Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:29 02.07.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: Практика VS Теориянови [re: Xaнa123]  
Автор aмпapo ()
Публикувано20.09.12 18:36



не е ли страхотно?

от известно време ми седи като чепат чеп в главата и ме гъделичка постоянно. бях подметнала на родата ей тъй че смятам да опитам като се наотвори възможност и така да се каже беше прието като следващата ми фикс идея която със сигурност ще ми строши главата. коментара беше от сорта 'да, кусур! не ти ли стигна <...> ми ся и тва"



Тема Re: Практика VS Теориянови [re: lvony333]  
Автор aмпapo ()
Публикувано20.09.12 18:43



радвай се че не си успял да ядеш много, че за не-свикнали индийската кухня може да ти докара цяла седмица мощни газове





Тема Re: Практика VS Теориянови [re: Eholincho]  
Автор L.L. (гхрх)
Публикувано20.09.12 18:58



Ни най-малко. Защо трябва да е важен?

...can u feel the kiss of summer
in the hart of winter's wind?...


Тема Re: Практика VS Теориянови [re: Xaнa123]  
Автор aмпapo ()
Публикувано20.09.12 19:14



сигурно на баба ти цигарите не са и съкратили живота ама хич - на тебе 80 години явно много ти се струват.. викаш баща ти не изкара толкоз, и ти нямаш търпение да го превариш и него.

като одиш да копаш нал знаеш кфо ти става с ноктите? ей тъй ти се начерня нежната тъкан на дроба - и не е като да можеш да го измиеш. имунната система трябва да зе изсили на макс за да даде отпор и се опита да чисти налепената мръсотия

тук тази година извадиха нови реклами по темата - мноо готини. сега ще ти намеря няколко.















туй последното го добавих от суета - виж ква убавичка руса мацка е



Тема Re: Практика VS Теориянови [re: aмпapo]  
Автор Lord_Darth_Vader (power)
Публикувано20.09.12 20:22



ей, това с русата мацка беше подло, удар под кръста.


само заради русото маце реших да погледна клипа, а то отврат!

Силата е нищо без контрол!

Тема Re: Практика VS Теориянови [re: L.L.]  
Автор Eholincho (12 Chicchan)
Публикувано20.09.12 20:42



Най-вероятно въпросът с волята не се отнася за жените. Това не означава, че сте ощетени, напротив. Имате цял допълнителен център, който директно ви свързва с другия свят. Във "Вторият пръстен на силата", Сестричките са несравними, а Хенаросите посредствени.

Така че, всеки по пътя си.



носталгия по безкрая


Тема Re: Практика VS Теориянови [re: Eholincho]  
Автор Lord_Darth_Vader (power)
Публикувано20.09.12 20:52



бе то този техен център и нас свързва с другия свят, стига да решат да го шернат.

Силата е нищо без контрол!


Тема Re: Практика VS Теориянови [re: Eholincho]  
Автор L.L. (гхрх)
Публикувано20.09.12 21:04



Ти за волята на жените ли питаш или за цигарите на Хана? Понеже това са два различни въпроса и имат различен отговор.

1. Дали жените имат воля - извинявай, но това е много глупав въпрос, според мен. Или недомислен. Най-малкото нямаше да има жени с постижения в спорта, ако нямахме воля, но това е най-очевадното.
Не е възможно да функционираш, като човешко същество изобщо, ако нямаш воля, друг въпрос е доколко я развиваш... Не знам, на мен въпросът ти ми се струва напълно нелеп, та даже не е сексистки, защото прехвърля всяка логика. Все едно, дето казва Джийвс, да те питам мъжете имате ли тяло. Или ум. И не звучи обидно единствено защото е толкова нелеп и защото сме свикнали да се обиждаме на умствени качества. Иначе за малко да си помисля, че се опитваш да вземеш надмощие по доста странен и... както и да е - няма да задълбавам в тази посока. Надявам се да не се сърдиш, защото не ти казвам тези неща, за да ти натривам носа.

2. Хана и нейните цигари. Това си е нейна работа. Ако тя се обърне за съвет към мен, тогава ще мисля по случая. А дотогава нямам никаква работа в нейния живот и избор. ТОЧКА.

...can u feel the kiss of summer
in the hart of winter's wind?...


Тема Re: Практика VS Теориянови [re: L.L.]  
Автор Lord_Darth_Vader (power)
Публикувано20.09.12 21:25



В отговор на:

Това си е нейна работа. Ако тя се обърне за съвет към мен, тогава ще мисля по случая. А дотогава нямам никаква работа в нейния живот и избор. ТОЧКА.



абсолютно подкрепям това твърдение, всеки има право да си се трови сам, стига д не окадява другите.
между другото пропуших пури от няколко години, и то основно заради това, че ми е странно как някой не може да откаже цигарите, при условие, че помня колко лесно ги отказахслед близо 10 години опит в дименето.
е по-късно осъзнах, че пушенето е много по-лесно да се откаже, отколкото да се откажем от ЧСЗто си, но това е друга тема, май.

Силата е нищо без контрол!

Тема Re: Практика VS Теориянови [re: L.L.]  
Автор Eholincho (12 Chicchan)
Публикувано20.09.12 21:28



Не ми се задълбаваше, но ще пиша. С тая вашата еманципация хептен се объркахте и не знаете къде сте. Не ви нападам (Въпреки, че така ви се иска, за да ми натриете после носа. То на една жена това и дай.

), но в сферите където са нужни решения и воля, жени почти няма.

Опериране с рискови машини.
Опериране с маси от хора (армии, тълпи и др.)
Революции.
Изследователска дейност.
Наука.
Войни.
Лов.
Проблем да живеят сами.

И ред други насам натъй ...

И не ми излизайте с класическия довод, че сте били подтискани от мъжете. Ако имахте воля, нямаше да бъдете подтиснати.

Сега като не ви подтиска никой какво правите? Търсите си мъже. Най съкровената мечта на една жена: да намери мъжа на мечтите си. Ужас!

Можете повече, но трябва някой да ви води. Сами няма да тръгнете, точно щото ви липсва воля.

носталгия по безкрая

Редактирано от Eholincho на 20.09.12 22:04.




Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.