Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:08 05.10.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Ша си режа вените след кат прочетох някой теми [re: Xaнa123]  
Автор mo32® (Naan_kadavul)
Публикувано05.09.12 11:56



на мен не ми трябва за да приемам хората каквито са.

И аз те разбирам: в модалността на времето ни е да се интересуваме как приемаме хората около нас. Да се измъчва дали харесваме някой, защо, как и т.н. Всеки го прави! И го прави, защото е изключително загрижен как те го приемат.

Обаче, през цялото време говоря за ПРАКТИКА, а не за социални взаимодействия. Там си сама, няма кой да те харесва или да не те харесва => няма нужда да се интересуваш как приемаш хората, а да изследваш откъде идва тоя травма за над полово приемане.

На мен винаги ми е забавно да слушам една жена, която ми обяснява как приема всички, без да се интересува от пола им, много е разпространено сред жените (също като изказването: аз не мога да лъжа), и в същото врем да я виждам как флиртува.



___________



Тема Re: Ша си режа вените след кат прочетох някой теми [re: mo32®]  
Автор Чako ()
Публикувано05.09.12 12:08



А защо така сърдито?



Тема Re: Ша си режа вените след кат прочетох някой теми [re: Xaнa123]  
Автор L.L. (гхрх)
Публикувано05.09.12 12:10



Нещо се омотах. Какво пречи Мо-то да е беупречен в съдаването на планове, щом смята, че така му е отредила съдбата? Защо противопоставяш двете неща?



...can u feel the kiss of summer
in the hart of winter's wind?...


Тема Re: Ша си режа вените след кат прочетох някой теми [re: Чako]  
Автор mo32® (Naan_kadavul)
Публикувано05.09.12 12:11



Ти кажи, ти възприемаш написаното "сърдито".

___________



Тема Re: Ша си режа вените след кат прочетох някой теми [re: L.L.]  
Автор Xaнa123 (няма време)
Публикувано05.09.12 12:18



ми то счупен телефон Лейли.
как ще ги противопоставям, и аз непрекъснато съм в планове и си ги правя.

виж от кой въпрос на Ехото започна всичко
Всеки от вас, има ли ясна идея какво да прави, за да се случат нещата, които желае?

и понеже не ми се видя много воински тоя въпрос, и даже е много против воинските неща, а Ехо обича воинските неща, се включих.

и уйдя коньо у ряката



Тема Re: Ша си режа вените след кат прочетох някой теми [re: mo32®]  
Автор Xaнa123 (няма време)
Публикувано05.09.12 12:20



И го прави, защото е изключително загрижен как те го приемат.


Мо, дали няма и друга причина някой да го прави според теб? само тази ли познаваш?



Тема Re: Ша си режа вените след кат прочетох някой теми [re: L.L.]  
Автор mo32® (Naan_kadavul)
Публикувано05.09.12 12:20



Явно с дамата говим за различни неща: тя се интересува от социалните взаимодействия и това да я приемат преди всичко като личност, а не като жена.
Аз през цялото време говоря от гледна точка на практиката, в която половите различия се вземат под внимание, да не кажа, че са водещи за типа и вида практика.

Вероятно, без да разбира за какво иде реч, вниманието й е било привлечено от определени думи, разчела ги е в някакъв травмиращ за нея контекст и тръгна да защитава правото да бъдеш личност и да те възприемат подобаващо.

Въпросът е доста важен и е може би едно от първите неща при Преглед, защото всички знаем, че се започва от сексуалните взаимодействия (заради заключената там енергия), а сексът е базиран на пола ни и няма как да не се мине през целия процес на флирт и т.н.
Много модели има заключени там, много!

___________



Тема Re: Ша си режа вените след кат прочетох някой теми [re: Xaнa123]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано05.09.12 12:22



искаш да кажеш че не можеш да си спомняш, че винаги трябва да правиш най-доброто на което си способен?

Ъхъ, а аз съм този, който взима решение. Този, който решава.
И според тези решения се движи светът.
А ти твърдиш, че трябва да се отпусна по течението...да ти е минавало през главата, че това течение, някой го създава?



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Ша си режа вените след кат прочетох някой теми [re: Kaily]  
Автор Xaнa123 (няма време)
Публикувано05.09.12 12:26



я пак!
че ти обикновено пределно ясно се изразяваш, а сега или не го правиш или аз не те разбрах?



Тема Re: Ша си режа вените след кат прочетох някой теми [re: Xaнa123]  
Автор mo32® (Naan_kadavul)
Публикувано05.09.12 12:27



Ти си отговори. отговорите са само за теб и се намират чрез Прегледа.

___________




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.