

Тема Re: Помощта на Симеон за България - къде е тя?нови [re: karmen]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано19.04.01 21:53



obuhme maratonkite veche 2 sedmizi stoim s tiah.....ama neshto ima mygla po pistata





Тема Re:За едно от децата на управляващите!нови [re: headhunter]  
Автор тиxaтa.cтъпka (приятел)
Публикувано19.04.01 23:52



Хех, мислех да си мълча вече, но писанията тук ме провокираха. Значи да ви кажа действителен случай. Миналата година бях в Швейцария. На брега на Женевското езеро има едно китно градче - Вевей се нарича. Известен е с това че там е погребан Чарли Чаплин.Но и с още нещо - там е един от най-престижните колежи в света.И най-скъпите апропо.Колежа е вързан за Оксфорд и завършилите влизат без изпит там, /в Оксфорд/. Та случайно научих, че дъщерята на нашата външна министърка е била пратена там.След няколко месеца се е върнала, по обяснението на властите - било й много мъчно за семейството.Иначе си е било некадърно детето.Щото там няма такъв филм - плащам си - ше ме учите, няма.Или ставаш или не. Та забравих да кажа за цената - 80 хил шв франка на година.За тези които не знаят курса - това е около 100 хил български лева. Даа, коментарът мисля е излишен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.