Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:04 09.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Браво,Зази!нови [re: 3aзи]  
АвторИзпитaнa мapka (Нерегистриран)
Публикувано08.04.01 03:47



[СЛАДУР!!!]



Тема Re: Аз пък няма да го подкрепя!нови [re: Alf]  
Автор3a Цapя! (Нерегистриран)
Публикувано08.04.01 10:37



Аз ще подкрепя царя!!! Досега съм гласува за СДС, но съм разочарован от управлението. Погледнете какво става извън софия. Хората са бедни, нямат работа. тези, които работят, не получават заплатите си в срок. Общините имат пари само за 9 месеца. Ето защо не желая никой да говори от мое име - ИМАМ ПРИЧИНА за да не гласувам за муравей, агов, и останалите ?@#$#$#$#.



Тема Re: Да! Аз ще подкрепя цар Симеон IIнови [re: Spidercho]  
Автортeo (Нерегистриран)
Публикувано08.04.01 10:45



Да! Крайно време е това да стане. Изцяло подкрепям Н.В.



Тема Re: Да! Аз ще подкрепя цар Симеон IIнови [re: Roshljo]  
Автор3aзи (Нерегистриран)
Публикувано08.04.01 11:26



Абсолютно те разбирам, че не вярваш в никого.
И аз така, и доста хора....
И никой не е ръгнал да те убеждава има ли някой "всичко" няма ли.

Но не ми се струваш да си убедителен пък ти като казваш, че за Симеон ІІ не се било знаело, че е почтен човек. Цяла европа го гледа и него и другите особи с такъв вид кръв. Все щеше да се чуе и види, ако беше заорал някъде накриво. Ама не е. И не е като тукашните шмульовци, дето освен, че нямат акъл в тиквите са и гладни и прости. И са като кърлежи - скачат в парламента и започват да сучат, агънцата-багънца къдравки и бели... Един-два комплекта се поуядоха, сега ни чакат следващите неграмотни пиявици.
Ако С.ІІ искал да помогне защо не правел нищо - ми че той едва беше допускан да стъпи тука бе!
Ами това с имотите е направо... не, бе, не ми е смешно, всъщност. Егаси имотите пък взе. Направо го затрупаха, сега не знае какво да ги прави вече, урина се в злато и диаманти с тия имоти, горкият човек : )
И всъщност откъде накъде ти хрумна пък това за монархията? Това че С.ІІ е наследствен цар изобщо не означава автоматично, че тук ще има монархия, ако той се включи в управлението на държавата, какви са тия глупости?
А това, че нямал нищо общо с България е не несериозно, ами... направо не знам какво е. Абсолютно мога да се обзаложа, че в неговия дом думата България се споменава много по-често и то с грижа, отколкото в твоя или в домовете на тукашните седем милиона ид... айде да не го повтарям пак тва.
Също така несериозно ми се види това с настръхването на косите ти като си чел нещо извън ситуация, след десетки години, което било написано от дядо му на някого.
И кво сега? Понеже никой досега не е оправдал доверието ни - значи и този е лош, така ли? Може. Може бе! Само че за предишните подрисковци и сричка не се знаеше - то па и какво би могло да се знае - родил се в Нанадолнище, драпал си гъза през продънения анцуг в селското даскало, завършил с одличие Висшия Икономически Институт "Крал Мас" и сега управлява. Докато управлява плюска по коктейли и моли за стол докато се чакат шведите около масата, че да му е по-охбабачката удобно да се нагньете...
Поне е сигурно, че ако Симеон ІІ се включи в уйдурдисването на тая разпасана команда от малоумници тука няма да обира сирашките касички.
Някакси не ти ли изглежда, че изпадналите германци в случая сме ние, а не той?



Тема Re: Да! Аз ще подкрепя цар Симеон IIнови [re: тeo]  
Автортиxия (Нерегистриран)
Публикувано08.04.01 14:12



Радвам се. че има толкова точни хора в този клуб. Явно е, че царя е последната ни надежда.То и комунистите крадоха, ма тези просто нямаха мярка.Само се притеснявам за проблемите които ще въникнат след разгонването на тези престъпници от власта. Не трябва да забравяме, че си направиха такава здрава икономическа база и ще продължават да дърпат лостовете икономически. Те затова и не пускаха чужди инвеститори. Как ви се вижда факта, че след като световната верига Хилтън поиска да купи и обнови хотел Самоков на Боровец и спечели щото е име с пари, нашите обявиха, че търгът не бил в ред и обявиха нов, като предупредиха представителя на Хилтън да не участват. След това хотел Самоков, който е най-големия на Боровец, бе спечелен от РМД-то на любовницата на Валентин Василев - бившия министър на търговията и туризма, подкрепяни сетете си от три пъти от коя банка.Представете си сравнението между двамата инвеститора. А да беше само хотел Самоков, ех! Е против тази престъпна приватизация са хората.Иначе на думи всичко беше ок. Ех, не ми се говори вече дори, камо ли да гласувам за тези хора.



