Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:38 09.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Че кого друг да подкрепя ...  
АвторПъдapя (Нерегистриран)
Публикувано18.04.01 15:49



Като се е почнало, нека и аз да си кажа мнението пък каквото щете к(м)ажете след това по него . Ще гледам да не се повтарям с останалите мнения в клуба, просто аз съм от тези, които го подкрепят. Мисля че не само трябва да го подкрепим, а и да го поканим , а не да чакаме той да благоволи да дойде да помага на страната ни . Лошото е че около него отново ще се налепят пиявици и ще опорочат името му. Това не веднъж е доказвано в България. Чест прави на Симеон II, че идва да ни помага. Той си има всичко и не е дошъл да печели популярност или нещо материално. Да не забравяме какво и колко е дарил той на България, а всички червени и сини също толкова заграбиха, та дори и повече. Искам да ви кажа, че всеки един от нас не би възпитал така децата си , не би се върнал в страната си и дори бихте забравили родния си език и ще се срамувате да се наричате българи, а Той е един от малкото хора, които наистина мислят за България. А от днешните ни политици всичко може да се очаква, само за да задържат властта си.
Освен това не виждам защо всички трябва да свързвате името Симеон II с монархията, след като той открито каза, че подкрепя демократичните промени . А това, че всички политици в момента в България се
страхуват от него, говори за нечистата им съвест.
Упреквате го в това, че не бил конкретен. Нима на тези, които преди изборите издигаха обещания, а след това забравиха да си ги изпълняват, вярвате повече !
Мисля че той е наистина най-достойния човек в момента и трябва да му се даде възможност да стори нещо смислено за страната ни .
Всички останали са скрити зад партийни листи и се интересуват само от аритметика за да се доберат до парламента и оттам да движат собствения си бизнес. Кажете ми може ли баща и син да са червен и син и която партия е на власт при тях винаги процъфтява бизнеса. А колко от ОДС за бивши комсомолци, партийци, доносници и .т н. и защо демократичните сили дпуснаха да се внедрят такива хора в редиците им.
Питате ли се защо залата на народното събрание е празна и понякога не достига кворум и само тези които са отишли да си поспят там фигурират и мислите ли, че на всички вас ще ви плащат ако не сте на работното си
място. Защо не се въведе заплащане на депутатите според престоя им в залата, а се харчат парите на народа.
Защо не се прави избор по мажоритарен принцип? Защо беше необходимо да се сменя ръководството на всички големи държавни фирми със неграмотни сини управници? А знаете ли как се създават бройки за хора на управляващите и колко държавни служби и агенции се създават за да се привлече електорат от близки хора , вместо да се намалят данъците или да се подобри социалното положение на хората ? Нима това не беше същото 45 г. назад . И защо като кандидатстваме за работа ни питат дали членуваме в СДС? И какво като се присъединяваме към НАТО или пък им осигуряваме коридори , че те и без това си го правят без да ги усещаме. А питам ви господа съдебни заседатели , колко от вас ще могат да си позволят излизане
в Европа след падането на визите, след като 50 % са без работа, а останалите 45 % са на ръба на мизерията. Но всеки народ сам си е виновен за робството и си е заслужил хомота . А какво стана след здравните реформи ? А какво ще стане след като започнем да се осигуряваме допълнително за пенсия, която никога няма да дочакаме, просто ще наливаме в нови узаконени пирамиди собственост на избрани хора. А къде спа народе мой, когато се изнасяха парите от банките в чужбина, защо тогава не излязохте на улицата
и да блокирате движението и летищата също. И защо толкова бързо простихме на престъпниците, които изнесоха държавата. А какво ще кажете за реституцията и приватизацията ? Спирам до тук за да не се повтарям но можете да прочетете(или навярно сте го сторили вече) темите на Моника Атанасова, която напълно подкрепям и на всички останали, които са подкрепили движението на Симеон II .
Но никога не забравяйте в крайна сметка, че царят дава , но аз не! И винаги ще ме има на власт, която и партия да дойде !



Тема Re: Че кого друг да подкрепя ...нови [re: Пъдapя]  
Авторi (Нерегистриран)
Публикувано18.04.01 15:59



dobre



Тема Re: Че кого друг да подкрепя ...нови [re: Пъдapя]  
Автор elektorat4e (непознат )
Публикувано18.04.01 16:08



Браво на мене. Много ми беше трудно, но успях да изчета цялата ти тема

. Едно не можах да разбера - в нея ти задаваш около 76 въпроса. Би ли ми казал точно с решаването на кой от тях се е ангажирал царят.



Тема Re: Че кого друг да подкрепя ...нови [re: elektorat4e]  
Авторeddan (Нерегистриран)
Публикувано18.04.01 16:15



Елек, прочети си пощата.



Тема Re: Че кого друг да подкрепя ...нови [re: Пъдapя]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано18.04.01 17:30



znaesh li kakvo znachi dumata Lumpen?

ako ne znaesh viz se v ogledaloto

"Мисля че не само трябва да го подкрепим, а и да го поканим.." , e takiva ligavshtini kato vzema da cheta me e sram che s takiva kato teb i az sym bylgarin...to biva slagachestvo ama vasheto mina vsiakakvi granizi, ne stava li i da gi izlizime ili da mu se nadupime samo teb da ti e kef ha? gram dostoinstvo imash li ti?

