Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:18 24.05.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема 1 любовно писмонови [re: L.L.]  
Автор Mиpo ()
Публикувано07.01.11 17:46



9 емотикона! Никой досега не ми беше пращал толкова еднакви в един постинг. Трябва да има много емоции в теб относно мен и бих го приел като първото писмо на обяснение в любов. Но пробвай да оставиш емоциите под възглавницата си и изкажи с думи това, което е зад тях. И по възможност по темата.





Тема Re: Уточнениенови [re: reborn2008]  
Автор Mиpo ()
Публикувано07.01.11 17:49



Харесват ми цитата на Морган. Благодаря.



Темата е ясно зададена. Ако искаш, включи се. Ако не, може да се измъкнеш и по тъч линията.



Тема Re: една отделна реалностнови [re: Mиpo]  
Автор L.L. (хилеща се котка)
Публикувано07.01.11 17:49



Ами радвай се, щом това те радва.



Нищо не ми коства да ти пратя и 209 хилещи се емотикона (освен мазол на пръста) - това е природата ми, а не твоите спекулации.

Редактирано от L.L. на 07.01.11 17:50.



Тема Re: Уточнениенови [re: huanji]  
Автор Mиpo ()
Публикувано07.01.11 17:52



Това пак са ТВОИ мисли и интерпретации, а не мои. След като съм пуснал тема, съм се включил в играта. Токлова е просто.



Тема Re: Уточнениенови [re: Mиpo]  
Автор L.L. (хилеща се котка)
Публикувано07.01.11 17:59



Не, не си. Опитваш се да ни натикаш своята игра.



Редактирано от L.L. на 07.01.11 17:59.



Тема Re: Уточнениенови [re: Mиpo]  
Автор huanji ()
Публикувано07.01.11 18:05



И как се включи, като продължаваш да сипеш непоискан "акъл". Даже не се усещаш, че гледаш на себе си в трето лице.



Не можеш да излъжеш всички, освен това, дори и да излъжеш някого, това не те променя. Колкото и да го буташ слона под килима, той си личи. Слон е все пак, не е стафида.



Тема Re: Уточнениенови [re: Mиpo]  
Автор reborn2008 ()
Публикувано07.01.11 18:07



1. Какво съществено в книгите/учението на Кастанеда не споделяте, т.е. не бихте искали да правите?
Няма такова.

2. Какво съществено от книгите/учението на Кастанеда харесвате, но по една или друга причина не постигате за сега?
Няма такова.

Харесват ми цитата на Морган.Благодаря. Mи като ми благодариш що ми изпращаш тоя *ГИПС* - нали ти обясних преди време, че си зарязал достатъчно ot енергияta си в аурата ми та от време на време съобщенията са със съдържание отвъд буквичките;
даваш ли си сметка че съм обективна и не се заяждам с теб така за спорта ? не виждам кво имаме да делим, а от мачкане на чуждо его моето не намалява така че и това не ми е мотивация



Тема Re: Уточнениенови [re: L.L.]  
Автор huanji ()
Публикувано07.01.11 18:26



Бе няма лошо, ако не миришеше на развалено...

То и Пороят си втъкна играта, но не с превзети претенции, ами с чувство за хумор и добра доза самоирония, примесено с лично участие. Което за мен е много интересно явление в този клуб(да ме прости ЕОА за еретичните ми мисли, ще й се реванширам по друг начин в удобно време). Та видя жабата(Миро), че подковават коня и тя вдигна крак...

Но въпреки, че пресвета Дживи блокира лорда на тъмната страна, навместо да го покани на кафе, той беше прав като меча си - Мирко вече осем години говори на себе си и не се чува сам. Нашите учи проглуши, а неговите останаха затворени. Мъка, мъка...

п.п. така малко на ред отговорих.





Тема Re: Уточнениенови [re: huanji]  
Автор Darth_Vader (power)
Публикувано07.01.11 19:15



не ме е спряла, тя беше абсолютно права в една част от въпросите си(относно мотивацията за определени действия), но самата тя би трябвало да си отговори на въпроса, дали имитацията на досадна конска муха допринася за клуба,и с какво, но не бих искал да влизам в подобни утъпкани коловози.
На Мирчо му казах каквото трябваше, той го разбра само частично и изключи само мен от "ценните"си съвети, което е без никаква реална стойност.

Така, че накратко:
Мирчо, като опитен празнодумец автоматично си е намерил подходящо място - подушил е клуба на празните приказки.
пак започва една инфантилна фаза на клуба с неизживени детски забавления, фаза, която ми е дотолкова антипатична, че предпочитам да поглеждам само ислучайно или целенасочено избрани мнения, без да си губя времето да чета стотици умотворения на скучаещи домакини, или ако случайно се включи мъж, то е с тъпи безсмислени въпроси, само за да се чувства част от стадото...
така че не виждам осовен смисъл да си упражнявам пръстите в писане точно сега и точно в този клуб...



Силата е нищо без контрол.

Тема Re: Уточнениенови [re: Darth_Vader]  
Автор huanji ()
Публикувано07.01.11 19:19



Да де, намесиха се две различни тема, а ми стана ясно, че и тя и ти се усетихте. И после някой, който не се усеща сам, ви дава акъл как да се усещате.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.