Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:10 25.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема каква е истината г-н премиер?  
АвторEднa бълrapka (Нерегистриран)
Публикувано06.04.01 05:15



Уважаеми Приятели,
Благодаря на всички Вас за любовта Ви към отечеството и стремежа да пазите свободата и националната цялост на България. Подкрепям справедливите Ви мнения и освен това бих помолила всеки от Вас който има мнение по някой от долу изброените въпроси да ми пише.
- подкрепяте ли националното предателство на политиците позволили в 21 век страната ни да бъде окупирана от чужди воиски който знаеме кого поддържат и коя страна членка на НАТО в Европа има най голяма армия в техните редици?
- вярвате ли че окупационните войски на НАТО са дошли за да ни спасяват от нашественици /и нашествието на нашите политици ни стига/ или имат други тайни цели като например по лесно да позволят колонизацията ни в полза на Турция и рализирането на албанско-мюсюлманският модел на Бжежински реализиран вече успешно в Косово а сега и в Македония? Всички знаем кой е основният съюзник на САЩ в региона -Турция!
- правилно ли е решението да бъде подписан таен меморандум с НАТО за располагане на войски и бази на Пакта /отказал да се разпусне след разпадането на другият военен блок/ без народен референдум и без върховния суверен народа да е запознат с неговото тайно съдържание.
-считате ли че НАТО ще гарантира националната сигурност на България при конфликт с страна членка? - всички знаем че при войната между Турция и Гърция за Кипър НАТО просто гледа сейр.
- правилно ли е да предоставиме земята си на тези който ни ограбиха и унищожиха с подписването на Санстефанският "мирен" договор като например Англия?
- за какво Ви говорят призивите на НАТО в Македония да се водят преговори с бедното албанско малцинство за равни права който те и така си имат?
- На кого служи нашето правителство -на България или на НАТО, Турция и Славчо Христов от ОЛИМП,
- защо като толкова много ни обичат нашите политици ни лишиха от правото да ги отзоваваме по време на мандата им /това право имахме дори по времето на Тодор Живков -макар и само за пред Запада- сега ни го отнеха най- "демократично?
- може ли някой който е служил като офицер или войник в артилерийският полк в Кърджали да ми каже каква е истинската етническа принадлежност на президента и премиера ни, който са служили войници там? - и кой друг освен СОРОС и ложата Бнай, Брит им помогна да заемат най висшите постове в България? На кого всъщност служат!
-Знае ли някой кога, къде, в какви семейства са родени и кой са истинските им родители а не осиновители?
- Знаете ли как хора който не членуваха в СДС /като Иван Костов/ станаха Премиери и лидери на СДС, кой ги издигна?
- Посочете ми в кой вестник и кога Костов е опровергал факта че съпругата му е изнасяла петрол в Югославия по време на ембаргото на ООН? С какви покровители е разполагал за да го прави тогава когато само Илия Павлов и борческите групировки се занимаваха с този бизнес- с какво се разплаща той за това покровителство сега?
- Има ли разлика между босовете на БСП иСДС ?-или и едните и другите са просто двете лица на една и съща партия.
- Защо новото комунистическо ръководство на СДС изгони набързо истинските основатели на СДС?
- Защо правителството предоставя ток на Турция а после пусна нейните фирми да строят пътища и язовири тук а не си прибра парите за да ги предостави на Български стройтелни фирми?
- Защо беше подписан такъв заробващ договор за България с Турция и кой печели от него?
- Защо власта в България е съсредоточена в ръцете на хомосексуален кръг и адвокати и на кого служат те - могат ли да бъда манипулирани или не ?
- Кой доведе турските войски в Пловдив и турските генерали който ни командват?
- Защо правителството настоява партийте сами да си печатат бюлетините след като добре знае че честните хора нямат работа и пари? - ще позволи ли това на престъпните групировки да поставят под контрол и парламента и да се легализират окончателно във власта?
- На кого служи Гергьовден и има ли опастност както на предните избори вследствие на предварителната им бизнес договорка с двете партии гласовете на тези който гласуват за тях да отидат директно в БСП и СДС мафиите?
- Кой унищожи и подмени истинското СДС- партията на БСП или новото ръководство на СДС съставено от мъжете на червените партийните секретарки?
- Имате ли чувството че сме просто пионки в играта на други хора поставили си за цел продажбата на българските национални интереси с изгода за тях и децата им учещи и живеещи в чужбина? дъщерята на Иван Костов, сина на Петър Стоянов, децата на Надежда Михайлова..............Александър Томов и т.н....
-Кой всъщност управлява България -българи или измекярите и слугите на световното масонство, еврейство и новият световен ред.
Разгледайте сайта http://www.masonicinfo.com и всичко ще Ви стане ясно.
България в момента просто се унищожава и както винаги това става с ръцете на националните ни предатели и хазно- крадци.
Бъдете здрави и истински патриоти!
Да живее България и нека Господ Бог да ни пази!!!
Моника Атанасова



