Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:24 22.05.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Йога клубът е умрял  
Автор L lskrenova (лична и искрена)
Публикувано31.07.19 09:26



и затова тук питам.
Хуанджи беше ми казал навремето, че е открил йога школа в София, имаше и сайт и пр., беше и на центъра, но не мога да си спомня как се казваше.
Някой знае ли? Налага се да се запиша на йога курс за начинаещи и се сетих за него.



Тема Re: Йога клубът е умрялнови [re: L lskrenova]  
Автор ozomatli (master disaster)
Публикувано19.08.19 19:32



Доколкото знам Хуанджи вече не е Хуанджи и отдавна не приема ученици. Ако много много много искаш да се свържеш с него, прати ми твой телефон на лични. Ще се погрижа да го получи.


п.п. бтв, и тоз клуб е в кома. само аз влизам по два пъти на три месеца и няколко безпътни дрънкалници скимуцат носталгично през периоди, които се изчисляват на принципа на късите съединения

Редактирано от ozomatli на 19.08.19 19:40.



Тема Re: Йога клубът е умрялнови [re: ozomatli]  
Автор holy (12 Chicchan)
Публикувано20.08.19 18:50



само аз влизам по два пъти на три месеца и няколко безпътни дрънкалници скимуцат носталгично

Еееее, това, че мълчим не означава, че ни няма.



Нещата се случват!

Тема Re: Йога клубът е умрялнови [re: ozomatli]  
Автор Exaybachay (хедонист)
Публикувано22.08.19 01:50



Джито беше ентусиаст голям, макар редовно да бяхме на противоположни позиции, все с добро го помня - та не крия, че ми е любопитно какво и що с него.



Тема Re: Йога клубът е умрялнови [re: holy]  
Автор ozomatli (master disaster)
Публикувано02.09.19 21:29



Tо га сме тука и говорим не значи, че ни има и че нещо казваме. Тъй де.



Тема Re: Йога клубът е умрялнови [re: Exaybachay]  
Автор ozomatli (master disaster)
Публикувано02.09.19 21:32



Нямам идея, брат. Потулил се е нейде и кой знае кви ги върши... Просто предложих на мацката да потърся връзка, ако нещо много й се налага. Пък с нехуанджи-каквото-и-да-е-сега-то ще се намерим - когато и ако трябва.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.