Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:16 20.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Царят е поканен в шоуто на Славе - приел е ???????нови  
АвторBcичkи (Нерегистриран)
Публикувано19.04.01 09:33



Нека да си кажем мнението си. После всички мнения ще му ги пратя. Все пак, не е почтено да го оставим да се принизи до там.
За тези които не знаете: Поканен е от славе трифонов в шоуто му (имената му ги пиша нарочно така) и Негово Величество е приел. Пише го във вестниците от днешна дата (19.04.01).
ИЗРАЗЕТЕ мнението си както и за това, че Царят е приел така и за негово нищожество славе триф
После всички мнения (без изключения), ще му ги пратя и знам че ще достигнат до него.



Тема Re: Царят е поканен в шоуто на Славе - приел е ???????нови [re: Bcичkи]  
АвторAcca (Нерегистриран)
Публикувано19.04.01 09:56



Харесва ли ни Слави или не е въпрос на лично предпочитание. Но е факт, че предаването му е много популярно. Не вярвам С2 да е приел поканата, без да я е обмислил-поне последните му изяви дават основание да се мисли, че не е неподготвен по всички въпроси, на които даже и не отговаря.
Не знам, защо го приемаш за принизяване, като се има предвид, че най-вероятният електорат на С2 е едновременно с това и зрител на Слави. Това предполага не лоша възможност, ако С2 е решил да каже нещо повече, да го направи и при С2. Не мисля, че по някакъв начин това може да повияе негативно на неговия рейтинг (който честно казано, не е ясно какъв е точно-колкото проучвания, толкова различни оценки). В този дух единственото, което може да се пожелае на С2 за участието му в предаването е успех. Считам, че идеята е добра.



Тема Re: Царят е поканен в шоуто на Славе - приел е ???????нови [re: Acca]  
Авторha (Нерегистриран)
Публикувано19.04.01 10:07



ako e takak ne znam kakav scenarii tche mou dade slavi i kaka tche nakara NV S2- da mou igrae po scenariya,osven Slavi da se podtchini na scenariya na zcariya.Inatche si e good idea



Тема Re: Царят е поканен в шоуто на Славе - приел е ???????нови [re: Bcичkи]  
АвторHьи (Нерегистриран)
Публикувано19.04.01 10:10



когато се дава информация се казва от къде ер кой вестник и т.н. иначе се счита за провокация.



Тема Ти си нищожествонови [re: Bcичkи]  
Автор elektorat4e (непознат )
Публикувано19.04.01 10:50



СЛАВИ ТРИФОНОВ е един от малкото хора в нашата (забележи не в тази) държава, които разбират от това, което правят и го правят добре.
Справка виж днешния брой на 24 часа и факта, че рейтингът му е почти толкова висок, колкото и този на царя.
А ти как си с рейтинга, та си позволяваш да обясняваш, кой е нищожество.





Тема Re: Ти си нищожество [re: elektorat4e]  
АвторCлaвчo (Нерегистриран)
Публикувано19.04.01 11:57



Слави Трифонов наистина е едно чалгаджийско нищожество чиято известност се дължи на простотията на народа ни! А що се отнася до царя - това ще е поредната му публична излагация...



Тема За простотията на народа ни.нови [re: Cлaвчo]  
Автор elektorat4e (непознат )
Публикувано19.04.01 12:33



Много ми става мило, мило и драго, като чуя някой да използва словосъчетания от типа:
"простотията на народа ни...", "тая скапана държава ...", "тъпанарите около нас ..." и т.н.

Ами аз и ти какво сме бе Славчо.
Да не би да сме нещо повече от народа ни.
Ами, че това което е народа ни, това сме и ние.
Това че ти не харесваш Слави, а 55 на сто от хората го харесват не те прави по-умен от мене и другите. Защото освен по този показател можем да се делим и по много други.



Тема Re: Царят е поканен в шоуто на Славе - приел е ???????нови [re: Bcичkи]  
Автор PROTEUS (член)
Публикувано19.04.01 12:39



Чедесна идея - хем малко реклама за СимеонII - хем царя ще вдигне рейтинга на Слави. Ще гледам - но кога ще е събитието?





Тема Re: За простотията на народа ни.нови [re: elektorat4e]  
АвторCлaвчo Tp. (Нерегистриран)
Публикувано19.04.01 12:42



Не съм казал че съм по-умен от когото и да било, пък и въпроса не опира до инетелект, а до култура. Не можеш да ме убедиш, че чалгата е музика за културни хора, а Слави е вожда на чалгата у нас. А що се отнася до това че 55% от хората харесват Слави - от една страна точно това ми дава основание да кажа, че народът ни е прост, а от друга да го ползваш като аргумент за това колко свестен е Слави си е чист болшевизъм.



Тема Re: За простотията на народа ни.нови [re: Cлaвчo Tp.]  
АвторAcca (Нерегистриран)
Публикувано19.04.01 12:49



1. Интелектът и културата винаги вървят ръка за ръка.
2. Слави да е вожд на чалгата? Това е клише, натрапено от едностранчиво отсъждащи личности.
3. Логически не е издържано-няма такъв критерий, че който гледа Слави е прост. Рейтингът е достатъчно висок, за да показва, че не го гледат само прости хора. Познавам значително число хора с не по едно висше образование, които го гледат. Пък и какво значи "прост". Абсолютно елементарни квалификации.
4. Обаче връзката с болшевизма направо е потресаваща.

Рейтингът винаги е показател за професионализъм и справяне с поетия към зрителя ангажимент. Това, че на някого не му изнася: първо изобщо не може да промени рейтинга и второ: може да се прави, че не го забелязва.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.