Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:48 13.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема как се представи царянови  
Автор karmen (optimist)
Публикувано11.04.01 08:31



вчера по телевизията? ако продължава в този дух подръжниците май ще намаляват

да бъдем приятели

Тема Re: как се представи царянови [re: karmen]  
Автор тиxaтa.cтъпka (приятел)
Публикувано11.04.01 09:56



Притеснявай се повече мила за подръжниците на СДС. Кат гледам ква е еуфория, ми става жал за тях!



Тема Re: как се представи царя [re: karmen]  
Автор The Rock (Скалата)
Публикувано11.04.01 10:27



Ти май искаш някой да ти пълни главата в с предизборни обещания...Я ми кажи от сега управляващите и тези които се опитаха да станат, кой си е изпълнил "великите" обещания...или май всички излъгаха ???
Поздрави !

Скалата...


Тема Re: как се представи царянови [re: The Rock]  
Автор!! (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 10:51



не искаме празни обещания,но той пьк нищо не каза.......



Тема Re: как се представи царянови [re: !!]  
Авторedin ot mnogoto (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 11:17



за тези които разбират, каза много, но трябва УМ.
Все искат някои хора да им се смели информацията. Аз не съм забелязала някой да е представил програмата си за новите избори от претендентите да и управляват. Има ги само списъците на водачите на листи. Т.е. все кандидати за лапане, а не работа да свършат. но всеки си има уши да слуша и ум да преценява.
С един въпрос, някой знае ли какво пише в устава на другите партии та са заплкали по устава на новото движение?



Тема Re: как се представи царянови [re: karmen]  
АвторMилa (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 15:03



98% от поддръжниците на царя са негови верни поклонници от години наред и няма да го изоставят, каквото и да говори и прави.Те просто са влюбени в него и сляпо вярват, че всичко каквото той казва и върши трябва да е точно така.
Самата аз малко се поразочаровах от представянето му, но пък на журналистката не й завиждам изобщо - доста се поизпържи на стола, опитвайки се да измъкне нещо от Симеон КОБУРГГОТСКИ и да го постави натясно.Обаче царя си е цар и се държа мъжки.Голям смях падна според мен.



Тема Re: как се представи царянови [re: Mилa]  
Авторlvan (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 15:16



Kakvo mu e majkoto darjane, prosto nishto ne kaza i ostavi vpechatlenieto, che ne podgotven po naj-wajnite vaprosi - 800 dni, kade beshe prez tezi 12 godini, zashto ne dokara dosega i edin dolar investiciai s negovite "golemi" vrazki s biznesa, sponsoriran li e ot Mulrigroup, koi sa horata za kampaniaita mu i t.n. Taka, che i dvte jurnalistki go postaviha na maisto( BNT i BTV). Toi si misleshe, che horata samo shte skakchat i se radvat okolo nego, kato go vidait. V momenta. v koito be postaven pod obstrel ot vaprosi, toi se predade i zapochna da uvarta. Dosta zle izglejdashe otstrani.



Тема Re: как се представи царянови [re: lvan]  
Автор ivoy (непознат )
Публикувано11.04.01 15:49



ееееее ти си много зле бе "човек"!!! незнам кжо си гледал и къде( ако е на Раковски 134 или кво то е там всичко е ясно). Човека много точно отговори на всички въпраси а защо не даде специфична информация за листите, хората, финансирането всеки МИСЛЕЩ човек се сеща. Ти обаче ще питаш: Защо? Е аз макр че те смятам за кофти човек ще ти кажа: Защото всички въпраси които мъу бяха задавани по 3 и повече пъти целяха само едно нещо не ти или аз да се информираме за това а а твоя адашКостов да се информира за да може да започне да започне да подготвя компромати и всчкви гадни номерца на хората тъй като ако незнаеш ЦИК регистврира кандидатите и може да отказва регистрация, а тя (ЦИК) със закон (гласуван от "демикратияните" ни управляващи) е същата от местните избори (което е поредния помярски ход на гадните сини гниди за да запазят някое и друго място в парламента). Е сега след като прочетеш това се надявам че съм оросим поне малко умрелия ти мозак



Тема Re: как се представи царянови [re: lvan]  
Авторheadhunter (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 15:55



Много сте умни,

"започнал да увърта", "нищо не казал"...
А нашите политици досега, какво? Да не би каквото казаха, не беше извъртяно? Или направиха нещо свястно?
Царя има съвсем друго възпитание. Не казвам, че ние сме простаци. Никой от вас обаче май не е чувал за реторичната школа на йезуитите. Всеки европейски аристократ минава през нея, за да се научи как (или по-скоро какво) да говори. За някои царя нищо на е казал. За други пък каза много.

Вие какво искате? Човекът да ви каже всичко ей-сега, да ви свали звездите от небето ли??? Като яребици се втурвате след всяко негово изказване и виете като койоти на мърша... А някой да е забелязал, че има логика в това по-колко информация ни сервира той на всяко свое изказване. СЛУШАЙТЕ И ЩЕ ГО ЧУЕТЕ.

Човекът сам си каза преди време, че не е по речите, а по делата. За разлика от всички наши видни..., които се избиха да приказват, а нищо не направиха.


Аман! Народ, чийто люде имат психика градяща се на убеждението, че всички други са виновни, а те самите не, няма никога да се оправи!

Хора, погледнете малко ИЗВЪН КВАДРАТЧЕТО!!!



Със здраве,

ПАВЕЛ ПЕТРОВ



Тема Re: как се представи царянови [re: lvan]  
Автор The Rock (Скалата)
Публикувано11.04.01 18:45



Ще си направя труда да отговоря и на твоите глупости...Значи питаш защо Царя не е докарал и един долар инвестиции за 12 години, първо не е така, но няма да споря с теб, просто ще се опитам да ти обясня...Царя през тия 10 години е докарал доста инвестиции в страната, но не купувал страници в вестниците за да раздува какво е правил, просто е помагал дискретно без цели да си прави реклама с това, чисто човешки...Второто на което искам да се замислиш е това: Защо царя ще вкарва инвестиции в страната, при положение че те ще потънат по джобовете на управляващите ? Кажи ми кой бизнесмен после ще му има доверие ако си загуби парите...Не схващаш ли че Царя трябва да е тук в страната и да има власт на отговорен пост за да може да гарантира на потенциалните инвеститори че няма да бъдат излъгани от тукашните политици ??? за да ти стане още по ясно ще ти дам един измислен пример: Значи представиси че ти си богат бизнесмен и искаш да направиш инвестиция някъде и естествено имаш съветник на който вярваш защото досега не те завличал (и сте приятели и дори роднини...) и естесвено няма и за цел да те завлече защото от това и той ще загуби...И така съветника ти казва например да инвестираш в Албания (за повечето чужденци българия е някаква екзотика и не е много привлекателна за инвестиции...) и ти разбира се се питаш защо пък там, тая страна е някаква мизерия и не познавам нищо, страх ме е за парите ми и няма да ги дам...И вече идва момента да се върнем пак към реалноста и да продължим: И така, Царя като е тук ще може да гарантира че парите на инвеститора няма да потънат а ще отидат по предназначиние...Дано си ме разбрал !

Скалата...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.