Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:28 25.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема КОЙ ЩЕ СПЕЧЕЛИ ИЗБОРИТЕнови  
АвторXOCTAДAMУC (Нерегистриран)
Публикувано09.04.01 17:54



Отговор единствен: Негово Царско Величество Симеон II - царя на Българите



Тема Значи народът български губи???нови [re: XOCTAДAMУC]  
АвторXитъp 5ъp (Нерегистриран)
Публикувано09.04.01 18:40



Айдееее.... : )



Тема Re: Значи народът български губи???нови [re: Xитъp 5ъp]  
Автор ivoy (непознат )
Публикувано09.04.01 19:14



Петре,
ти незнам къв си и с кво се занимавасх но ми прилича да доста отдалечен от действителността - народа вече няма кво да губе бе бретле. Ти може и да имаш кво да губиш, това обяснява написаното от теб из клубовете, но за огромно твое съжаление истината е, че няма кво да "Ви" спаси от унизението. И Петре искам да те питам котов ли си вече за манипулиране на изборните резултати защото без манипулация на изборите има опасност да не помирисхете повече парламента.



Тема Бая ти Хитър 5ър седи открая и само сеир чини. [re: ivoy]  
АвторXитъp 5ъp (Нерегистриран)
Публикувано09.04.01 19:24



Ама и ти гледам нищо не си схванал. Забавлявам се причтелю и при това най-искрено.

А за твое сведение, аз отдавна съм гласувал за себе си. Като забрави слънцето да изгрее на мойта улица си плюх на ръцете и си го изграях сам.
И сега седим на припек и чекам да видим как царо че изгрева слънцето на тия дето се чекат некой да им го... изгрее.

И немой да се косиш.



Тема Re: Бая ти Хитър 5ър седи открая и само сеир чини.нови [re: Xитъp 5ъp]  
Автор ivoy (непознат )
Публикувано09.04.01 19:27



а бе говиш пълни глупости па друго незнам



Тема Re: Бая ти Хитър 5ър седи открая и само сеир чини.нови [re: ivoy]  
Автор Pixel (член)
Публикувано09.04.01 19:43



Не, човекът просто си е намерил слънцето извън BG.



Тема Re: КОЙ ЩЕ СПЕЧЕЛИ ИЗБОРИТЕнови [re: XOCTAДAMУC]  
АвторStalker (Нерегистриран)
Публикувано10.04.01 13:33



Sorry Майкъл! :)
Бъдете реалист ...
То и на магаретата е ясно, че ще спечелят СДС - великите вождове на демокрацията!





Тема Re: КОЙ ЩЕ СПЕЧЕЛИ ИЗБОРИТЕнови [re: Stalker]  
Автор ivoy (непознат )
Публикувано10.04.01 18:06



До сега прочетох доста от твойте мнения и искам да ти кажа, че ако смяташ сегашните оправляващи за демократи доста си се объркал, ако си убеден в това си кръгал глупак. Посочи ми едно демократично тяхно решение. Ако искаш моге да ти дам теми за размисъл и търсене на демокрацията в тях:
1. Взиманети на власта
2. Приватизацията - продвай в сделките за Кремиковци, Нефтохим, Химко, Балкан и която друга се сетиш
3. Влутния борд (в демоктаричните държави се прави след референдум)
4. Законите - почни от зад напред например с закона за изборите, политическите партии и др.
5. Данъчна политика

Ако измевду тези теми ти е трудно да ми посочиш демикратичните решения на сега властващите посичи ми други избрани от теб. А ако ти е трудно да намериш текива и не си от тези дето им плащат за да седят по цял ден и да говорят (пишат) глупости най-добре се замисли над ценностната си система а още по добре "ходи се гръмни"



Тема Re: КОЙ ЩЕ СПЕЧЕЛИ ИЗБОРИТЕнови [re: ivoy]  
АвторStalker (Нерегистриран)
Публикувано10.04.01 18:35



:) Навярно ще се съглася и ще "отида да се гръмна" ...
Тук не опира нито до ценностна система на индивида, нито до неговото его ...
Не зная на колко сте години, но преди време Азимов написа един роман - "Самите богове". Та в него имаше една много красива мисъл, която ще я помня докато съм жив ... - "Против глупостта и самите богове напразно се борят!" ...
Не искам да обиждам никого, но Ви моля да си отговорите на един въпрос:
- Как може едно едноклетъчно да определи дали се намира в чаша с вода, в морето или в огромния океан ...?
Отговорът е един - Като излезе от чашата, морето или океана и се убеди с очите си къде е било ...
Така че - никой не ми плаща ( както вие се изразявате ) за "глупостите", които пиша.
Просто ми се иска хората да се запитат:
- В края на краищата къде живея? Какво правя тук? Съществуват ли възможности, закони, които да ми осигурят живот според желанията ми?
А не постоянно да им се втълпява, че трябва сред мизерията - икономическа, политическа и душевна, да търсят смисъла на живота ... Та смисълът е един единствен и той точно техният живот! Това е целта към която трябва да се стремят!
А всичко друго е просто красив театър и заблуди ...
Жалко, че никой не го разбира ...
Повече няма да притеснявам клубовете ви.
Бъдете жив и здрав!





Тема Re: КОЙ ЩЕ СПЕЧЕЛИ ИЗБОРИТЕнови [re: Stalker]  
Автор ivoy (непознат )
Публикувано10.04.01 18:45



Забелязвам рязка промяна в тона Ви. Явно све пак не сте намерили нищо демократично. Въпроса за смисъла на живота който задавате и формата е обсолютно популистки - просто защото той е став колкото живота а и непрекъсното мени смисъла си (поне паралелно с техническия прогрес).




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.