Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:35 12.06.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Айнщайннови [re: Eholincho]  
Автор L.L. (гхрх)
Публикувано31.10.14 15:17



A ти пък много интересно как не допускаш, но очакваш ние (най-общо казано) да сме приятелски настроени към теб. Какво - не сме ли част от вселената?!

...can u feel the kiss of summer
in the hart of winter's wind?...


Тема Re: Айнщайннови [re: L.L.]  
Автор Eholincho (12 Chicchan)
Публикувано31.10.14 16:12



Да очаквам да сте ми приятели, ти да си ми приятелка?! След всичко казано?! Усмихвам се.





Тема Re: Айнщайннови [re: Eholincho]  
Автор L.L. (гхрх)
Публикувано31.10.14 16:30



Добре - не аз. Някакви други хора все очакваш да са ти приятели. Къде е логиката да очакваш ИЗОБЩО някой някоа да се държи приятелски с теб, та ако щеш и някое куче да е? Забележи, МОЛЯ ТЕ, че не акцентирам в случая върху личностните ти качества и дали заслужаваш или не някой да се държи приятелски с теб. Това изобщо не е предмет на този разговор и не го измествай натам, ако обичаш.

Въпросът ми към теб е:

След като смяташ, че вселената, като цяло не е възможно да е приятелски настроена, въз основа на какво смяташ, че някой, някога, би могъл да бъде приятелски настроен към някого изобщо или към теб в частност?

...can u feel the kiss of summer
in the hart of winter's wind?...


Тема Re: Айнщайннови [re: anu]  
Автор ампаро (e^x)
Публикувано31.10.14 16:34



еми ти кфо искаш, аз съм от тея дет имат слабости към гатанки и логически задачки

малко безмислено да са опитваш да дразниш другарчето ей тъй за еното нищо

ето ти ена и на тебе. имаш ена купчина монети N, да речем за по-лесно N да е четно число.

имаме и ена кърпа с която ти зарвъзваме очите. задачата е да разделиш купчината на 2 купчини с еднакъв брой ези в тях.



Тема Re: Айнщайннови [re: L.L.]  
Автор ампаро (e^x)
Публикувано31.10.14 16:41



това е изскуствена и вредна умствена постройка на съвременните нрави.

когато знаеш че нещо определено ша ти разбърка неврорецепторите то вече отдавна не се категоризира в графата 'липса на информация'.

просто съвременното общество възпитава от малки децата че телата им са като парцалите с които ги обличат и виждаш ли некоя дупка по тях не е кой знае къф проблем (или още по-лошо, дупката по парцала е по-голем проблем от дупката в кожата).

което е просто.. идиотщина.

самоизследването изисква единствено разум и трезвост. не треви. тревите и другите лайна са за лицеприятна самозаблуда на безотговорни, празноглави индивиди с нездрави фикс-идеи.



Тема Re: Айнщайннови [re: L.L.]  
Автор ампаро (e^x)
Публикувано31.10.14 16:45



ено време кат си била малка нямала ли си баба която да те светне кфо става когато почнеш да бучкаш лайно на пътя с пръчка?



Тема Re: Айнщайннови [re: L.L.]  
Автор Eholincho (12 Chicchan)
Публикувано31.10.14 16:56



Едно куче може да ми бъде приятел, определени хора също, но това са незначителни изключения на фона на необозримата Вселена, за която е темата.



Тема Re: Айнщайннови [re: Eholincho]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано31.10.14 17:14



не само допускам, убедена съм, знам и това е една от основните причини да зарежа карлито

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Айнщайннови [re: Kaily]  
Автор Eholincho (12 Chicchan)
Публикувано31.10.14 17:32



В защитена среда и хора, които да обгрижват, може и да се допусне нещо такова. С две думи, живееш добре

.



Тема Re: Айнщайннови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано31.10.14 19:20



ми аз чета всяка дума, нищо не е случайно.

приятелски настроена Вселена - ммммм не ..
по скоро непредвидима, като всяка жена.
щото вселена, земя, са все женски род.



"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.