"Чест прави на Симеон II, че идва да ни помага. Той си има всичко и не е дошъл да печели популярност или нещо материално. " mdaaaaa tezyk sluchai si ti....abe ku-kooooooo kazaha ti horata kato ne mozesh da mislish barem cheti kakvo drugite ti kazvat che e super yasno....idva si da si vzeme koronata i trona e za tova idva ama kyde u tem tolkova mozyk da go razberesh

"Искам да ви кажа, че всеки един от нас не би възпитал така децата си , не би се върнал в страната си и дори бихте забравили родния си език и ще се срамувате да се наричате българи, а Той е един от малкото хора, които наистина мислят за България."
e ne ti naistina si pyleno zaslepen........abe ne vizdash li kakyv bylgarskiezik govori be ami toi sricha i kato taka dobre vyzpitava dezata si zashto li nito edno ot tiah ne znae i 2 dumi bylgarski ya mi kazi ti vseznaiko? i toi shte ni gi natrese i tiah za zarcheta sled sebe si taka li? ooooooooo neeeeeee merci.....

"Освен това не виждам защо всички трябва да свързвате името Симеон II с монархията, след като той открито каза, че подкрепя демократичните промени . " ti mnogo enshta ne vizdash ne e samo tova.......ya mi zitirai mdiata v koiato Simeon kaza che e "protiv monarhiata" koga kaza " che niama da se bori za vyzstanoviavane na monarhiata v BG" koga kaza che "niama da si iska trona i koronata' haide be vseznaiko kazi koga stana tova ha? NIKOGAAAAA nai mnogo da kaze...."tova ne e aktualno" e sorry ama za razlika ot teb az znam BG ezik i "ne e aktualno" ne e otgovor na vyprosa "ti za monarhia li si ili ne"

А това, че всички политици в момента в България се
страхуват от него, говори за нечистата им съвест. -
ne ot nego strahuvame se che toi i izmislenata mu partiika shte vyrnat BG nazad v ochitte na Evropa i shte dosysipe dyrzavata s monarhicheskite si apetiti.....

Упреквате го в това, че не бил конкретен. Нима на тези, които преди изборите издигаха обещания, а след това забравиха да си ги изпълняват, вярвате повече ! - da ne e nito korekten nito konkreten.......vseki shtye ti go kaze izbiagva tochnite vyprosi rysi populistka mygla i nishto tochno ne kazva.......to taka politik ne se stava

Мисля че той е наистина най-достойния човек в момента и трябва да му се даде възможност да стори нещо смислено за страната ни . - da be ako ne beshe toi niamashe da ya ima taia strana nali? kulta kym lichnosta na Vylko Chervenkov pomnish li go? e tova e vtori episod sega kym Simeon.....toi e nai velikiat,....nie vsichki sme tor i negovi pazove samo....

Bravo.....e takiva kato teb deto unizavat naroda triabva da se pratiat na nedelno uchilishte da ponauchite malko istoria za tia Koburgi deto vkaraha dyrzavata ni v 2 nazionalni katastrofi i kostvaha zivota na stotizi hiliadi bylgari.....sega e na pyt Simeon da ni vkara v treta.......a ti inache prodylzavat da mu se podlagash.....pfuuuuuuu otvrashtavam se ot takiva kato teb.......





Тема Re: Че кого друг да подкрепя ...нови [re: az]  
Автор elektorat4e (непознат )
Публикувано18.04.01 17:44



Чакай малко!
Ти много цитати използва и направи нещо като анализ на отговор на литературен въпрос. Не че ми пука за падаря - хакуна мата ама я да цитирам и аз нещо от тебе"
"ne ot nego strahuvame se che toi i izmislenata mu partiika shte vyrnat BG nazad v ochitte na Evropa i shte dosysipe dyrzavata s monarhicheskite si apetiti..... "
Ти да не си някой от политиците ни. Хм! Не се очудвам тогава на ника ти. Виж моя и осъзнай, че от тука нататък ще те гоня до дупка.



Тема Re: Че кого друг да подкрепя ...нови [re: elektorat4e]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано18.04.01 18:04



ha ha ne ne sym politik, navremeto biah edin ot osnovatelite na Nezavisimiat Studentski Syuz ta znam ot pyrva ryka Emil Koshlukov.....a inache davai goni niama problemi stiga da e zivilizovan razgovor i spor moze samo polza da ima za vseki.......taka che davai ;) ama ne znam za kakvo shte me gonish , dokolkoto prochetah kakvo si pisal to pochti izzialo syvpada s moeto mnenie:)





Тема Дерзай, аналитично електоратченови [re: elektorat4e]  
АвторMopckи (Нерегистриран)
Публикувано18.04.01 18:13



Давай, юнак, дупката аз ще я подготвя.



Тема Re: Че кого друг да подкрепя ...нови [re: az]  
Автор elektorat4e (непознат )
Публикувано18.04.01 18:28



Мене специално политиците ме отказаха още на първо четене.
Няма да забравя една среща - 1995 год. в Новотела.
Беше нещо свързано с приватизацията и опита на Полша в тази област. Пращат ни двама млади дихатели да дадем младежки облик на срещата. Качваме стълбите към зала 1 и се оглеждаме като индианци в трастика. Какво виждаме Вълчев, Луджев и т.н. Около тях някаква аудитория и пунтират, че спорят за нещо понеже телевизията снима. В този момент с широка крачка към нас се приближава Сашо Томов и започва да проявява невероятен интерс към личностите ни. Аз се запотявам от напрежение и се надувам като петел от оказаната чест. В следващи момент си викам, абе на кой му пука за тебе, тоя се чуди как да попадне в кадър без цяла България да разбере, че е въздух под налягане. И понеже пет години преди това имах подобно преживяване с Берон разбрах, че всички политици са кретени.





Тема Re: Че кого друг да подкрепя ...нови [re: elektorat4e]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано18.04.01 18:44



ha ha inache uvlekatelno razkazvash priznavam ti go:))
ama shto ne probvash sreshta s "gorskiat zar" sega da vidime kakvo shte kazesh sled neia za nego?






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.