Тема Re: Да! Аз ще подкрепя цар Симеон IIнови [re: Spidercho]  
Авторot Ruse (Нерегистриран)
Публикувано08.04.01 18:39



за мен няма съмнение...аз съм си ЗА Н.Ц.В. Симеон 2-ри

хмм



Тема Re: Да! Аз ще подкрепя цар Симеон IIнови [re: 3aзи]  
Автор Roshljo (непознат )
Публикувано08.04.01 20:09



Добре, сега ще се постарая да дам отговор на твоите забележки:

1. "Но не ми се струваш да си убедителен пък ти като казваш, че за Симеон ІІ не се било знаело, че е почтен човек. Цяла европа го гледа и него и другите особи с такъв вид кръв. Все щеше да се чуе и види, ако беше заорал някъде накриво. Ама не е."
Чак пък цяла европа да го гледа - че какво представлява той, та всички да го гледат, аристократи дал господ из европата колкото щеш. Та той не е бил никога фигура от значение за когото и да било, освен за бизнес партньорите си. Направо ти завиждам за увереността :"Ама не е." Ами че и да е заорал накриво ние с тука с гайдите щяхме да сме последните, които ще разберат. Те тия работи когато се разберат вече е късно. Пък и едва ли е имал възможността кой знае колко (дотолкова че да се вдигне шум, който да стигне дотук) да оре накриво с неговия среден бизнес. Имам предвид че всеки си има някаква граница - не си струва да си рискуваш репутацията за еди колко си, но ако може да се цица от цяла нация - що пък не, майната и на репутацията. Ами че то и за повечето от нашите боклуци тук не се беше чувало че са нещо кривнали от пътя преди да станат управници - ами може би наистина не са, щото не са имали тая възможност преди това.

2. "И не е като тукашните шмульовци, дето освен, че нямат акъл в тиквите са и гладни и прости."
Е недей така, и всред нашите политици има интелигентни и високоерудирани личности. Това обаче не им пречи да ни го на... здрав и корав!

3. "Ако С.ІІ искал да помогне защо не правел нищо - ми че той едва беше допускан да стъпи тука бе!"
Тук не съм много запознат с въпроса, но ми се струва че никой не го е спирал поне през последните 10-на години, даже си спомням че разни пишман монархически партиики го канеха нееднократно да идва. Има си необходимите документи човека, кой му пречи да дойде?!? Пък и не е задължително да е тук за да помогне - начини има много. Та той не се е и опитал даже (хехе, поне не сме разбрали).

4."Ами това с имотите е направо... не, бе, не ми е смешно, всъщност. Егаси имотите пък взе. Направо го затрупаха, сега не знае какво да ги прави вече, урина се в злато и диаманти с тия имоти, горкият човек : )"
Не съм искал да кажа, че е взел кой знае какво. В мащабите на това, което се краде в момента неговите имоти нищо не струват, халал да му са (те са си негови и без това по право). Имах предвид че все пак за обикновен човек като мене и тебе един дворец и еди колко си земя около него хич не е малко, а това се отнася и за него - едва ли е цъфнал и вързал с неговото бизнесче, пък и чух (не знам колко е вярно) че нещо напоследък бизнеса му хич го нямало. Опитвам се да ти кажа че единственото нещо, което е направил в България е да си вземе двореца. Няма значение с колко диаманти се е уринал, човекът просто си е използвал законното право да си прибере наследството, просто фактът че за друго не си е мръднал задника хич не звучи добре за него на фона на дрънканиците му и на ореола му на "спасител".

5. "И всъщност откъде накъде ти хрумна пък това за монархията? Това че С.ІІ е наследствен цар изобщо не означава автоматично, че тук ще има монархия, ако той се включи в управлението на държавата, какви са тия глупости?"
Да бе, тука се увлякох, радвам се че разбираш че монархията ни е напълно излишна, ама има хора дето точно това си представят, а ми се струва че и Симеончо милия точно за това си мисли - той още не е казал нищо конкретно за плановете си. Разбира се, че има право да участва в управлението на страната като обикновен български гражданин, избран демократично, аз не му оспорвам правото да се кандидатира, но не ти ли се вижда малко абсурдно, представи си че го изберем за президент или министър-председател та дори депутат - цял свят ше се чуди що за явление е това. Егати майтапа. Все пак останало ни е някакво достойнство, защо да ставаме за смях? Другите балкански страни също имат изгонени царе накъде си, но на никой не му хрумва мъдрата мисъл да ги върне обратно да управляват държавата.

