Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:07 15.06.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Тема ИЗРОДИ ГАДНИнови  
Автор diva. (свободна)
Публикувано12.08.14 11:15



ПОВЕЧЕ НЕ ИСКАМ НИКОЙ ОТ ВАС ДА МИ ИДВА В СЪНИЩАТА!!!! ПРОСТО ЗАБРАВЕТЕ ЧЕ СЪЩЕСТВУВАМ!
НАГЛОСТТА ВИ НЯМА КРАЙ!!!!!!!!!!
НЕ ИСКАМ НИКОЙ ДА СЕ ДОБЛИЖАВА ДО МЕН ЕНЕРГИЙНО ПО НИКАКЪВ ПОВОД! ПО НИКАКЪВ!
ПИСНА МИ ОТ ИЗРОДСКИТЕ ВИ ИСТОРИИ, ПИСНА МИ ДА НЕ МОГА ДА ИМАМ МОЙ СЪН, ПИСНА МИ ИЗЦЯЛО ОТ ВАС И ОТ ПРОКЛЕТОТО ВИ НАСИЛИЕ! НИКОГА НИКОГА НЯМА ДА СТАНА КАТО ВАС АМА НИКОГА, И ТОВА НЕ ИДВА ОТ МОЕТО ЕГО, ТАКА ЧЕ ЗАБРАВЕТЕ ДА СМЯТАТЕ ЧЕ ЕГОТО МИ НЕ ВИ ИСКА, НИЩО В МЕН НЕ ВИ ИСКА И НИКОГА НЯМА ДА ВИ ПРОИСКА.
АЙДЕ ГАДНЯРИ КЪШ ОТ МОИТЕ СЪНИЩА! НАСИЛНИЦИ ГАДНИ И ГНУСНИ!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: ИЗРОДИ ГАДНИнови [re: diva.]  
Автор diva. (свободна)
Публикувано12.08.14 11:20



И МИ ГОВОРИТЕ ЗА ЛЮБОВ???
АБЕ КВА ЛЮБОВ БЕ, ТОВА ЛИ Е ВАШАТА ЛЮБОВ - ДА НАСИЛВАТЕ ХОРАТА 24 ЧАСА В ДЕНОНОЩИЕТО! БАТИ И СЕЛЯНДУРСКАТА ВИ ПЪРВОБИТНА ЛЮБОВ, НЕ ВИ ЩА НИТО ЛЮБОВТА НИТО ЕНЕРГИЯТА! НИЩО НЕ РАЗБИРАТЕ ОТ ЛЮБОВ !
ЛЮБОВТА НИКОГА НЕ НАСИЛВА - ПЪРВА ТОЧКА, КОЯТО НЕ СПАЗВАТЕ, ОТТАМ НАСЕТНЕ ДРУГОТО Е МИЗЕРИЯ , МАТРИЦА В КОЯТО СИ СТОИТЕ КАТО ГАДНИ ПСЕТА И СМЯТАТЕ ЧЕ СТЕ СВОБОДНИ ЩОМ МОЖЕТЕ ДА ВЛИЯЕТЕ НА ДРУГИТЕ ХОРА! ИЗРОДИ СТЕ, ИЗРОДИ , ГАДНЯРИ И ЖАЛКО ЧЕ НЕ МОГА ДА ПСУВАМ И ДА ИЗРИЧАМ УЖАСНИ НЕЩА КОИТО ЧУВСТВАМ ВЪВ ВАШЕ ПРИСЪСТВИЕ! ЕДИНСТВЕНОТО КОЕТО ИСКАМ ДА МЕ ОСТАВИТЕ ЗАВИНАГИ, АМА НАИСТИНА ЗАВИНАГИ И ИЗОБЩО ДА НЕ СЕ ДОБЛИЖАВАТЕ ДО МЕН! ЗАЩОТО АКО ТРЪГНА ДА ВИ ПОСЕТЯ НА ЖИВО И НАПРАВЯ СКАНДАЛИ ПРЕД ДЕЦАТА ВИ ЩЕ СЕ ПОЧУДИТЕ ДАЛИ ДА ПРОДЪЛЖАВАТЕ ГНУСНИ ИЗЧАДИЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: ИЗРОДИ ГАДНИнови [re: diva.]  
Автор diva. (свободна)
Публикувано12.08.14 11:28



