Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:50 02.07.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Многонови [re: petkuvoevoda]  
Автор lakotavakan (сиу)
Публикувано10.06.12 11:09



Брях, не мо'а се страпим, да не рекнем - Я като се маана далечи от България, доста 'ора ме питаа що съм се ма'анал. Я се им викам, я се ма'ана далечи заради българите, не заради България!



Та като чета за тракториста на войводите си се успокоявам, че на прав път съм. Щото, знаете, като те налегне носталгията, какви ли не объркващи мисли те спохождат...

Трудно е да летиш с орлите, когато си заобиколен от пуйки...

Тема Re: Многонови [re: silver.moon]  
Автор huanji ()
Публикувано10.06.12 11:21



Не знам как от пушенето отиде на криминални престъпления...



Кофтито на духовните работи е, че винаги започват от себе си.



Тема Re: Многонови [re: petkuvoevoda]  
Автор lakotavakan (сиу)
Публикувано10.06.12 11:38



.........„„„„„ „ Здрааа -а-аа-вей! (леле, треперя целият от вълнение). Като зачетох поста ти, petkuvoevoda, божке, така се възбудих! Какъв мъж, какъв левент! Човече, възбуди ми сексуално и душата и дупето

Вечерният риболов! Ей тук вече не издържах и с объркващи пръсти от любовно вълнение записах тези мои думи, молба към теб! Нека да се запознаем! Толкова си мъжествен, пък си и войвода! Е, тракторист, ама и ти се въртиш около войводите, нали?! Как хубаво се изрази, да хванеш трофейния рибок и... да му сцепиш дупето с мухата си, ех... Ама какви думи ти идат само...добър кастинг в полумрака... приятелю, усещам, че си сродна душа, ти си гей, нали?... Прав си този клуб е тъп... Но появи се ти и ...леле, сякаш слън..., не, луната изгря. Тези мъже, или воини, както се наричат, те не разбират нежната сърдечност на гея! Но ти не можеш излъга мен, виждам този копнеж, макар и да го криеш зад маската на тракторист! Поздрав и не се срамувай от това, което си. Ти си гей и не се напъвай да се изкарваш мъжага, вечер в палатката, сред нощния кастинг, всички сродни души имаме уста, за да шепнем нежни слова и дупета, за удоволствие. Но...все пак, преди да влезеш...измии си задника, моя пенис все пак не е намерен на улицата. Благодаря предварително!

Ей това харесвам на толтеките - те нямат родина, нямат чест, а само живот, който се живее! И лъжат за удоволствие! Това не се отнася за другите клубове, където лъжат и яко се напъват, да им повярваш!!! Та ... защо крият, че са гейове и си търсят партньори другаде...? Рекни си го направо и давай - сега вече не е срамно. Нали трактористе на войводите...

Трудно е да летиш с орлите, когато си заобиколен от пуйки...

Тема Re: Многонови [re: huanji]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано10.06.12 13:03



не знам, ти си много далеч от "духовните работи".
изписах енти брой листи с елементарна генетика, обаче ти си готов да вярваш на радиото и тивито, щото те изобщо не са манипулатори.

както и да е
това не е мой проблем
но какво да ти обяснявам, най зли са бившите пушачи и бившите съпруги



"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Многонови [re: lakotavakan]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано10.06.12 13:04



трай си там и през ум да не ти минава да се връщаш.



"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Многонови [re: silver.moon]  
Автор huanji ()
Публикувано10.06.12 13:27



Просто имах предвид, че дрехите ми миришат гадно като стоя на задимено. Вече, ти как се боксираш със себе си, наистина не е за вярване.





Тема Re: Многонови [re: huanji]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано10.06.12 16:44



аха, имал си предвид, че ти тровят дрехите.
бравос, имаш голям напредък, смяташ дрехите си за живи!
Салют и за живей!

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Многонови [re: huanji]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано10.06.12 16:47



а пропо, вчера четох, че в Нова Зеландия е забранено събирането на билки, както и правенето на чай от билки.. което е страхотно престъпление за тях и се наказва с глоба и затвор.
я да чуя мнението ти по въпроса ?
На времето един от големите журналисти казваше - внимавайте, всички новини са манипулация.
ама кой да го чуе.
аз откак не гледам ТиВи, съм супер.
ай, със здраве и не пий чай, щото е много вреден



"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Многонови [re: silver.moon]  
Автор huanji ()
Публикувано10.06.12 17:12



Свиркай си бре.





Тема Re: Многонови [re: huanji]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано10.06.12 17:13



свиркам си

виж новата тема
ако имаш коментар, ще съм ти благодарен



"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.