Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:52 24.06.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Идеята...нови  
Автор lakotavakan (сиу)
Публикувано08.08.15 12:28



Здравейте на знайни и незнайни! Преди време написах за една силна идея и се получи нестройна какафония. Никой не се заинтересува от самата нея, но се пръкнаха доста социолози, лекари и психолози, които ме разнищиха и аз започнах да се чудя, защо тези хора искат да ме направят нормален? Аз не го искам това, бре! Искам да съм си луд, откачен! Откачен, схващате ли? Откачен или поне опитващ се да се откача от матрицата...


Но не за това искам да пиша сега. Ще разкрия мистерията на моята идея, макар и май никой да не го иска . Та, както писах, аз понастоящем не съм в БГ. Но, както всички и аз съм притиснат от времето (което уж не съществува, ама те, мъчи ни) Моята идея е, за около 5 - 7 дни, със смели и търсещи хора да се придвижим срещу течението на една река, нека за сега да я кръстим „Безимена“, като живеем без някои определени предимства на „цивилизацията“. Кои ще са тези „определени предимствсва - ами ще го уточнят участниците. Но има едно ВАЖНО И НЕПРОМЕНИМО условие - никой с никого да не говори! Аз веднъж съм го правил и за мен резултатите бяха ... а бе не вярвах на очите си, че наистина, НАИСТИНА, писанките в някои книги са истина - става дума за реални видения... Беше като в приказка... Както и да е...
Но за такъв поход се иска подготовка, спорене, псуене и накрая тръгваме... За това е необходимо време, нали? Аз бойно оръжие не мога да нося, но имам газов пищак, да плаша овчарските кучета и тояга, която нощем с магия става боен лък и много много не ме е страх от вълците. Похода ще е през лятото и глутници няма. А, аз съм завършил Лесотехническия университет - така се казваше някога.

Трудно е да летиш с орлите, когато си заобиколен от пуйки...

Тема Re: Идеята...нови [re: lakotavakan]  
Автор lakotavakan (сиу)
Публикувано08.08.15 12:55



Продължавам ... Защо искам да реализирам тази „силна“ идея ли? Ами защото - първо, местността ще е непозната, това автоматично ще ни държи нащрек, позиция силна в прикриването. Второ, когато не може да се говори, няма как да ревеш - помощ, помощ - а трябва да взимаш светкавични решения. Това още повече ще те държи нащрек, а събирателната точка ще трябва светкавично да се помества, може би става дума за оцеляването на живота ти?!!! Ума няма как да те залъгва - ще си прибере торбите с лъжите, защото и той иска да оцелее, мамка му! Не можеш да си купиш пастички и... сега внимание, вафлички, а ще ... ха ето тук една уловка - можем да си носим въдици, затова сме по брега на реката! Взаимопомощта е възможна, разбира се, но без ДУМИ!
Естествено, ще имаме много свободно време. И като няма с кой да - бъра, бъра, бъра до безкрай - първо, умът ще откачи и ще, не ще, ще сдаде за малко властта си. Второ, това ще е нова позиция за СТ, а щом ще е нова, тя ще трябва да се изтръгне от закостенялото си място. А това вече е резултат, нали?
А когато си нащрек до крайност - идват наградите! Тези награди ще събираме мълчаливо и когато се върнем, а ние ще се върнем здрави и читави

, можем да споделим. И тогава ще се види, срещнал ли е някой Нагуала или не. Да, всеки може да излъже, но ние ще търсим между нас човек с побеляла без време коса или ...таралеж, бе?!!! Това е смешка, навярно сте схванали...
Е, това е основното. Има ли смелчаци? Моля, клубарите да ме извинят, ако с нещо съм ги наранил с тази, моя, силна идея. Използвах този клуб за да я съобщя, защото има много хора, които привлечени от името на този клуб, „попрочитат“ нещо и е възможно сред тях да има смели същества, търсачи! Нека ми пишат... gramoliubov@abv.bg...

Трудно е да летиш с орлите, когато си заобиколен от пуйки...

Тема Re: Идеята...нови [re: lakotavakan]  
Автор Eholincho (12 Chicchan)
Публикувано08.08.15 16:21



Хубава ти е идеята.



Нещата се случват!

Тема Re: Идеята...нови [re: lakotavakan]  
Автор ампаро (e^x)
Публикувано09.08.15 04:51



за мен липсата на фафлички (мура, на първо място, макар че от година на година ги развалят - стават все по-малки и по-сладки което не е задължително положително) и топла вода (на второ) за гейм брейкър.

освен ако не бъдат заместени със сухи пасти "балкан", от оригиналния вид а не новите модерни изгъзици с лешници и прочие. като ша разменяме приказки на пазара, да споделя как последният път като бях у бг изживях дълбоко разочарование от липсата на тоз прекрасен сладкарен артикул из тъпите бг магазини които явно нямат грам идея какво да зареждат.

