Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:12 10.06.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема За войнството, воюването, и войнитенови  
Автор aмпapo ()
Публикувано26.10.12 01:43



Абе, ние тука воини на приказките ли сме, или на действието?

Discuss.



Тема Re: За войнството, воюването, и войнитенови [re: aмпapo]  
Автор Eholincho (12 Chicchan)
Публикувано26.10.12 01:57



Първо се действа, после се осъзнава и едва тогава се говори. Ти къде си?

носталгия по безкрая


Тема Re: За войнството, воюването, и войнитенови [re: Eholincho]  
Автор aмпapo ()
Публикувано26.10.12 02:21



аз - точно кат теб - сам най-вече по плямпанията онлайн





Тема Re: За войнството, воюването, и войнитенови [re: aмпapo]  
Автор Eholincho (12 Chicchan)
Публикувано26.10.12 02:32



Добре, ако си точно като мен, можеш ли да спреш да пишеш тук? Аз ще спра, а ти бидейки като мен, да спреш също?

носталгия по безкрая


Тема Re: За войнството, воюването, и войнитенови [re: Eholincho]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано26.10.12 04:29



ами, ще спре, това за нея е начин на живот.
избивайки комплексите си , ги пренася на гърба на друг.
и за нея това е чистка, независимо от това, че за други може да е натоварващо.
кво и пука ?



ти пък що ще спираш ?
вчера четох нещо, което ме впечатли - това, че в думата - съчувствие - , има приставката - съ или ко на ханглийски, което си е кооперация, т.е., ако изразяваш съчувствие, ти влизаш в пряка коалиция с другия човек.
така, изразявайки съ-чувствие, ти си вече в неговата игра, което е добре за него, а не за теб.


ей това е воинството, да не ти пука за никого и за нищо, обаче никой да не разбира нещо като контролирано безумие, нещо, като да плачеш със някого, като през ум да не ти идва да му съ- чувстваш, а просто това да е твоята игра, стратегия , или там каквото си го мислиш.

Редактирано от silver.moon на 26.10.12 04:36.



Тема Re: За войнството, воюването, и войнитенови [re: aмпapo]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано26.10.12 04:31



ти пък каква воинка си ? я светни публиката тук, коя е последната практика, която си опитала( направила)

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: За войнството, воюването, и войнитенови [re: silver.moon]  
Автор Eholincho (12 Chicchan)
Публикувано26.10.12 04:53



Но и така да я нападаме пак не е работа. Вижда се, че нрава и е по пиперлив, но инак има добра душа. Поразително ми напомня една позната, която се държеше подобно. Понеже беше така серт, все ме предизвикваше, но си оставаше жена, при това ранима. Този ми подход не даде добри плодове. Как да е, не ни прави чест да нападаме който и да е, Силвъре. Това не е признак на сила. Има още много учене ...



Жената може да си говори каквото иска. На мъжът му отива да мълчи.

носталгия по безкрая


Тема Re: За войнството, воюването, и войнитенови [re: Eholincho]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано26.10.12 05:09



хехехе
той е Хитлер е бил добряк, рисувал е картини, обичал е изкуството
да не говорим какъв перфектен лекар е бил Менгеле


Жената може да си говори каквото иска. На мъжът му отива да мълчи.
това пък какво е ?????????
това не е твое споразумение, това ти го е набил в главата някой друг. Изчисти го веднага и то завинаги.
прави си твои споразумения.
веднага си направи преглед и си спомни, кой ти наби в главата подобна простотия !! и после я издишай, ама завинаги.
Никога, ама никога не живей живота на други хора, дори това да са най близките ти. Имаш си твой, единствен живот и ти трябва да решиш как да го изживееш, с твои си споразумения.
Божкееее, жива да не бях, дето вика ена съседка !!!

Редактирано от silver.moon на 26.10.12 05:24.



Тема Re: За войнството, воюването, и войнитенови [re: silver.moon]  
Автор Eholincho (12 Chicchan)
Публикувано26.10.12 05:29



Това мълчание е израз на смирение, Силвъре. Какво мислиш за смирението на воина?

носталгия по безкрая


Тема Re: За войнството, воюването, и войнитенови [re: Eholincho]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано26.10.12 05:37



сега ми идва на ум ена случка от преди няколко дни.
стоя на един светофар и чакам зелено, ама закъснявам за работа и ми е напрегнато.
един бакшиш най нагло минава пред цялата колона от коли и се намества най отпред на светофара. напсувах го, ама направо бях бесен, щото трябваше да чакам още ени 40 сек.


и кво става, мислиш ? на втория светофар, минавам си аз и правейки ляв завой, виждам пред мен двама старци, ударени от същото такси, лежат точно по средата на пешеходната пътека.
около тях хора, суматоха, знаеш как е.
спирам отново и слизам да видя да не би да мога да помогна, след което губя още найси минути от работното си време.
като видях, че нещата не са фатални и че идва линейка, продължих.
та, мисълта ми е - ако някой те спре да минеш на първия светофар, не се трови, може би абсолюта има други планове за теб и току що те е спасил от една голяма неприятност.


Редактирано от silver.moon на 26.10.12 05:43.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.