Тема Re: каква е истината г-н премиер?нови [re: Eднa бълrapka]  
Автор тиxaтa.cтъпka (приятел)
Публикувано06.04.01 19:27



Баси, Моника, тия работи отде ги знаеш?



Тема Re: каква е истината г-н премиер?нови [re: Eднa бълrapka]  
Авторoтчaян (Нерегистриран)
Публикувано06.04.01 21:52



Браво Моника ,страшна информация е това много от фактите са общественно известни и съм съгласен с теб ! ДА ГИ МАХНЕМ ТИЯ МАЗНИ ПРЕДАТЕЛИ И ЛЪЖЕПАТРИОТИ !!!!!!!!





Тема Re: каква е истината госпожо Българканови [re: Eднa бълrapka]  
АвторBenedetto (Нерегистриран)
Публикувано07.04.01 04:54



Госпожа Българка,май имаш сексуални или психологически проблеми.Вземи един ДОРМИКУМ и успокой топката.
Аз кучко-бясна също съм българин,но съм за НАТО.Откъде накъде вие комунистите си присвоихте правото само вие да се считате за българи,а който не мисли като вас го обявявате за родоотстъпник.
Иаааа сиктир...



Тема бегай у НАТО,нови [re: Benedetto]  
Автор Babyface (ентусиаст)
Публикувано07.04.01 21:04



мосю Българин!
Знаеш ли какъв е проблема? Че страдаме от нещото, наречено най-вероятно синдром на бягащата след събитията нация. Така или иначе за Европейския съюз или добро, или нищо /нали се сещаш, така хората говорят за умрелите, а по-умряло нещо от ЕС в днешно време не ми хрумва/. Но ние все така правим - юрваме се да се присъединяваме към умиращите блокове. И все сме на загуба после.



Тема Re: бегай у НАТО,нови [re: Babyface]  
АвторПeпинo (Нерегистриран)
Публикувано07.04.01 23:47



Остави го той от нашия тесен хомосксуален кръг!



Тема Benedetko, смешниконови [re: Benedetto]  
АвторЛeдoмлъk (Нерегистриран)
Публикувано08.04.01 11:56



Май ти имаш сексуални или психологически проблеми. Жената със спокоен тон ти каза някои общоизвестни истини, а ти я нападаш най-просташки. Обидите са признак на безсилие. А номерът да обявяваш всеки с национално самосъзнание, различно от натоидното или европеидното, за комунист, отдавна не върви. Аз съм българин, не съм европеид или натоид, не искам да ме управляват слуги на чужди сили. И съм достатъчно млад, за да не съм комунист, но съм достатъчно зрял, за да виждам по-далеч от носа си. Знам, че ти е страшно тъжно, че СДС губи голяма част от електората ти, но запази самообладание и се дръж като мъж - всяко нещо си има край, разпродаването на България, започнато от БСП и ускорено от СДС, трябва да свърши, за да знаем, че данъците, които плащаме, отиват по предназначение, никой не ни краде, и в края на краищата тази държава да започне да се оправя по някакъв начин.



