Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:56 17.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Да! Аз ще подкрепя цар Симеон IIнови [re: Spidercho]  
АвторMlMl (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 12:25



struva mi se che tsaria iska da napravi nesto, no gorkia toi ne poznava balgariete, a pak kakto vijdam se e zaobikolil ot karieristi i mushennitsi, gotovi na siaka tsena da sa v politikata...V.Dimitrov, Beron, S. Ganev i dr.



Тема Re: Да! Аз ще подкрепя цар Симеон IIнови [re: MlMl]  
Авторpanda (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 12:47



Не разбирам що за народ сме като все чакаме някой от нейде си да дойде,
да накаже лошите и да ни залее с манна небесна?
И защо се възлагат надежди на една личност, а другите, т.е.ние, да стоят отстрани и да
викат "Ей руп!" Той бил чудесен, но обкръжението му не струвало - да ви звучи
познато? За мене Симеон се представи много слабо и загуби респекта, който
излъчваше. Не ми трябват обещания, но общите приказки показват липса на
позиция и отговорност. Като че ли е минал през някоя от комсомолско-партийните
школи за говорене без да казваш нищо.



Тема Re: Да! Аз ще подкрепя цар Симеон IIнови [re: panda]  
АвторMlMl (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 13:26



AZ SASTO NE GO HARESVAM



Тема Re: Да! Аз ще подкрепя цар Симеон IIнови [re: MlMl]  
Авторheli (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 14:32



az pak go haesvam. A kogo haresvate,bihte li kazali?
Niakoi kazal li e dosega ot pretendentite da vi oupravliavat- za kavo se boryat i kakvo tche napravyat za glkiya vi givotec. Ama ne dai sega da tarsim pod pod darvoto kamak.



Тема Re: Ъ! А-а, не знам дали е така...нови [re: Roshljo]  
Автор3aзи (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 15:07



Че отде пък да знам дали е така?
Обаче си мисля, че това със споренето сам няма да ти излезе много сполучливо, щото то не е като да си говориш сам.
Когато човек си говори сам понякога си е бая изненадващо, ама защото го прави спонтанно.
И обикновено е изненадващо за някой трети. Не, за някой втори, щото нали първият не говори на втори, а на себе си, така че следващият се пада втори.
Ама много е изненадващо и вълнуващо. Вървиш си, да речем, по улицата и се сещаш за някоя голяма беля, която си направил. Или за нещо, което някой друг ти е направил на тебе. И се засрамваш, или се вбесяваш и ясно казваш: "Идиот с идиот!" - да речем. И ако се случи точно тогава зад ъгъла да изскочи някой - ти да видиш каква изненада : )))
Абе стават грешки...
Ама си мисля, че да се спори сам със себе си писмено няма да стане много хубаво, щото ще липсва елемент на изненада.
И всичко отива на кино тогава...

Е! Ееее! Чак сега видях какво си изпонаписал там, че "тук-таме някой див седесар или бесепар" - ми те са най-смешни, бе : ))) Аз даже в началото помислих, че ти... таковата

... и затова се заиграх така ; )

Пфу, нищо интересно няма засега.
Я да си порисувам малко
   р     ч 

ъ v и
с ц
а
аз : )))))



Тема AAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!нови [re: 3aзи]  
Автор Roshljo (рошаво същество)
Публикувано11.04.01 16:47



Тва беше гадно, кво съм ти направил та ми рушиш нежната психика и зрението ?!?

аааааа, ааааааа, ААААААААААА!!!
Аз слушам метъл бе, и ходя с изтрити дънки и кубинки, не ми рисувай сър... (не щъ да го пиша тва) ...подобни неща, ефекта е все едно да покажеш на английската кралица оная снимка на Симеончо, дето преди ти разправях с главните букви. Човек предполага, че сигурно съществуват и таквиз работи, ама като ги види наживо се шокира, направо и в кома може да изпадне.

Е добре де, споко, не беше чак толкова зле, ма аз само така - да си ти се скарам, та да ми мине!

А какво беше пък това "аз" отдолу?!?

Тема Ц-ц-ц, рошавият верно се е шашнал : )нови [re: Roshljo]  
Автор3aзи (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 18:33



"Аз" в случая беше част от речта, де да го знам какво беше.
А цялото изречение гласеше:
"Я да си порисувам с...... аз : )))"
Стига, бе, ай са много важно, ми влязох в роля, квосеа : )
И освен това слушането на "Туистед Систър" и даже "Рамщайн" изобщо не се бие с рисуването на... таковата. Питай щерка ми - истински спец е.
Пфу, аз не правя нито едното, нито другото.
Освен когато не реша да тровкам Попова.
Обаче и тогава Не рисувам сърчица
...............упс, без да искам ; )



Тема Re: Да! Аз ще подкрепя цар Симеон IIнови [re: Spidercho]  
Авторcoolio (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 22:12



Shto ne otidesh v mraka ili v Ispania s tvoito Audi? V momenta v Bulgaria ima dostatuchno bokluzi!



Тема Щом искашнови [re: Spidercho]  
АвторKocтaдин (Нерегистриран)
Публикувано12.04.01 00:04



подкрепи го
Добре че няма много като теб
Между другото каква точно реализация е намерил Симеон в чужбина?
Кефиш се на високо ерудираното му поколение- това обаче говори много зле за твоята ерудиция. по-точно показва един селски манталит, който щом види човек в костюм си мисли че е срещнал най-малко някой професор.
Ако се имаш за интелигентен би трябвало да знаеш че преклонението пред еднолични НЕДОКАЗАНИ С НИЩО авторитети е присъщо на слаборазвити народи.
Аз няма да го подкрепя.



Тема Re: Аз пък няма да го подкрепя!нови [re: Alf]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано12.04.01 04:25



Аз съм симпатизант на СДС и съм много разочарована. Зная, че има и много други като мен. Така че съм в състояние да подкрепя Симеон ІІ и вероятно ще го направя. Това е една алтернатива, която все още не е окаляна.

Между другото, ужасена съм от многото заядливи и даже злобни изказвания в този форум. Така никога не можем да се обединим и да постигнем някакви по-добри резултати. Защо не се опитате да гледате напред без да се наричате "Червени боклуци", или "Сини парцали"? Всички ние сме еднакви - част от обеднелия обезверен български народ!

Нека бъдем по-умни и по-толерантни - това е най-разумното.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.