Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:48 12.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Царят е поканен в шоуто на Славе - приел е ???????  
АвторBcичkи (Нерегистриран)
Публикувано19.04.01 09:33



Нека да си кажем мнението си. После всички мнения ще му ги пратя. Все пак, не е почтено да го оставим да се принизи до там.
За тези които не знаете: Поканен е от славе трифонов в шоуто му (имената му ги пиша нарочно така) и Негово Величество е приел. Пише го във вестниците от днешна дата (19.04.01).
ИЗРАЗЕТЕ мнението си както и за това, че Царят е приел така и за негово нищожество славе триф
После всички мнения (без изключения), ще му ги пратя и знам че ще достигнат до него.



Тема Re: Царят е поканен в шоуто на Славе - приел е ???????нови [re: Bcичkи]  
АвторAcca (Нерегистриран)
Публикувано19.04.01 09:56



Харесва ли ни Слави или не е въпрос на лично предпочитание. Но е факт, че предаването му е много популярно. Не вярвам С2 да е приел поканата, без да я е обмислил-поне последните му изяви дават основание да се мисли, че не е неподготвен по всички въпроси, на които даже и не отговаря.
Не знам, защо го приемаш за принизяване, като се има предвид, че най-вероятният електорат на С2 е едновременно с това и зрител на Слави. Това предполага не лоша възможност, ако С2 е решил да каже нещо повече, да го направи и при С2. Не мисля, че по някакъв начин това може да повияе негативно на неговия рейтинг (който честно казано, не е ясно какъв е точно-колкото проучвания, толкова различни оценки). В този дух единственото, което може да се пожелае на С2 за участието му в предаването е успех. Считам, че идеята е добра.



Тема Re: Царят е поканен в шоуто на Славе - приел е ???????нови [re: Acca]  
Авторha (Нерегистриран)
Публикувано19.04.01 10:07



ako e takak ne znam kakav scenarii tche mou dade slavi i kaka tche nakara NV S2- da mou igrae po scenariya,osven Slavi da se podtchini na scenariya na zcariya.Inatche si e good idea



Тема Re: Царят е поканен в шоуто на Славе - приел е ???????нови [re: Bcичkи]  
АвторHьи (Нерегистриран)
Публикувано19.04.01 10:10



когато се дава информация се казва от къде ер кой вестник и т.н. иначе се счита за провокация.



Тема Ти си нищожествонови [re: Bcичkи]  
Автор elektorat4e (непознат )
Публикувано19.04.01 10:50



СЛАВИ ТРИФОНОВ е един от малкото хора в нашата (забележи не в тази) държава, които разбират от това, което правят и го правят добре.
Справка виж днешния брой на 24 часа и факта, че рейтингът му е почти толкова висок, колкото и този на царя.
А ти как си с рейтинга, та си позволяваш да обясняваш, кой е нищожество.





Тема Re: Ти си нищожествонови [re: elektorat4e]  
АвторCлaвчo (Нерегистриран)
Публикувано19.04.01 11:57



Слави Трифонов наистина е едно чалгаджийско нищожество чиято известност се дължи на простотията на народа ни! А що се отнася до царя - това ще е поредната му публична излагация...



Тема За простотията на народа ни.нови [re: Cлaвчo]  
Автор elektorat4e (непознат )
Публикувано19.04.01 12:33



Много ми става мило, мило и драго, като чуя някой да използва словосъчетания от типа:
"простотията на народа ни...", "тая скапана държава ...", "тъпанарите около нас ..." и т.н.

Ами аз и ти какво сме бе Славчо.
Да не би да сме нещо повече от народа ни.
Ами, че това което е народа ни, това сме и ние.
Това че ти не харесваш Слави, а 55 на сто от хората го харесват не те прави по-умен от мене и другите. Защото освен по този показател можем да се делим и по много други.



Тема Re: Царят е поканен в шоуто на Славе - приел е ???????нови [re: Bcичkи]  
Автор PROTEUS (член)
Публикувано19.04.01 12:39



Чедесна идея - хем малко реклама за СимеонII - хем царя ще вдигне рейтинга на Слави. Ще гледам - но кога ще е събитието?





Тема Re: За простотията на народа ни.нови [re: elektorat4e]  
АвторCлaвчo Tp. (Нерегистриран)
Публикувано19.04.01 12:42



Не съм казал че съм по-умен от когото и да било, пък и въпроса не опира до инетелект, а до култура. Не можеш да ме убедиш, че чалгата е музика за културни хора, а Слави е вожда на чалгата у нас. А що се отнася до това че 55% от хората харесват Слави - от една страна точно това ми дава основание да кажа, че народът ни е прост, а от друга да го ползваш като аргумент за това колко свестен е Слави си е чист болшевизъм.



Тема Re: За простотията на народа ни.нови [re: Cлaвчo Tp.]  
АвторAcca (Нерегистриран)
Публикувано19.04.01 12:49



1. Интелектът и културата винаги вървят ръка за ръка.
2. Слави да е вожд на чалгата? Това е клише, натрапено от едностранчиво отсъждащи личности.
3. Логически не е издържано-няма такъв критерий, че който гледа Слави е прост. Рейтингът е достатъчно висок, за да показва, че не го гледат само прости хора. Познавам значително число хора с не по едно висше образование, които го гледат. Пък и какво значи "прост". Абсолютно елементарни квалификации.
4. Обаче връзката с болшевизма направо е потресаваща.