И ВИНАГИ ИДВАТЕ ДА ПИЕТЕ ЕНЕРГИЯ И ДА МЕНКАТЕ ЕНЕРГИЯ С МЕН, КОГАТО СЪМ ЩАСТЛИВА! ИЗРОДИ НЕЩАСТНИ, НЕ МОЖЕТЕ ЛИ ДА МЕ ОСТАВИТЕ ДА СИ ЖИВЕЯ ЖИВОТА ТАКА КАКТО АЗ ИСКАМ НЕ КАКТО ВИЕ МИ ГО ДИКТУВАТЕ, БАСИ ИЗРОДИТЕ СТЕ! И СТЕ ТОЛКОВА ЗАСЛЕПЕНИ ОТ НЕЗНАМ КОЙ ДУХ ПОЛЗВАТЕ, ЧЕ ТОВА Е ОТ ДУХА, АМА КОЙ ДУХ БРЕ!??? КОЙ ДУХ ПРОПОВЯДВА НАСИЛИЕ! Я СЕ ОПОМНЕТЕ МАЛОУМНИЦИ НЕЩАСТНИ ЧЕ ПОВЕЧЕ АЗ НЕ ИЗДЪРЖАМ!!!!!!!!!!!!!!! ХИЧ НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА КАКВО ЩЕ МИ КАЖЕТЕ ИЛИ ЩЕ НАПРАВИТЕ, НЕ ЗНАМ ДРУГИЯ ЖИВОТ КАКВО ЩЕ ИМАТЕ ДА МИ ВРЪЩАТЕ!!!!! ПРОСТО ИЗОБЩО НЕ ВИ ЗАБЛАЗЯВАМ НА ПОЛОЖЕНИЕТО! ВСИЧКО ИМА НАЧАЛО И КРАЙ! ТАКА ЧЕ КРАЯТ НАСТЪПИ! И ПОВЕЧЕ НИКОГА АМА НИКОГА НИКОЙ ОТ ВАС ДА НЕ Е ПОСМЯЛ ДА МЕ ДОБЛИЖИ НИТО ЕНЕРГИЙНО НИТО ФИЗИЧЕСКИ НИТО С МИСЪЛ ДАЖЕ! КРАЙ, ЗА ВАС ПОВЕЧЕ НЕ СЪЩЕСТВУВАМ! И СПРЕТЕ ДА МЕ ДЪРПАТЕ ВЪВ ВАШАТА РЕАЛНОСТ ВЪВ ВАШАТА ПРОСТА СЕЛСКА МАГЬОСНИЧЕСКА - ТЪПАНАРСКА ГРУПА - МАТРИЦА, КОЯТО ДОРИ ВИЕ НЕ ВИЖДАТЕ. НЕ ВИЖДАТЕ ЧЕ СТЕ В АБСОЛЮТНА МАТРИЦА И ВСИЧКО КОЕТО ПРАВИТЕ Е НАПЪЛНО ПРЕДВИДИМО! ПРОСТО СЕ УМОРИХ ОТ ВАС И НЕ ЖЕЛАЯ НИКАКВИ КОНТАКТИ ИЗОБЩО!!!!!!!!!!!!!!!!!! НИКОГА! ВСЕЛЕНАТА Е ДОСТАТЪЧНО ГОЛЯМА ВСЕКИ ДА СИ ХОДИ НА МЯСТОТО!



Тема Re: ИЗРОДИ ГАДНИнови [re: diva.]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано13.08.14 08:54



преди време Риборн ти каза какво да правиш , за да нямаш навлеци в сънищата си.
Ти обаче не я послуша.
Сега за кво плачеш ??

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: easy Diva, easyнови [re: diva.]  
Автор reborn2008 ()
Публикувано15.08.14 14:38



Чеденце, тия дето ти досаждат в 4Д то (сънищата) ти позволявам да ми ги препращаш директно и без условия - и не щото съм много благородна, добра или нещо друго ами просто ми свършиха спаринг партньорите :( Всичкото хейтърско войнство ми е спретнало клуб на почитателите и сия как да си наритвам феновете? ми не е хорско!

