Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:30 02.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Ауууууууууууууууу!?нови  
Автор Power (ентусиаст)
Публикувано10.04.01 23:22



Ма тоя бил много зле бре!
Гледах го по Екип 4 и не мога да повярвам. Тоя не можа да отговори смислено на нито един въпрос.
Само общи приказки и повтаряше: "Вярвайте ми. Аз съм скромен човек........"

ПОЗДРАВИ


Тема Re: Ауууууууууууууууу!?нови [re: Power]  
Авториcтинcka (Нерегистриран)
Публикувано10.04.01 23:27



Да бе вие предпочетате да ви заливат с празни обещания и после нищо нали
По-добре малко да говори и работа да върши. Ех няма да се отървете от манталитета на българина - лъжи-да ти вярвам. Пищите всички за честин човек а като се появи недоволствате че не е част от общата помия да плюе по всеки - вас това ви дразни нали? че не плюе като циганин



Тема Абе приятел!нови [re: иcтинcka]  
Автор Power (ентусиаст)
Публикувано10.04.01 23:43



Ти гледа ли го, слуша ли го по тва предаване, та обобщаваш. Празните обещания са това дето дава Симеон. Той не можа да даде един смислен отговор на конкретни въпроси. Ти разбираш ли за какво става въпрос. Сигурен съм като го гледам и слушам, че е въздухар, по бил той и от царски произход.
Аз лично съм се подписвал не веднъж на подписки за връштането на Симеон на престола. Вярвах, че той може да бъде глава на тази държава, защото ще бъде независим и ще изхожда от интересите на хората. Да ама още на предишните избори той зае една страна. Сега прави и партия. Той не е това на което се надявах и тва е очевидно. Ясно е че крайната му цел е да седне на престола, само че лично за мен тоий не става за цар. Освен това реално погледнато цар не ни трябва.
Тва мисля аз!

ПОЗДРАВИ


Тема Re: говори в ж.рнови [re: Power]  
Авториcтинcka (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 00:08



тогава кой е най-добре да ни управлява Костов ли? Щото ако тея останат аз се махам.
А царя го гледах много внимателно и не веднъж. А ти съди по действията по-добре. Другите като толкова говореха какво направиха а?



Тема Именно!нови [re: иcтинcka]  
Автор Power (ентусиаст)
Публикувано11.04.01 00:38



Какво е направил Симеон до сега?
Къде беше преди 4 години, когато бяхме на дъното. Защо тогава не помогна? Всъщност той взе страна на предишните избори - ДПС!

Управлението на Костов е най-доброто нещо което което се случи на тази държава през последните 11 години (пък и преди това)! Има неща които и на мен не ми харесват, но съпоставени с успехите са пренебрежими.
Има бедност, безработица - да така е, само че да си спомним в какво състояние завариха държавата!

А царе в Европа има няколко но на всякъде те изпълняват представителни функции! Нито една държава, членка на Европеиския съюз не се управлява от монарх. Няма място за монарх в механизмите на обединена Европа. Цар не ни трябва, то е ясно на всеки. Мисля че и на тебе ти е ясно. Замисли се!

ПОЗДРАВИ


Тема Re: Именно!нови [re: Power]  
Авторизпитaнa мapka (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 01:14



На тъпи въпроси достойните отговори са отрицание на въпросите. Царят не се впусна в отрицание, беше стъписан от откритата преднамереност на въпросите. За да дойде тук, той е организирал и пресметнал всичко, защото е прагматик, а не въздухар. Кабинетът му е готов, това е сигурно. Личностите, които изкарва на преден план и начина на регистрация са само фасадата. Няма да си хвърли хората на кучетата по-рано от прецененото от него време.
Искам да знам какво добро се случи на българия освен падането на визите(и на каква цена го получихме, извън чарът на външния ни министър?) Добро са продадените за тлъсти комисиони неработещи Плама, Балкан,Соди Девня и други по-"незначителни" предприятия? Залетите със стоки от капалъ чарши и second hand магазини? Хаос или произвол в полицията и ежедневие от взривове,които вече не ни и впечатляват? Компромати срещу всеки, който надигне глас да разкритикува мъдрото правителство? Мерси, това си го имахме и преди, без взривовете, ежедневните убийства и масовата безработица при Тошо. А да, или може би здравната реформа? То и преди нямахме здравеопазване, но поне беше безплатно, а сега хем плащаме, хем нямаме здравеопазване.



Тема Re: Абе приятел!нови [re: Power]  
АвторИзпитaнa мapka (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 01:24



Конкретните въпроси бяха конкретни капани, да не е луд да отговаря за сини ли е или за червени а ти как ще отговориш, ако те питат, защо баща ти е гласувал за БКП преди да се родиш, примерно? Освен това, нали не очакваш един цар да вземе да раздава крошета по политически противници публично?
А ако някой се съмнява, че не го блазни да "седне на престола", значи е абсолютен наивник. Блазни го, я, затова и ще направи всичко, което може, да спечели и имидж на страната и респективно имидж за себе си. Може би ще поиска да се върне монархията, но това зависи повече от мен и теб, отколкото от него мисля. Не ми допада монархията, защото не знаеш кое магаре ще наследи престола. Но синовете на Симеон са ми по-симпатични от зетьовете на Соколов





Тема Re: егатинови [re: иcтинcka]  
Авториcтинcka (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 08:25



Айде кажи ми конкретно нещо във вътрешната политика което да е направил Костов и да не е разрушително. Само едно единствено нещо ми кажи.Стабилизацията ли? Ами то при валутен борд при всеки щеше да я има. За другите неща мисля точно като "изпитана марка". Но искам да ми кажеш нещо градивно което са направили защото до сега само рушаха. А какво искаш да направи Симеон през тия години като не можеше. Сега иска да помогне защото вижда че сме най-зле от всякога а вие се разкрещяхте против него. Горкия човек с неговото възпитание ще съжали че е искал да помогне при всички тия лешояди. А политиката на Костов е толкова тоталитарна че не може да се мери въобще с тая на Живков. Ако не друго поне разбрахме кои са комунистите под прикритие. ЕЕЕЕЕ стига толкова комунизъм!



Тема Re: Абе приятел!нови [re: Изпитaнa мapka]  
Автор тиxaтa.cтъпka (приятел)
Публикувано11.04.01 09:48



Не знам защо, но този човек/Симеон/, ми допада.Колкото до твърденията за Костов и компания - споделям ги напълно.Най-жалкото е, че вече който няма пари не може да разчита на здравеопазване.Какво по-голямо предателство към народа е това "достижение" на здравната реформа.
Ех...



Тема Re: Ауууууууууууууууу!?нови [re: Power]  
Автор The Rock (Скалата)
Публикувано11.04.01 10:34



Естествено че така ще си помислиш, то такива като теб обичат да бъдат лъгани от смели предизборни обещания...и после като разберат след 3 години че са излъгани и какво ??? ходят и правят протести и така до безкрай...а през тия годинки ваште хора са си "изпълнили" предизборните обещания (напълнили са джобовете...) и благодарение на такима като теб (а те са много), те пак стават управляващи...и така от 10-на години се въртят СДС-БСП и познай след още някоя година какво ще остане тук, благодарение на управлението на кадърните ни политици...

Скалата...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.