Рейтингът винаги е показател за професионализъм и справяне с поетия към зрителя ангажимент. Това, че на някого не му изнася: първо изобщо не може да промени рейтинга и второ: може да се прави, че не го забелязва.



Тема Re: За простотията на народа ни.нови [re: Cлaвчo Tp.]  
Автор elektorat4e (непознат )
Публикувано19.04.01 12:50



Не мога да разбера защо всички, които не харесват Слави (и би трябвало да се предполага, че не го гледат иначе това си намирисва на садо мазо) са го обявили за чалга фронт мен.
1. Много от песните му нямат нищо общо с чалгата.
2. Има разлика между "Радка пиратка" и "Назад, назад моме Калино", "Гергьовден" или "Морен сокол пие вода на Вардаро"
3. Ако чалгата е причина за това да не го харесвш, дай да видим какво имаме насреща: "... акула храни мечка с мед ...", "...мухите се страхуват със тях да се целуват, а аз ги целувам насън...", "... ние двамата с Боби пием кафе ...".



Тема Re: Царят е поканен в шоуто на Славе - приел е ???????нови [re: PROTEUS]  
Авторrc (Нерегистриран)
Публикувано19.04.01 12:54



та как не се досештате че това е блъф по стар комунистически прийом бе хора или казано по друг начин партенка



Тема Re: За простотията на народа ни.нови [re: Acca]  
Авторumen (Нерегистриран)
Публикувано19.04.01 13:04



да но не можеш да отречеш че е червен и методите му със сцеария и пляскането по сценарии е доказателството, светва ламичката и зрителя трябвало да му пляска. Това ако не е манипулация здраве му кажи.
Та затова не си представям Царя да му се хване на простотиите на Слави, а който го харесвар да си го харесвар, но без мен



Тема Re: За простотията на народа ни.нови [re: umen]  
Автор elektorat4e (непознат )
Публикувано19.04.01 13:14



Не занам кой е червен и кой син от вас на със сигурност всички сте болшевики или поне разсъждавате като такива.
Когато пееше Пътнико виден пътнико Off, беше син сега е червен, само че на никой не му стига до малкия мозък (поради липса на голям), че неговата работа е да се заяжда с политиците и естествено в най голяма степен с тези, от които зависи нещо т.е. с управляващите в момента и той го прави толкова добре, че управляващите и техните поклонници винаги го мразят. По-висока оценка от това - здраве му кажи.
Не сте ли забелязали, че цветът в който го боядисвате корелира с цвета на управляващите с коефициент на корелация - 1.



Тема Re: За простотията на народа ни.нови [re: umen]  
АвторAcca (Нерегистриран)
Публикувано19.04.01 13:53



Мога.
Навсякъде по света, дето разбират от шоу-програми, на публиката й светват подобни надписи. Това изобщо не е доказателство за политически пристрастия на Слави. Това е ... тъпо.
Светването не е манипулация. Това е управление на шоуто и то го изисква.
Никой не те кара да го харесваш. Това обаче не би следвало да води до долнопробни квалификации. И аз не харесвам това, което пишеш, но не те наричам червен, нещастник и т.н.



Тема Re: Царят е поканен в шоуто на Славе - приел е ???????нови [re: rc]  
АвторAcca (Нерегистриран)
Публикувано19.04.01 13:56



Може би, защото се надяваме това да стане.
Може би, защото не вярваме някой друг политик, да откликне на поканата на Слави, вероятно защото не му стиска.
Може би...
Като го намеря вестника, ще видим...





Тема Re: За простотията на народа ни.нови [re: elektorat4e]  
Автор sa_boy (или Сашо)
Публикувано19.04.01 14:35



Шоуто на Слави е ТЪПО защото тези всичките задявки и "противоречия" с Годжи са толкова фалшиви и неискрени, а онези тъпаци от публиката въобще не го чаткат и прихват да се смеят.... и то най-вече защото един или друг /Годжи, Слави/ е изкаран "много прост".... /повече от тях де :)))/.
Аз лично си включвам БТВ в 22:54, когато се появява госта. Останалата част не мога да я трая!



Тема Re: За простотията на народа ни.нови [re: elektorat4e]  
Авторumen (Нерегистриран)
Публикувано19.04.01 15:41



извинявай той е върха ако това искаш да чуеш



Тема Re: Царят е поканен в шоуто на Славе - приел е ???????нови [re: Acca]  
АвторPitanka (Нерегистриран)
Публикувано19.04.01 18:42



Ако Симеон Кобургготски е приел да участва в шоуто на Слави то ще се разбере със сигурност, а всички политици са поканени и на който му стиска ще отиде... въпростът е кой ще е първи, защото отиде ли един за другите не остава избор...



Тема Re: За простотията на народа ни.нови [re: elektorat4e]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано19.04.01 19:16



te mnogo ot horata se tylpiat da slushat i chaga nali? koeto ne govori mnogo visoko za tehniat intelektualen potenzial taka che ne boravi taka lesno s % shtoto che nashiat narod chesto ne e na nivo (da ti i az vklyuchitelno) si go znaeme vsichki.......che zalita postoianno pak go znaeme.......che Slavi e malko ei taka aho-iho i tova se znae........che nai veroyatno shte lize gyza na Simeon (inak Simeon sled kato se opari na TV edva li bi se syglasil na uchastie) pak e yasno...taka che mislete malko po napred ot nosa si pak go kazvam.......




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.