Напълно те разбирам, що се гнявиш ама имай в предвид, че една част от навлеците не са от този клуб, а са просто енергитични същности, които ползват базата данни в Хипокампуса ти, за да ти спретнат конкретното представление с достоверен реквизит.... а за мешането на енергии не си права - ползвай ги като образци- един ден ще ти е от полза, за да можеш да прецениш какво ти харесва и какво не - ще имаш база данни за съзнателен и иНФОРМиРАН избор.... за да намериш вътрешната си хармония....
пс няма да ти е излишно и да се запознаеш със Лелите - Лилит(управителката на клифота ЛИЛИТ- корена на дървото на живота -дърво без корен е просто труп за разбичване, Инана/Венера - чистата женска еманация - силата на всеобгръщащото постоянство и ефективността на мекото въздействие,Майка Мария, Фатима Ал Захра..... пък и на Кали и Нирмала Деви може да се разчита, ако подходиш с дължимото уважение..... Вселената не е хищна - тя е женска :)
пс2 понякога гнева и ноктите - настройката "Е сега Ви разгоних фасона и цялата рода покрай него" е единствената адекватна реакция.... не можеш да интегрираш Висшия си АЗ без преди това да си приела и обикнала нисшия си АЗ..... иначе се получава ситуацията на дървото без корени - от корените идват веществата, които се трасформират от листата в короната в части от цялостната хармонично функционираща система дърво....



The best way to find yourself is to lose yourself in the service of others.Mahatma Gandhi

Редактирано от reborn2008 на 15.08.14 14:39.



Тема Re: easy Diva, easy [re: reborn2008]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано15.08.14 15:02



ся се сетих, че енергията та скаутите в сънищата е ужасна.
само синия скаут е бил с различна енергия, защото е идвал от друга обелка на лука - от друг сноп енергия.
иначе, най свирепите скаути , тези с кипяща енергия се маскират като образите на най близките ни - обикновено майка ни.
и ако имаме сънища, които ни притесняват или ни карат да се събуждаме с крясъци, то при следващото сънуване задължително трябва да проверим къф тип енергия имат натрапниците. обаче, за да направим това, трябва да сме на друго ниво.
едва ли от клуба някой ще се рови в сънищата на дива- мива и прочие..

ако някой разбира за какво говоря, пък на



"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: easy Diva, easyнови [re: silver.moon]  
Автор reborn2008 ()
Публикувано15.08.14 17:31



Малииии.... сините скаути аз ги усещам като електокутиране..... при един от неуспешните ми опити за "евакуирне" бръкнах с частите на метална шнола в контакта и тока ме "изрита" на метър и половина назад обаче усещането в ръцете е за цял живот - подобно беше и последният път когато един син скаут ми благодари с най-хубавата си енергия в сънуване.... от тогава като пращам на някой енергия за благодарност или за опитност винаги е "до поискване" или "само, ако му понася", щото знам ли какво е усещането у приемащият; а иначе съседите по измерение или са "лепкави" или са "тежки", а понякога и двете..... енергията от Махатма ми е приятна.... обаче Метатрон,Серафаил и разбира се Христос са ми най-хармонични, енергията от Усуи също ми хармонира много добре, но тя не е конвенционалната Рейки макар, че Кристиан въпреки паразитната си обремененост я канализира изключително чисто.... ама като мога да пия от извора за какво ми е да се занимавам с посредници



The best way to find yourself is to lose yourself in the service of others.Mahatma Gandhi


Тема Re: easy Diva, easyнови [re: reborn2008]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано15.08.14 18:29



струва ми се, че тя понякога бърка халюцинации със сънуване.
и става мазало.



усещанията за енергия са субективни. ако на теб ти е хармонична една, на мен ми е хармонична друга. при мен Рафаил ми е супер .

Редактирано от silver.moon на 15.08.14 18:36.



Тема Re: easy Diva, easyнови [re: silver.moon]  
Автор reborn2008 ()
Публикувано17.08.14 14:37



струва ми се, че тя понякога бърка халюцинации със сънуване.

пък на мен ми се струва, че е крайно време като обсъждаш 4Д то да си съблечеш работното облекло, а с него и медицинските настройки - ако обясниш на накой свой псевдоколега - психиатър имам в предвид, какво представлява сънуването той с чиста съвест ще те обяви за,..... психозен... - халюцинациите и сънуването в енергетичната си същност са едно и също нещо - разликата е в осъзнаването и интерпретирането на възприемането на конкетната енергия - това което ти наричаш сънуване е резултат от прреднамерено усилие и е желан и очакван резултат за изследване на съществуващи, но непознати енергиини полета - халюцинацията е същото само, че не е осъзнато и съответната интерпретация е високо субективно обусловена най-често от страха, понеже той е основен еволюционен механизъм за съхраняване на живота...

Та нищо не бърка Дива просто все още не е намерила простото и обективно обяснение за това което възприема в състояние на радост и щастие - т.е. когато има енергия да премине през прага разделящ 3Д от 4Д




watch ıt when you fınd tıme

The best way to find yourself is to lose yourself in the service of others.Mahatma Gandhi



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.