6. "А това, че нямал нищо общо с България е не несериозно, ами... направо не знам какво е. Абсолютно мога да се обзаложа, че в неговия дом думата България се споменава много по-често и то с грижа, отколкото в твоя или в домовете на тукашните седем милиона ид..."
Защо пък толкова остро реагираш на това. Нали никое от децата му не знае и думичка да мецне на български, да не говорим че и самият той доволно заваля като говори. С какво е свързан с България, като от най-ранно детство е изгонен, никога не беше и стъпвал после, нито го е заболял к..а някога нещо за България докато не реши че може да се намърда на татковия трон тука. Не почвай сега да ми разправяш че не бил виновен той и н'ам си кво. Причините нямат значение в случая, фактът е налице - пича си е чужденец тук и никога не го е било еня за нашего брата. То си е и напълно разбираемо, навремето зле са се отнесли към него, след това 45 години са го едва ли не мразели, абе не виждам причина да ни обича бясно и в несвяст ;) А пък ако си толкова сигурен (откъде всъщност такава увереност?) за думата "България" в дома му - ми и аз съм склонен да се съглася с теб - и ти да имаше възможност да работиш цар някъде щеше доста да се вълнуваш и да говориш за това поне с най-близките си.

7. "Също така несериозно ми се види това с настръхването на косите ти като си чел нещо извън ситуация, след десетки години, което било написано от дядо му на някого."
Тук те улавям в противоречие (ха-а, гепих те, ха сега да те видим ;) Първо ми разправяш че нашичкия имал някаква си кръв разбираш ли, което би трябвало да значи нещо, после - ама това дядо му го е казал, той Симеончо не е такъв, то добро детето нашто милото (почвам да се лигавя вече, ама изтрай още малко, още няколко реда, ъ-ъ абзаца). Не разбрах кое от двете твърдения подкрепяш, но и двете презумпции ти ги оборвам кат' стой та гле'й:
7.1. "Кръвта значи нещо": Като значи нещо, то тия негови дядови слова се отнасят и до него. Няма какво да се учудваш, такъв е морала на всички монарси - "народа е стадо, което трябва да се лъже". Това е приблизителен цитат от дяда му, прочети го цялото писание ако щеш, интересно е. И наш Симеончо е бил възпитаван с такива идеи на неуважение към хората, той е нещо повече от тях, т.е. те са длъжни да му служат и да си траят. Всъщност ако ще си избираме месия предпочитам да бъде някой обикновен човек, стига да има необходимите качества. Не изключвам възможността разбира се и някой аристократ да е свестен човек, но тоя царски морал превръща хората в боклуци. Ето ти още един цитат от Фердинанд, мисля че се отнася и за всички досегашни управляващи в България (май всъщност всеки кандидат за управляващ тука се кандидатира с тая мисъл в главата): "Безкрайна е гламавщината на тия, които... " и следваше нещо от рода на "...си скъсват гъза за да може на нас да ни е добре", не помня точно, но това за гламавщината със сигурност беше така.
7.2 "Няма значение дядо му, баща му и т.н. - той си е пич". Ако е така, то значи за тоя човек ние нищо не знаем - той си остава обикновен испански бизнесмен, а всичко дотук изредено не говори добре за него. Ти ми казваш: "И кво сега? Понеже никой досега не е оправдал доверието ни - значи и този е лош, така ли? Може. Може бе! Само че за предишните подрисковци и сричка не се знаеше" Ами това докъде ни доведе,а? Насраха ни яко на главата! А за въпросния субект знаем само някои биографични факти, говорещи че не го боли х..я за нашето благоденствие, и нищо друго.

8. "Поне е сигурно, че ако Симеон ІІ се включи в уйдурдисването на тая разпасана команда от малоумници тука няма да обира сирашките касички."
По тоя въпрос по-накратко щото ме заболя гъза вече да седя и да пиша: Що пък да е сигурно?!? И пак: не го знаеме що за птица е!!!!!!

Бе аз всъщност въобще не вярвам че той може да постигне нещо тука, ма ей така - лаф да става.

Айде със здраве



Тема Re: Да! Аз ще подкрепя цар Симеон IIнови [re: ot Ruse]  
Автор rockambol (непознат )
Публикувано08.04.01 20:50



Вярвам на Н. В. цар Симеон ІІ





Тема Re: Да! Аз ще подкрепя цар Симеон IIнови [re: Roshljo]  
Автор3aзи (Нерегистриран)
Публикувано08.04.01 21:16



Офффффф....
Прочетооооххххх....

