Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:42 27.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема След ГСВ дали е останало нещо и за Царя  
Автор jbf (Наблюдател)
Публикувано11.04.01 11:01



Речник:
ГСВ - гладни сини въшки

Имало някога един цар който пасял /не прасета като Ивайло/ а гладни сини въшки ............


Въшките пак са сини, още са гладни, ама какво стана с царя?






Тема Re: След ГСВ дали е останало нещо и за Царянови [re: jbf]  
Автор The Rock (Скалата)
Публикувано11.04.01 12:06



А защо поставяш този въпрос ? Какво значи дали е останало нещо за Царя, все едно че той иска власт за да краде ???(баси манталитета...) По скоро обратното, Царя има възможност да вкара в страната пари колкото външният дълг като начало...без някакви убийствени лихви, защото тия пари са на негови приятели и роднини...

Скалата...


Тема Re: След ГСВ дали е останало нещо и за Царянови [re: The Rock]  
Авторjbf (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 14:55



Ей, Rockie, а защо да не задавам такива въпроси. Моя манталитет няма значение, но царските манталитети са известни. И на "нашия" и на царете изобщо. Историята на царете не помни царете пари да дават. Те са пратени свише само да им се дава. И ако "нашия" е длъжен и ангажиран с нещо на България то е доста милиони златни франкове, които потънаха в германските оръжейни заводи по времето на дядо му а после и на баща му. /нормално: Кобургите са предимно германска благородническа фамилия, не в смисъл на държавата Германия/ Твоя дядо сигурно доста глад е изял заради дядото на Симеончо. Ама нейсе ние българите не сме злопаметни като германците например, лесно забравяме. А пък и що да не забравим, като сега ни трябва спасител. Да ни спасява от кого и от какво? Може би от самите нас? Преди десеттина години НЛО пееха че не сме случили на поробители, освободители, дали сега не им идва на ум, че ще сбъркаме и със спасители. Кой ли не ни спасява напоследък и все по спасени ставаме.
А бе, Rockie, ти откъде знаеш за финансовото състояние на царя, че и на роднините му, та чак и на неговите приятели. А може би му знаеш и приятелите.



Тема Re: След ГСВ дали е останало нещо и за Царянови [re: jbf]  
Автор ivoy (непознат )
Публикувано11.04.01 15:08



защо не ре регитрираш да те жидим ти кой си. И които манталитети искаш да кажеш че са ти известни? Незнам за неговите баби и дядовци но със сигувност мога да ти кажа, че мойте сега ядат доста повече глад отколкото преди44г. А по въпроса ти откаде знае финансовото състояние на Царя яко се набива в очи твоята явно доста слаба възможност да мислиш. Много е просто той е цар и поне 95% от роднините му са царе, крале, князе, графове, шейхове и тем подобни и от тук ако можеше да мислиш щесе да се сетиш, че хората които имат такива роднини и приятеклите им не са по-ниско в СВЕТОВНАТА ЙЕРАРХИЯ.



Тема Re: След ГСВ дали е останало нещо и за Царянови [re: ivoy]  
АвторBBB (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 16:00



Vie ste mnogo naivni ako mislite che niakoi shte mu dade 8 miliarda$,bez konkretni uslovia za vrashtane pak bilo to i da sa mu rodnini ili priateli -niakoi ot vashte rodnini da vi e podaril pari? No kakto se kazva vremeto she pokaje, da sme jivi i zdravi shte razberem no az hich ne mu viarvam za kintite a i che shte opravi stranata za 2 godini, za da stane tova triabva Balgaria da ima nai malko 150% ikonomicheski napredak godishno



Тема Re: След ГСВ дали е останало нещо и за Царянови [re: BBB]  
Автор ivoy (непознат )
Публикувано11.04.01 16:08