Тема Re: Benedetko, смешниконови [re: Лeдoмлъk]  
Авториcтинaтa (Нерегистриран)
Публикувано08.04.01 15:08



Нпълно съм съгласна с всичко това.
А господина или госпожата по нагоре бих искала да попитам: докога всеки който не е от СДС ще бъде обявяван за комунист. Това не е ли типично комунистически маниер? Сигурно самите вие сте някой бивш комсомолски деятел, който сега с пълна сила проявява комсомолското си мислене но с обратен знак.
НАТО наистина доказа с последните си действия показа че е една агресивна организация, която иска да наложи нов световен ред, и който не им се подчинява го наказват или с бомбандировки или с икономически санкции. Присъствието на НАТО на наша територия е заплаха не само за малките неутрални държави, но е насочено най-вече към Русия и нищо добро не ни чака при един евентуален конфликт между Русия и НАТО, който неминуемо ще настъпи някой ден при тая агресивност на НАТО. България никога не е печелила когато е членувала в някой военен блок. сега имаме най-после всички шансове да бъдеме една неутрална държава, която да развива равноправни връзки с всички държави и най-вече с Европа и Русия. З а съжаление СДС се оказаха по-големи нихилисти от комунистите които на готово поднасят страната ни на тепсия на егоистичния Запад. колкото повече се държим достойно, толкова повече ще ни уважават всички държави. За съжарение тази истина не се разбира от новите марионетки, които нямат никакво национално достойнство и са готови винаги да се кланят на някой нов "Голям брат". Тези които много ръкопляскаха на Клинтън на митинга в София дано да разберат, че цитата му от Паисиевата история / О неразумни юроде, поради що се срамиш да се наречеш българин/ се отнася точно до сегашните ни управници и за поклонниците на всичко чуждо / Европа, САЩ и Русия/. Нека макар и бедни бъдем горди и независими българи с национално самоуважение. Сега също и аз мота да обявена за комунискар но и аз съм достатачно млада за да бъда такава а и не ми пука защото тоя който би си го помислил би бил някой ограничен и заблуден бивш партиен член.
И дано да има повече прогледнали българи!



Тема тпру, бе, въртоглаво муле! : ))нови [re: Benedetto]  
Автор3aзи (Нерегистриран)
Публикувано08.04.01 16:09



Я по-яваш малко го давай, я!
Що така ми изглеждаш гаче ли някой ти е натикал люта чушка под опашката?


Мдам, някои истини са си неприятни работи, факт...



Тема Дай си адресанови [re: Benedetto]  
АвторHaдapeн (Нерегистриран)
Публикувано09.04.01 02:08



Абе тарикат. Гледамкак се отнасяш с дамата и честноказано съмубеден чемай ти имаш и то не само сексуални а и психопедофилски проблеми. Познавам дамата -работи в СДС апарата и заразлика от твойте родители който са комунистически измекяри и слуги като теб безмозъчен блюдолизецо нейните бяха по затворите изпратени тамот същите прикрити комунисти като тебмекере. А относно НАТО, ти май предпочиташ само хомо игрите с чуждите войничета жалък педал такъв защото всеки който има национално достойнство иска независимост а не робство. Ама ти нали си комунистически измекяр си свикнал да превиваш гръб и да лапаш пишки. Заради такива като теб живяхме 45 годинивкомунистическо робство а сега отново с робският си гьонсурат ни пращаш в оковите на нови робовладелци. Къде беше НАТО когато православна Гърция се би с турците за Кипър? - скачаше под американска свирка. НАТО-да!, но само ако си е наша европейска организация без масоните от САЩ. Наливидя твоят приятелКлинтън до къде докара президентската институция в САЩ, нали видя как се изложиха с изборите. Само Англия, Франция и Германия са за наши съюзници.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.