разбираш ли ма или да, исидоро балтасар (в испанския няма "з"), ака грамолюбов, или може би вече си се прекръстил от исидоро на чарли спайдър



Тема Re: Идеята...нови [re: Eholincho]  
Автор ампаро (e^x)
Публикувано09.08.15 04:54



нидумай - навит си кат свинска опашка, може би?



Тема Re: Идеята...нови [re: ампаро]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано09.08.15 07:40



ти пък откъде знаеш какъв е вкусът на вафлите ? нали уж живееше зад океана ? всичките ми приятели, живеещи там, идея си нямат какво е това вафла Мура .

прикривай се по добре.



ако се опиташ да трансформираш омразата си в нещо позитивно, ще бъде супер. защото за мразиш или да обичаш изисква същата енергия. просто е с различен знак.
наистина имаш нужда от Кайли, само тя може да ти извади всички набити в главицата ти глупости.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Идеята...нови [re: lakotavakan]  
Автор ozomatli (master disaster)
Публикувано12.08.15 03:18



С теб и за ляп не тръгвам. Инак бих участвала за да видя как са провалят сички страшни воини на втората секунда и какво мазало настава после от оправдания, бряцане и скрибуцане. Щото секи велик воин е прекалено зает да са пъчи с обяснения какво иска или не иска, за да са сети, че преди него се минава през мога или не мога. Накрая за финал си разказваме сънищата и проблемите с работата и роднините.
Само дето туй съм го виждАла вече сто пъти по разните сгледи и масовки, дето се разиграваха допреди няколко години. Та - мирси, кат че ли няма нужда





Тема Re: Идеята...нови [re: ozomatli]  
Автор lakotavakan (сиу)
Публикувано12.08.15 11:25



Ех, че голям смях пада...

Защо изписа толкова думи, като достатъчно беше да кажеш, че не искаш?! А най-добре беше да си замълчиш. Но... защо си останала с впечатлението, че аз ще взема всеки желаещ?! Хей, мога и сам да си реализирам идеята.
От друга страна ми изглеждаш жалка с начина си на изразяване. Търсиш, може би, оригиналност?! Да бъдеш забелязана - ах, колко съм готина?! Не се напъвай, няма смисъл. И не се подигравай на „секи велик воин“ - ти си точно като тях. И ти се пъчиш, не го ли схващаш...?

Трудно е да летиш с орлите, когато си заобиколен от пуйки...

Тема Re: Идеята...нови [re: ампаро]  
Автор lakotavakan (сиу)
Публикувано12.08.15 11:55



Честно казано, не знам защо отговарям на разни дебили...ама пък може някой луд (пътешественик) да прочете, та да изясним някои въпроси. Нека първо за името - да, аз имам доста имена. Но... както е видно от много мои писанки - аз съм индианец, но за да успокоя, тези, които веднага ще ме пратят при белите престилки, нека кажем, че се изживявам като индианец. А тези , индианските мъже, имат по няколко имена - в зависимост от определени изживявания. Зад всяко мое име аз съм „складирал“ нещо и за определена ситуация избирам кое име да нося. Струва ви се откачено, смахнато, шизофренично - това си е ваш проблем и... честно казано, хич, ама хич не ме интересува.


По думите ти разбирам, че доста си била разочарована в БГ от ... глупости. Магазините били тъпи, имало някакви липси и...други твои простотии. А сега нека те попитам, драга ми воинке, катанедке, магьосничке и прочие - ЗАЩО СИ ИМАЛА ОЧАКВАНИЯ?!!! А?!!! Или може би - „МОЛЯ“?!!! От това, което изписа за „фафличките“ бая бие на очи колко си пристрастена към захарта - дано поне си добре със здравето...
А що се отнася до балтасар - „з“-то го има в испанския, имааааа.... Това, че не се чете „з“, а се произнася „с“, не означава, че го няма. Те и на „х“-то му махнаха звука и не се произнася, ама го има, имаааа.... И не спори с мене - 11 години живот в Испания ме научиха на добър испански, споко...
И един въпрос - защо се заяждаш - на интересна ли искаш да се правиш? А може би ти е скучно? Жалко, на бабите, които са останали самички, често им е скучно... Пък що не вземеш да плетеш? Моята баба така правеше... Прощавай за съвета - не си ми го поискала...
П.П. - Благодаря, че все пак си проучила кой съм. Това е доста интригуващо

Трудно е да летиш с орлите, когато си заобиколен от пуйки...

Тема Re: Идеята...нови [re: Eholincho]  
Автор lakotavakan (сиу)
Публикувано12.08.15 11:55



Благодаря, Ехолине...



Трудно е да летиш с орлите, когато си заобиколен от пуйки...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.