никой не е казал че някой ще му ги подари. както Царя каза просто трябва да си управим законите и те сами ще дойдат. А колкото да това че ще искат нещо насреща. ако се оптави законодателството те сами знаят как де печелят така че да получават приходи от инвестициите си. но сега това не става и вапроса има много прост отговор просто рекета на костов и законите на станата не са по вкуса на никой които има повече пари и може да инвестира



Тема Re: След ГСВ дали е останало нещо и за Царянови [re: ivoy]  
АвторBBB (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 16:41



She se radvam ako stane taka i ako Simeon misli kato teb no kakto kazah vremeto shte pokaje koi bil prav koi kriv, no za sega ne me e spechelil za kauzata si s iziavite v mediite,a ti badi zdrav.



Тема Re: След ГСВ дали е останало нещо и за Царянови [re: BBB]  
Автор ivoy (непознат )
Публикувано11.04.01 19:02



братле той човека (Царя) го каза. а ако седиш и чакаш нищо няма да се случи. това ни един от основните проблеми!



Тема Re: След ГСВ дали е останало нещо и за Царянови [re: ivoy]  
Автор jbf (Наблюдател)
Публикувано12.04.01 10:17



Явно се събрахме тук доста индивиди с ограничени мисловни способности. Ама какво да се прави - с каквито се събереш - такъв ставаш. Като си пъхам носа при монархистите ще трябва май много да не мисля ами просто да слушам какво ми казват. Интересувам се обаче какви са останалите 5% от роднините на Симеончо - да не са будисти. Освен това и днешния ми ден не е минал напразно. Научих нещо ново. Симеонцо имал и роднини шейхове. А аз си мислех, че той произхожда от християнска фамилия. Ама кво ли разбирам аз от тия работи. Трябва да съм убеден марксист, грешка , монархист че да почне да ми струи отвътре. Едва тогава мисленето става лесно и просто. Ако го усложниш обаче малко и освен това се поогледаш из СВЕТОВНАТА АНАРХИЯ грешка МОНАРХИЯ гешка ИЕРАРХИЯ ух че трудни думи, ще видиш доста безработни /в смисъл без престол/ князе, крале, царе, шейхове, будисти и тнт. И всеки гледа на нещо да седне. На тях пък туй им идва отвътре. Може пън да е ама престол да е, ако ще и в скапана държава като нашата. Ех



Тема Re: След ГСВ дали е останало нещо и за Царянови [re: jbf]  
Автор ivoy (непознат )
Публикувано12.04.01 14:00



радва ме, че така детайлно си анализирал написаното от мен за да може все пак да кажесх нещо!!!


ти като всички останали сини "демократи" си тръгнал да търсиш под вола теле. Със сигурност е напълно ясно на всеки който поне малко може да мисли, че с това което съм написал искам да каже, че роднините на Н.В. цар СимеонII са аристократи и хора с сериозно полужение и влияние в световен мащаб. Ти обаче в отговора си (ако тази тъпотия която си написам се смята за отговор а не нещо друго), си интерпретирал нещата като човек който живее в 15 век. Незнам защо! Освен това ако искаш да изказваш мнения които да съдържат поне малко реалност и адекватност се информирай. Самият той (Н.В. цар СимеонII ) в интервюто по канал 1 отговори на въпраса за монархия или република и по точно: дали ще наложи еднолична власт забранявайки партиите. Сега ще ти преразкажа думите му: той (знаеш кой) явно е убеден ( а и аз така смятам), че смешно да се задава този въпрос защото е еднозначно ясно че в 21 век неможе да се получи такова нещо и то да бъде прието от останалия свят. То е просто смешно. Колкото до това, че аристократите искат да седнат някъде, бъди сигурен в едно - те определено вече са си намерили удони места за сядане. А ти незнам дали си с уграничени по принцип мисловни въпроси или просто уграниченията идват по дтруг начин. Искам да кажа че звучиш смислено но неубедително и убъркано. Незнам защо но дано скора да решиш дилемата. И нека бог да ти помага!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.