Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:32 30.06.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Умираненови [re: mo32®]  
Автор aмпapo ()
Публикувано02.11.12 22:26



абе не ги разбираш ти тея работи.. атрактивността не е функция на физическите атрибути. и на размера на атрибута не е





Тема има един филмнови [re: mo32®]  
Автор aмпapo ()
Публикувано02.11.12 22:33



Unfaithful - с Даян Лейн и Оливие Мартинез.

препоръчвам ти го. малко тъпо свършва, ама не туй муй важното и без тва

кат го гледаш ела пак да ми са наобясниш как жените харесват портфейлите и красивите мъже..

ма та предупреждавам че може да е така да се каже горещ откъм сексуалната ти диета.



Тема Re: Умираненови [re: aмпapo]  
Автор L.L. (гхрх)
Публикувано02.11.12 22:51



Няма лошо, нали затова казвам, че е образ.


Всъщност беше доста внимателен, като зъболекар и добър в професията си. Дай Боже още да е.

...can u feel the kiss of summer
in the hart of winter's wind?...


Тема Re: Умираненови [re: aмпapo]  
Автор resio (член)
Публикувано02.11.12 22:52




А бе грабнахте ми вниманието тука с тоя дебат... и ми стана интерсно.
Какво харесват жените в един мъж? Как жените разбират че един мъж е за тях, и че могат да си изкарат живота с него?


п.п. Не се заяждам просто си питам че ми събудихте интереса.



Тема Re: Умираненови [re: mo32®]  
Автор ozomatli (A Touch Of Evil)
Публикувано02.11.12 23:08



Ша ми разрешиш много крайно да не се съглася. Веднага пояснявам защо:


някой ще ти накриви шапката и ще изгасиш компа.

Ми в другия случай ша си обера крушите. Дали ще се случи едното или другото – няма никакво значение, ефектът е потресаващо същия. Човек ако не може сам да си насмогне на чалъмите, да се осъзнае, да спре да се лендзи и да направи квото трява – никой не може да го накара. Ша са гъне и ще клинчи, ма насила хубост – знаеш лафа. Пък гафти и "съвместното развитие", ако някой постоянно ша трява да влиза в ролята на детска учителка. Все пак уточнихме, че става въпрос за хора, които са готови да поемат няква отговорност. В общия случай вариантите са два и пак няма разлика дали съм пред компа или пред жив човек:
1. преосмислям си действията и включвам пак компа/ връщам се да ми набият канчето
2. нищо не ми влаза в кухата тиква, прекъсвам комуникация/ контакт за неопределен период от време

Варианти има всякакви. Ние сме тези, дето избират. Без значение дали сме наясно с тая работа или не. И дали ни изнася да носим тая отговорност.

И, между другото, в тоя форум още никой не е успял така да ми накриви шапката, че да си угася компа. А така трепетно чакам от години! Уви, само перчене и закани.


Какво е пречело ДХ да води кореспонденция с КК, а ако е спешно, да завърти един телефон?

Уф, малей! То така са се "завъртали телефони" през 60-те години на миналия век. По онова време да имаш домашен телефон, еле па да "въртиш" от него редовно до едно забутано село нейде из чукарите на друг континент е немислима история. Писмата пък са пътували не искам и да си представям как точно и дали кога къде са пристигали. Нито едното не позволява ежедневна връзка в реално време. Разликата е огромна!


разни практикуми и прочие интернет активности са губене на време. То е като да пуснеш филм на африканците за това как се карат ски.

Думата "практикум" определено не та кефи – и то от доста време насам. Чист инат е тва. А идеята на тея упражнения е същата: съвместно развитие = лична практика + коректив от друга гледна точка. Толкоз е просто. И даже работи.



Тема Re: Умираненови [re: resio]  
Автор aмпapo ()
Публикувано02.11.12 23:17



1) ми хубаите работи, ко друго


2) по гъделичкането на въображението



Тема Re: Умираненови [re: ozomatli]  
Автор aмпapo ()
Публикувано02.11.12 23:23



ено време у лондоня 4етир пъти на ден са доставяли пощата



туй от ено интервю със сър тери пратчет го знам. оттуй били дошли онез чудесии там с пощите

пък за доня хуана по-добър довод би било че освен че не е имал телефон, се е праил че не може да пише и може даже да е бил имагинарен

мен ако питаш проблема е че мончо си пада по садо-мазо мацки



Тема Re: има един филмнови [re: aмпapo]  
Автор L.L. (гхрх)
Публикувано02.11.12 23:27



Не, че нещо, ама на тия филми не им вярвам особено. Или по-точно вярвам, че показват желаното или нещата такива, каквито биха могли да бъдат, а не такива, каквито наистина са... статистически.



Иначе, да... привличането между двама може да вземе най-неочаквани измерения... и да има най-банални реакции към факта, въпреки всички смели, режисьорски мечти.

...can u feel the kiss of summer
in the hart of winter's wind?...


Тема Re: Умираненови [re: ozomatli]  
Автор mo32® (Naan_kadavul)
Публикувано02.11.12 23:31



Ми в другия случай ша си обера крушите.

Бе то и мушмулите може да обереш, че и дренките, базуняка и хинапа....

Ама на практика у клубето влизаш, чатиш с такива дето не са ти никви и после шътдаун. Ден ша мине друг ша дойде. После с нови сили.

Ха сега си представи, че си чакала точните хора горе долу цял живот и като знаеш, че имате една цел и гледаш как всеки се напиня до пръскане на очните дъна, старае се и влага всичко от себе си, би ли си взела багажа толкова лесно, само зарад поредното падане на осъзнаването, като знаеш, че си сгафила? Пък и да си го вземеш, ще искаш пак да се върнеш.

А и от опит зная, че наистина сме сенилни същества и толкоз лесно багаж не се вдига. Трябва някой сериозно да ни настъпи, та да хванем гората. Има некви де цял живот бягат, ма все на такива, от които бягат попадат, та и то не вариант.

По онова време да имаш домашен телефон, еле па да "въртиш" от него редовно до едно забутано село нейде из чукарите на друг континент е немислима история. Писмата пък са пътували не искам и да си представям как точно и дали кога къде са пристигали. Нито едното не позволява ежедневна връзка в реално време. Разликата е огромна!
Ще цитирам лудия старец: Мексико не е на луната!


Думата "практикум" определено не та кефи – и то от доста време насам. Чист инат е тва. А идеята на тея упражнения е същата: съвместно развитие = лична практика + коректив от друга гледна точка. Толкоз е просто. И даже работи.

Инат е разбира се, кво друго да е. Ма кво да правя кат съм посещавал толкоа много практики, семинари и прочие и съм виждал как на живо нещата не работят за 90% от хората, камоли по интернетя.
Не се опитвам да те убеждавам, че не си права. Зная, че човек най-много защитава позицията, на която се намира в момента. Утре да я смени, пак ще е прав. Ти за себе си си права, аз за мене си. И всеки сам си бере гайлето.

П.П. Нищо от казаното по-горе не е истина разбира се, просто си философствам за спорта!

___________



Тема Re: има един филмнови [re: L.L.]  
Автор aмпapo ()
Публикувано02.11.12 23:33



че то документалните филми са за статистически неща

останалите уж са изкуство.. показват точно такъв ъгъл къфто си искат. гледала ли си го филма? даян лейн е просто невероятна в него. как го е постигнала не знам.. предполагам че най-трудната роля дет може да съществува е тази в която тряя да изглеждаш лудо влюбен


Редактирано от aмпapo на 02.11.12 23:35.




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.