Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:18 13.05.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема По-тежко предложениенови  
Автор Mиpo ()
Публикувано05.01.11 18:02



Видях темата на Джийвс и на тези от клуба, на които наистина им се играе на неправене, бих им предложил нещо по-различно. Нека за 1-2 седмици да пишат в клуба само за нещата, които НЕ правят по Кастанеда, за това в книгите му, с което НЕ са съгласни, за това което ги РАЗЛИЧАВА от толтекския (им) образ на войн. Не става въпрос да критикуват Кастанеда, а да подчертaят моментните различия (за приликите и харесването всички са писали много).

Разбира се, всеки може да добави допълнително специфично усложнение за себе си.
Бонд ще трябва да пише за всичко, което харесва в Кастанеда и затова, което e видял, че работи при него.
Сърча, колкото и да му е трудно, може да се опита да не използва думата "Аз" поне в 10 последователни постинга.
Лилка пък може да ми пише по 1 постинг на ден, в който, или да ми се обяснява в любов, или да ми разказва как всъщност филмовите и книжните герои могат да се вдъхновяват и от нея, а не само обратното.
На Анакин бих предложил да си смени местата на само 2 думи в девиза си на "Контролът е нищо без сила"
Лелята и колежките от седянката, които коментират обикновенно нечии чуджи приказки, да говорят само за собствени дела през този период.
Ехолично е крайно време да обуе мъжките панталони и да тропне по масата на женорята около него. 1-2 псувни на мексикански испански биха му дошли добре (пък и на клуба).
Еоа може да се опита да пише изцяло на книжовен български език. Само при успех, да опита и неизползването в този период на кръчмаро-коларски език (хм, да се разменят с Ехолично).
На Пороя бих предложил по избор едно от другите две агрегатни състояния на водата: лед или пара. Да си представи преди писане как пороя от мисли става, или на лед, или как просто се изпарява.
Останалите сигурно ще си намерят сами "next level".

Хей, става въпрос само за 1-2 седмици и всеки сам може да избере началния момент. Пък после пак можете да облечете обичайните си дрехи. Знам, че сте способни. Това, че Миро ви го предлага може за някои да е допълнителна трудност в упражнението. Но за войните трудностите са просто радост.


П.П. Аз дадох лептата си за тази игра пускайки тема в клуба от незнам колко си години. Мога да добавя, че на Кастанеда пишката е по-голяма от тази на Ошо и на всички даоси взето заедно. И че съм щастлив да му я чистя с четка за зъби. Всъщност и за това пуснах темата.



Тема Re: По-тежко предложениенови [re: Mиpo]  
Автор Eholincho (Lyrical)
Публикувано05.01.11 18:11



Човек, ако знаеш как ми идва да съм такъв, какъвто ми предлагаш. Хич няма да ме затрудни

.

Секи прай кот знай

Тема Re: По-тежко предложениенови [re: Mиpo]  
Автор ибpaxим (къопек)
Публикувано05.01.11 18:18



от днес почвам да сливам 5те елемента и да им се усмихвам под железната ризница





Тема Re: По-тежко предложениенови [re: Mиpo]  
Автор eooa (staratanova-eoa)
Публикувано05.01.11 18:19



тъпчо важен,

а дали да не зема да говоря за физика, пък ти, например за литература

или пък защо да не разкажа, как правихме виртсекс с тебе или направо да го изнамеря в архивите и да го пльосна

а дали пък, да не ти извадя линкове с темите , в коит имам далеч по-книжовен език от твоя и коит хич не са малко, че и от скоро

как тъй, книжен плъх, като тебе влиза в клуба на 100 г. един път и решава, че е толкова надраснал всички тука и особено пък МЕН, та да ми дава акъл, как точно да са упражнявам и играя...

в тоя ред на мисли, ти хубаво си си дал лептата, като осра след толкоз години отново клуба с поредната си тъпа тема, ма що не вземеш да са поупражняваш на тема "смирение" и не си признайш публично, че си един измекяр и лигльо с претенции за важност ей тъй, само да ми напрайш кефа, например



Тема Re: По-тежко предложениенови [re: Mиpo]  
Автор пopoят (кокомяфка)
Публикувано05.01.11 18:23



Миро,

пропусна ми двуседмичния практикумен "обичлив" период, ма за тебе ша направя изключение:

Благодаря ти, обичам та със сичка сила!!!

_____________
Bring me that horizon!


Тема Re: По-тежко предложениенови [re: пopoят]  
Автор eooa (staratanova-eoa)
Публикувано05.01.11 18:46



изчерпа ли ти са вдъхновението и не мойш вече нищо друго да измислиш, освен обяснение в баклавяна любоф...

че той тоз мирча, тебе хич и не та познава, а и да та познава не та смята за човек, който и с плюнката си да измери, ма ти пак го обичаш, нали...щот кастанеда на коя страница, го е бил казал тва!?



Тема Re: По-тежко предложениенови [re: eooa]  
Автор пopoят (кокомяфка)
Публикувано05.01.11 19:28



я си свий на руло оскарените представи за цели, изяви и очаквания и си ги обухай у тиквата височайша, ма по-полека, че да не помислят бабичките че черковата вика за втора повечерня и да ръгнат по никое време у студа. и си ползвай поне един от прословутите ритници по предназначение т.е. за собствения си самодоволен, вкиснат от фалцетени претенции задник

_____________
Bring me that horizon!


Тема Re: По-тежко предложениенови [re: пopoят]  
Автор eooa (staratanova-eoa)
Публикувано05.01.11 19:34



я, не са пръй на мене и не ми са извозвай до мойте октави

височайшия ми задник не е твойта и ничия работа, но всички ваши задници са работа на мойте ритници и толкоз.. таз служба е вече заета и пет пари не давам дали ти харесва или не и дали тий втръснало от справедливите ми фалцетните пртенции, ша търпиш без да пуфтиш, а и да пуфтиш, пак ша търпиш

твойта работа е, да спреш да си вириш носа и да гледаш надолу, а не да ми казваш, кое е предназначението на ритниковото намерение, не тий дадено да знайш, кое за какво е предназначено



Тема Re: По-тежко предложениенови [re: eooa]  
Автор пopoят (кокомяфка)
Публикувано05.01.11 19:44



ща са правя на когото и на каквото си намисля, без значение колко луни ша ми са влачиш подир гъза да кудкудякаш накъде трявало да си замятам фустата и с кой крак по-напреде да стъпам.

а височайшият ти задник по условие и отдавна е обществена работа, щом си са фанала да го буташ безогледно и безпардонно де свариш

_____________
Bring me that horizon!


Тема Re: По-тежко предложениенови [re: пopoят]  
Автор eooa (staratanova-eoa)
Публикувано05.01.11 19:52



не бъркай моя задник с твоя

моя сий там, дет муй мястото, а твоя не е на мястото си, както и тиквата ти

и ша продължавам да та спъвам и наритвам докато газиш в личното ми пространство, което е част от общото в случая,

а ти най-после ша са примириш, че в тва общо пространство едни може и да смятат за тяхна работа, да ти са лигавят, но на други работата е, да не та оставят да са лигавиш




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.