Нещо не знам защо не ми се отговаря надълго и широко.
Ох, по т. 1 - ако Симеон ІІ беше сгазил лука някъде - гарантирам ти, че всяка баба от с.Незнайновци щеше да е информирана. Ако ще да беше не бизнесмен, а семкаджия, който по съвместителство продава цигари на дребно.
По т. 2 - да бе! То си е точно така - как не се сетих? Понеже Гошо беше двойкаджия в трети клас, а Мишо и той е минал трети клас - значи и двамата са хайлази, няма как да е иначе...
По т.3 - Вярно. Не си запознат. Или пък просто не ти се ще да бъдеш.
По т. 4 - Взел... законно... имоти... незаконно... мръднал задника... бля-бля-бля...
По т. 5 - Значи кво? Да не се изложиме, щото така не се прави, така ли? Ееехехехехехехеее, как да не се смее човек, ц-ц-ц... Значи понеже другаде не е правено и ние не бива в никакъв случай да излизаме от калъпа, щото е много страшно това, разбира се, че е така! Седни си, шест! : )))))
За какво достойнство говориш?
Достойнството да не си признаваш, че си насран и да правиш всичко друго, освен да идеш да се поизмиеш и поизчистиш? Това ли? (Сегааа... вярвам, че не приемаш лично нищо написано тук. Би било нелепо)
По т. 6 - Симеон ІІ наистина възпитава в семейството си интерес и обич към България. Само не спекулирай с думата "интерес", че вече ми се приспа. От доводите ти.
По т. 7 - Да. Приспа ми се. Страшни дрънканици за ясни неща, просто безсмислено...
По т. 8 - Стани, разкърши се и малко гимнастика. Полезно е : )
Прочее - това е явна и отдавнашна черта изобщо на хората глобално - на новия му се прави мечка и е лош до доказване на противното - ясна работа : )

Лелеей, представям си какво щеше да изпопишеш, ако па верваше, че ще направи нещо : )))
Здрав бъди, Рошав, и ти!



Тема Re: Да! Аз ще подкрепя цар Симеон IIнови [re: 3aзи]  
Автор Roshljo (непознат )
Публикувано08.04.01 22:17



Хааааахахахаха, егати майтапа. Ти верно ме взе насериозно. Просто днес нямаше кво да правя. Всъщност, да ме прощаваш, ама: ЕБАЛ СЪМ ТИ И ЦАР И ПАРТИИ И ПОЛИТИКА И СВЕ !!!!!!!
Гледай си живота бе, стига с тия вредни емоции, щото драги ти точно с това ме заливаш - аз се опитвам да ти приведа някакви разумни доводи, разсъждавайки чисто философски, опитвам се да извлека някаква информация от спора, а ти само се опитваш да ме убедиш в правотата си привеждайки за доказателства собствената си желязна увереност. Аз, както ти казах не съм уверен в това, което говоря (нито пък ме боли дедовия дали ще спечели Симеон на изборите или не), просто следвам логиката, и много бих искал все пак да успееш да ме убедиш в твоите идеи, щото да придобия и аз някаква увереност в бъдещето на България, ама ти - не, не щеш да ми приведеш никакви факти, само разправяш: не е така. Това вече го пиша не за Симеон, а по принцип, щото тука когато стане дума за политика винаги така става - всеки дрънка нещо и НЕ ИСКА да чуе кво му ока другия. Много ми е интересен тоя ефект. Представи си че ти покажа достоверна снимка на Симеон как прави любов с умрели малки мъжки кученца, режейки ги парче по парче и причинявайки си болка! Което го определя като ХОМО-САДО-МАЗО-НЕКРОПЕДОФИЛ СОДОМИТ !!!! (Готина формулировка нали, аз съм си я измислил) Никога нямаше да ми повярваш, та дори и сам да го видеше как го прави. Ами че помисли си - той (па и всеки) може и да е такъв. А хората, твърдо убедени в неговата изрядност не могат и НЕ ИСКАТ да повярват, дори и изправени пред непоклатими доказателства.
Такива ми ти работи, всъщност приятно ми беше да си побъбрим тука, ама политиката не ми е интересна даже хич, повече няма да пиша за царя, майната му и на него и на всички, които си мислят че знаят какво искат хората и какво им трябва.
Айде Зази пич чао, всичко най-рошаво! (откъде пък го измъдри тоя прякор?)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.