Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:16 28.05.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Уточнениенови [re: L.L.]  
Автор Eholincho (Lyrical)
Публикувано07.01.11 20:42



Аз си признавам, че съм недодялан, но това в крайна сметка не е от значение.
Хаус е гениален, щото оставя духа да му говори, чрез заобикалящата реалност.

Секи прай кот знай



Тема Re: Уточнениенови [re: Eholincho]  
Автор Darth_Vader (power)
Публикувано07.01.11 20:42



яяяяяяяяяяяяя?!?!?!?!


ти написа нещо, което не е въпрос....

но пък за сметка на това, също така безсмислено!

Силата е нищо без контрол.

Тема Re: Уточнениенови [re: Eholincho]  
Автор L.L. (хилеща се котка)
Публикувано07.01.11 20:52



Е, не само той, да му се не види... цял клуб сме във връзка с "кораба майка"...


wake, например, е от "екипа(жа)" - гаранция!

За женското присъствие да не говорим...

... ама е прав Вейдър - ако чуваш грухтене около себе си, погледни дали не си превърнал живота си в кочина... което не означава, че кочината е нещо свещено или че трябва да разцелуваш прасето, а че евентуално трябва да разчистиш ...

Редактирано от L.L. на 07.01.11 20:54.



Тема Re: Уточнениенови [re: Eholincho]  
Автор huanji ()
Публикувано07.01.11 20:58



Историята му продължава, това е проблема. И най- лицемерните хора, често изглеждат най- обнадеждаващи...

Ще ти дам пример. Всеки нов потребител, който се появи в Ошо и е говорил с него, задължително е настроен против мен и започва да ми се репчи. И така докато един не се усети и ми каза, че всъщност той го е настроил предварително и е станал жертва на манипулация.

Видя сам, че не съм това, за което ме е представил, разбра, че е бил хвърлен срещу мен като пушечно месо, щото работата за нула време отиде да му дера кожата на човека. И той в един момент се сепна и разбра, че Миро го използва и го прави на глупак. Накрая ми стисна ръката, на него му тегли една и се махна от клуба.

Подобни варианти продължават да се случват и ако продължа да ти говоря за него, ще стане роман. Когато не познаваш хората, просто си прави пас. Аз поне така правя, щото помня вица, който един приятел ми разказа:

"Виси една жена от парапета на третият етаж и някакъв мъж и удря ръцете, да се пусне и да падне. Гледа един от долу и вика:
- Пусни жената бе!
А ония му отговаря:
- Това е тъщата!
- Брях, па и се държи... - сменя си мнението първият".

Съжалявам, че трябва да се занимаваме с глупости, но що да си мисли, че е най- големият тарикат, а всички са наивници, които може да върти на малкият си пръст. Просто една кал по пътя, която изгазваме и си продължаваме.



Тема Re: Уточнениенови [re: L.L.]  
Автор Eholincho (Lyrical)
Публикувано07.01.11 21:03



Е, не само той, да му се не види... цял клуб сме във връзка с "кораба майка"...

Имах предвид, че духът може да говори, чрез него. Не е задължително той да осъзнава това. Така поне е при Хаус

.

... ама е прав Вейдър - ако чуваш грухтене около себе си, погледни дали не си превърнал живота си в кочина... което не означава, че кочината е нещо свещено или че трябва да разцелуваш прасето, а че евентуално трябва да разчистиш ...

Прасетата са умни и добри същества, говоря от опит.

Секи прай кот знай

Тема Re: Уточнениенови [re: Eholincho]  
Автор huanji ()
Публикувано07.01.11 21:04



Доктор Хаус е велик бе, не го намесвайте тук.





Тема Re: Уточнениенови [re: huanji]  
Автор Eholincho (Lyrical)
Публикувано07.01.11 21:12



Вие тука доста се знаете. Очевидно кръгът е много тесен. Обективно погледнато за момента, човекът не манипулираше, просто предложи едно неправене. В живота ми е голяма слабост да съдя, първосигнален импулс ми е, да заклеймя някой и затова внимавам с тази си част. Иначе си прав да си трая, като не зная случая, но трае ли сърце юнашко срещу явна неправда

.

Секи прай кот знай

Тема Re: Уточнениенови [re: Eholincho]  
Автор huanji ()
Публикувано07.01.11 21:23



Обективно погледнато, всеки жъне плода на действията си.



И запомни, че той винаги може да прекрати, но егото му не го позволява. Та не плачи на чужди гробове...

Прочети пак вица и добре го осмисли. Той е стратегически.



Тема Re: Уточнениенови [re: Eholincho]  
Автор L.L. (хилеща се котка)
Публикувано07.01.11 21:31



Уважавам прасетата и са ми симпатични плюс това. Както и почти всички твари по земята с много малки изкл., които също уважавам, но не са ми симпатични.

Добре, за да спреш да ми гледаш пръста

ще сменя примера с хлебарки ориенталски тип - големи и черни. Колкото и да обичам природата и всички живи твари, тези точно ги възнамерявам далеч от мен.

Наистина ли не разбираш или просто не допускаш, че някой може да вижда твоя щоколадов бонбон, като хлебарка?



Тема Re: Уточнениенови [re: huanji]  
Автор Eholincho (Lyrical)
Публикувано07.01.11 21:33



Обективно погледнато, всеки жъне плода на действията си.

Така е, който влиза в битка, трябва да е наясно. Тук спирам коментара, щото сте повече и по-умни, а както е казал народа, най-добре е да общуваш с по-умни от теб

.

Секи прай кот знай


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.