Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:57 01.07.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: 60% за Царянови [re: Изпитaнa мapka]  
Авторdreamer (Нерегистриран)
Публикувано14.04.01 02:20



Абе на мен чак гениален не ми изглежда. За скромен - може и да е но все пак остава съмнението, че се натиска за трон. В което няма нищо лошо де. Убеден съм, че 99% от тук пишещите също щяха да се натискат ако имаха неговото потекло. Така, че е проява на безмерна глупост да се подчертава някакъв стремеж към монархия от негова страна. Все едно да ни се обяснява, че еди кой си комунист щял да се бори за завръщане на комунизма. Ами нали затова е комунист. Нека си се бори. Същото е и с царя. Но противниците му като нямат все още с какво конкретно да се заяждат развяват разни монархически плашила. Сами стават за смях.



Тема Re: 60% за Царянови [re: dreamer]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано14.04.01 02:38



Kato se natiska za tron zashto ne go zayavi na vseoslushanie?
zashtoto ne mu iznasia zashtoto malko balami shte podkrepiat taia idea....zashtoto mu se yazdi situaziata sega i nedovolstvoto na horata....komunistite barem si kazvat za kakvo se boriat a toia samo podsmyrcha hlenchi i vika "shte vi kaza po nata" kato mu doide vremeto" i viarvaite mi" e da ama plochata pochna da se iztrkva veche hem e samo 10 dni a do izborite shte se dogadi na vsichki ot negovite verbalni shikalkavenia



Тема Re: 60% за Царянови [re: az]  
Авторza (Нерегистриран)
Публикувано14.04.01 03:04



Според ме 100 % Царя ще вземе 60%



Тема Re: 60% за Царянови [re: za]  
Авторdreamer (Нерегистриран)
Публикувано14.04.01 03:30



Последното проучване от вчерар излъчено по БТВ дава 21.6% за СДС, 18% за БСП и 17.8% за царското движение. Много различна картинка от всичко видяно през последните десетина години. До изборите има време и най-вероятно ще има промени. Но 60% не вярвам да вземе. Още повече, че ще го регистрират под условие.



Тема Re: 60% за Царянови [re: The Rock]  
Автор3лaтaBeщицa (Нерегистриран)
Публикувано14.04.01 19:09



Скала,
и ти си зле ..... с правописа, явно и с образованието



Тема Re: 60% за Царя и 0% за българиянови [re: The Rock]  
АвторПpaвoпиc (Нерегистриран)
Публикувано15.04.01 10:02



Царя
българия

Още нещо???



Тема Re: защо ще гласувам за царянови [re: Пpaвoпиc]  
Автор sa_boy (или Сашо)
Публикувано15.04.01 13:07



Аз ще гласувам за царя, защото искам да стане по-интересно. Интересно ми е да се запозная с различни и уникални политически ходове, и много се надявам Симеон да спечели. Защото не ми се ще да гледам екпа на Костов още 4 години. Нека да се сменят лицата. Пък и ми е интересно ако царя получи властта д ли ще се опита да се върне на трона, и как.... усещате ли колко интересно ще стане в нашата страна, ако той спечели? Най-малкото ще бъде шоу. Пък може и да се промени към добро, не се знае.... гласувайте за него!



Тема Re: 60% за Царянови [re: 3лaтaBeщицa]  
Автор The Rock (Скалата)
Публикувано15.04.01 15:48



Никога не съм твърдял че имам безгрешен правопис. Другото не виждам смисъл да го коментирам...

Скалата...


Тема Re: 60% за Царянови [re: ot Ruse]  
Автор karmen (optimist)
Публикувано15.04.01 17:22



след днешното допитване по btv няма да се учудя ако % са повече, но не мога да си го обясня

да бъдем приятели

Редактирано от karmen на 15.04.01 21:50.



Тема Re: защо ще гласувам за царянови [re: sa_boy]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано15.04.01 19:33



showto ti e garantirano.
Samo deto niakoi ot nas (moze bi i ti samiat) da ne doziveem kraia mu da mu se nasladime kakto triabva.....
za takiva kato teb kazah che dai edno magare da slozime da glasuvash za nego showto shte e pak syshtoto kato s zaria shte ima budali koito tochno tova shte praviat te ne gleasuvat ZA niakogo te glasuvat PROTIV niakogo i za koi shte glasuvat i kakyv e toi kakvo moze i kakvo kazva vse im e taia.....tova az mu kazvam naivnost, zaslepenie, umopomrachenie.....no nishto de shte gledame showto ....koito ozeleiat...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.