Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:32 05.06.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Защо не успявам да стана толтек на абстрактанови [re: calico-85489]  
Автор Eholincho (12 Chicchan)
Публикувано29.01.14 16:17



"България може без София" е равно на "София може без България"

Ауууу, не те ли е срам така да ми изкривяваш думите?! Ако ще перефразираш, го прави правилно:

Безупречност има когато няма самомнение и самомнение има когато няма безупречност. Двете са взаимоизключващи.

София и България акъл не ми стига как ги намеси. Сигурно е от годините ....



Тема Re: Защо не успявам да стана толтек на абстрактанови [re: Eholincho]  
Автор resio (старо куче)
Публикувано29.01.14 16:18



Ти революция ли очакваш?!


Пък и какво ти влиза в работата какво се е променило някъде с някого и някой?
По скоро ти влиза в работата на теб как ти е повлияло това знание, за мен на мен как ми е повлияло и т.н.
Та ти като знаеш за летача, това не ти ли промени възгледите?



Тема Re: Защо не успявам да стана толтек на абстрактанови [re: resio]  
Автор Eholincho (12 Chicchan)
Публикувано29.01.14 16:22



Не, моите не ги промени. Когато прочетох за Летача много се впечатлих, че ето виждаш ли, това е главният ни проблем, сега като го зная е въпрос само на време да се освободя от паразита.

Нищо подобно не се случи. Това едно впечетляващо но безполезно знание. Като филмите по Дискавъри и Нешънъл, страшно интересни и също толкова безполезни...



Тема Re: Защо не успявам да стана толтек на абстрактанови [re: Eholincho]  
Автор resio (старо куче)
Публикувано29.01.14 16:41



Не, моите не ги промени. Когато прочетох за Летача много се впечатлих, че ето виждаш ли, това е главният ни проблем, сега като го зная е въпрос само на време да се освободя от паразита.

Нищо подобно не се случи. Това едно впечетляващо но безполезно знание. Като филмите по Дискавъри и Нешънъл, страшно интересни и също толкова безполезни...


Сега, малко по-трезво ще е да подложиш на съмнение тактиката ти за освобождаване от паразита отколкото да наричаш дадено знание безполезно и това да оправдава неуспехът ти.



Тема п.п.нови [re: resio]  
Автор resio (старо куче)
Публикувано29.01.14 16:44



нищо не печелиш от това като казваш:
Проблема не е в мен, проблемът е в знанието.
Единственото което печелиш е успокоение за несполуката ти.... кому е нужно това?



Тема Re: Защо не успявам да стана толтек на абстрактанови [re: calico-85489]  
Автор Eholincho (12 Chicchan)
Публикувано29.01.14 16:47



човек без сасомнение би казал нещо от рода на "Така ли? я пък да взема да видя дали не е така? Да не би пък нещо да не разбирам? Да не би пък въпроса ми да е ужасно тъп и несъществен?

За незная кой път казвам, че имам самомнение. Ти също имаш, защото ако нямаше, щеде отговориш, че не знаеш или да изложиш някакви разсъждения.

Разликата между мен и теб е, че на мен ми е все тая, че съм важен или поне дотолкова, че нямам проблем да говоря за важността си, докато ти се държиш така сякаш нямаш подобни проблеми. Нали знаеш, че първото, което правят борещите се с алкохола е признаят проблема си.

Ти като котка не падаш на гърба си и това е години наред. Днес реших да ти го кажа. Ей така, няма да плащаш. Може би така и не го разбра, но тебе най те харесвам.

Е, казах ти го. Сега можеш пак да се правиш на велика и недостъпна с постовете си от две-три изречения без главни букви....



Тема Re: Защо не успявам да стана толтек на абстрактанови [re: Eholincho]  
Автор calico-85489 (няма време)
Публикувано29.01.14 16:51



уффффф

ама радвам се за теб, че ти е олекнало



Тема Re: Защо не успявам да стана толтек на абстрактанови [re: resio]  
Автор Eholincho (12 Chicchan)
Публикувано29.01.14 16:51



Сега, малко по-трезво ще е да подложиш на съмнение тактиката ти за освобождаване от паразита отколкото да наричаш дадено знание безполезно и това да оправдава неуспехът ти.

Ужас!!! Човек, прочети се. Не си ми психиатър, лекар или духовен водач. Не очаквам да ме лекуваш. Говоря с теб като равен, а ти не спря да ми посочваш къде ми е проблема. Нямам нужда от твоята помощ. Просто обменяме идеи.

Баси толкова ли е трудно?!?



Тема Re: Защо не успявам да стана толтек на абстрактанови [re: Eholincho]  
Автор calico-85489 (няма време)
Публикувано29.01.14 16:55



спокойно, виж се какви си ги приказвал.

прав си , успокой са! прав си и що питаш като си знаеш



Тема Re: Защо не успявам да стана толтек на абстрактанови [re: L.L.]  
Автор Eholincho (12 Chicchan)
Публикувано29.01.14 16:57



Това е абсолютно несъществен въпрос.

За мен не е несъществен. Не ми е достатъчно да разбера, че самомнението черпи най-много енергия. Искам да разбера повече за това. Дължа го на интелекта си. Не сме в детската градина, нали?

Ако се нуждаем от някаква помощ, то тя не е чрез методите, а чрез изразителността. Ако някой ни накара да осъзнаем, че трябва да смалим собственото си самомнение, то това вече е истинска помощ.

Виждаш ли, "да ни накара да осъзнаем". Не е излишна дискусията, мисля.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.