Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:55 03.06.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема За Хапарото  
Автор ozomatli (A Touch Of Evil)
Публикувано19.10.12 04:38



и за останалите, дето не дойдоха:





Тема Re: За Хапаротонови [re: ozomatli]  
Автор ozomatli (A Touch Of Evil)
Публикувано19.10.12 04:39



Шегичка

. А утре - и снимките



Тема Re: За Хапаротонови [re: ozomatli]  
Автор aмпapo ()
Публикувано19.10.12 07:34



ша наизвадя по случая специалното колумбийско кафенце утре заран.. с маделейнки ей тва е то! събота сутрин



Тема Re: За Хапаротонови [re: aмпapo]  
Автор Роко (Fuck Evil)
Публикувано19.10.12 08:47



Заеби тва кафе,че та нервосва -чайец с лимонче и след тва секс,че като глеам си станала една чревоугодна религиозна еднопосочна радиоточка



дори и не ти щтръква в нафуканата кратуна че някои вече са на 64битови платки..

Тема Re: За Хапаротонови [re: Роко]  
Автор aмпapo ()
Публикувано19.10.12 09:00



ти кат идеш някъде далеч и видиш шарен свят, и напраиш нещо интересно, и твойте снимки ша ги очаквам с интерес.

така че престани да квичиш като малко плашливо ма гръмогласно псе.



че и с розова каишка.

писна ми от твойта тъпа ревност понеже.. и тоя секс колкото повече го повтаряш, повече сички се досещат колко ти е от вида направи-си-сам. направо вече си си го написал на челото с перманентен маркер.



Тема Re: За Хапаротонови [re: aмпapo]  
Автор Роко (Fuck Evil)
Публикувано19.10.12 09:12



Мацко стига вади тия плоски фишеци които са си просто пръдни и овоняват самата теб -земи си набий в кухата ,изперкала , религиозна кратуня,че колкото и да ти е чудно и да не моеш да го приемеш проблеми с жените и природъта неам и си ги обичам и те ме обичат. Знам,че ти с нормални ора не моеш да комуникираш,а само с комплексари като тебе, но това са фактите и е време да ги приемеш


Престани с тия ефтинки манипулацийки които само бетонират скодоумното ти мозъченце и кажи -поради что смъркаш тоо кофеин смърдел? И без тва си нервна и черногледа и от него ептем ша да са спаружиш. Тва сериозно ти казвам от една страна базикайки се от друга с твоята "загриженост" и досадност с която я показваш. Аре пущи и другия канал от комуникацията и си отпуши евстахиевите тръби

дори и не ти щтръква в нафуканата кратуна че някои вече са на 64битови платки..

Тема Re: За Хапаротонови [re: Роко]  
Автор aмпapo ()
Публикувано19.10.12 09:16



нервен и черноглед е гъза ти - явно като мръсната ти уста и него не го миеш редовно



а между другото, не знам дал знаеш ма в израза ти

сериозно ти казвам от една страна базикайки се

почернената част е възвратен глагол



Тема Re: За Хапаротонови [re: aмпapo]  
Автор Роко (Fuck Evil)
Публикувано19.10.12 09:49



Па не позна - къпем се по 2 пъти на ден минимум и зъбите чегъртам редовно. Ебаси след толкова груби грешки как го смила тва религиозното ти съзнание с принципа на непогрешимостта? И престани с тва кафе ти каам - може си и без него с чай и филия с акациев мед. За предпочитане след секса, че тогава огладневам, но може и преди. Ако немаш мед кафява тръстиковъ захър.


Дреме ми мене за твойте глаголи и речитативи след кат ено кафе не мойш да заебеш- воля 0

дори и не ти щтръква в нафуканата кратуна че някои вече са на 64битови платки..

Тема Re: За Хапаротонови [re: ozomatli]  
Автор Роко (Fuck Evil)
Публикувано19.10.12 11:51



Е ти нещо да не точиш слюнки до утре "Хана на поклонение в Света Гора"



дори и не ти щтръква в нафуканата кратуна че някои вече са на 64битови платки..

Редактирано от Роко на 19.10.12 11:53.



Тема Re: За Хапаротонови [re: Роко]  
Автор jeevess ()
Публикувано19.10.12 12:09




Хана е много далеч от този образ.

Обаче интересно нещо са това представите. И аз имам някакви представи за хората, с които говоря тук, но не съм виждала.
Като си говоря с тях и просто ми изниква някакъв образ. Кой знае как се разминавам с действителността.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.