Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:21 18.06.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Любовтанови [re: resio]  
Автор diva. (свободна)
Публикувано08.05.13 21:32



казах, че аз съм се фиксирала в него и че той досега не ме е пускал да си отида.



Тема Re: Любовтанови [re: diva.]  
Автор resio (ентусиаст)
Публикувано08.05.13 21:42



Хъм явно нямаш против да си говорим директно!


Тогава да разбирам, че твоя човек по някъкъв начин държи внимнаието ти или част от него приковано към него(мъжът) или някакви негови действия, и също така ти разбираш това но неможеш да направиш нищо?



Тема Re: Любовтанови [re: resio]  
Автор diva. (свободна)
Публикувано08.05.13 21:51



Да, държи ми вниманието, което е странно, защото днес докато се разхождах с една приятелка и си мислех съвсем други неща, той упорито ми ровеше косата. Да кажем, че досега не съм могла да се справя с фокусирането върху него или негови действия, защото не ме пускаше да си отида, сега ме е пуснал вече, направих преглед, опитвам се да стоя в състояние, но от време навреме изпадам в емоции. все още не мога да тръшна изцяло вратата, защото ми е трудно да се разделя с чопленето на главата, не защото ми харесва, а защото просто свикнах, че така ми се обажда че е тук. Вероятно ми пренарежда и енергията не знам.



Тема Re: Любовтанови [re: resio]  
Автор diva. (свободна)
Публикувано08.05.13 21:54



А да, и като знам че е тук това ме успокоява. Нещо като наркотична зависимост за спокойствие.



Тема Re: Любовтанови [re: diva.]  
Автор resio (ентусиаст)
Публикувано08.05.13 22:19



Добреее,
значи имаш проблем или не? Искаш да се отървеш от него или не? Ако искаш да го направиш защо го искаш? Реално не виждам причина да правиш това, явно дори ти харесва присъствието му.
Между другото вниманието е трудно да се прикове някъде против волята на човек, да не кажа невъзможно. За да манипулираш внимнаието на някого трябва да направиш, така че твоята воля да се превърне в негова воля а подмятането на воля става чрез трикове. Та факта, че твърдиш че някой ти манипулира внимнаието а ти си в ясно съзнание за този процес а и той е против твоята воля... е малко страно да не кажа абсурдно. Разбира се в това няма нищо лошо, дори обичам абсурдите-но го споменавам защото може би там е ключа поради който пишеш тук, и може би причината поради която питаш за помощ също се крие зад този абсурд.





Тема Re: Любовтанови [re: diva.]  
Автор L.L. (гхрх)
Публикувано08.05.13 22:20



Категоричното прекъсване на този навик е чудесен начин да прекъснеш връзката. Можеш да започнеш да носиш шапка. Това е подобно на историята на Ла Горда с яденето, ако си я чела. Ако не си, просто имай предвид, че разрушаването на този навик е нишката от която можеш да започнеш, за да разпаднеш тази връзка.

...can u feel the kiss of summer
in the hart of winter's wind?...


Тема Re: за ората търсещи обичнови [re: L.L.]  
Автор Xaнa123 (няма време)
Публикувано09.05.13 00:07



това е интересна посока.

И даже не е необходимо наистина да ги броиш, ако си се интересувала малко от малко и си имала контакти с ..."кастанеди", добре, от други държави, то е очевидно какво става.

и какво става? според теб?



Тема Re: Любовтанови [re: diva.]  
Автор Xaнa123 (няма време)
Публикувано09.05.13 00:26



щом си искала да си отидеш, ти вече си си отишла. Без значение тялото ти къде е.

но от това което казваш, аз разбирам, че ти си тази, която не иска да се пусне.



Тема Re: за ората търсещи обичнови [re: Xaнa123]  
Автор L.L. (гхрх)
Публикувано09.05.13 01:43



Намаляват, това става. Просто сравнение: семинар на Клиъргрийн в България с двама инструктори 2007 година събира около 130 човека. Подобен семинар сега, но с един инструктор и то в Холандия, където Клиъргрийн са събирали по 400 човека, сега знаеш ли колко хора събира? 25. За България не могат да се съберат и 8.

...can u feel the kiss of summer
in the hart of winter's wind?...


Тема Re: Любовтанови [re: diva.]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано09.05.13 05:51



просто трябва да отрежеш пипалата , впити в теб.
а може би твоите пипала не го пускат да си отиде?

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций



Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.