Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:41 28.05.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ако искаш да познаваш другите - опознай себе си!нови [re: DarthVader™]  
Автор jeevess ()
Публикувано06.01.11 13:50



Как помогна на клуба да не умре, с поста, в който нарече Миро мръсен мишок?



Тема Re: ако искаш да познаваш другите - опознай себе си!нови [re: jeevess]  
Автор eooa (staratanova-eoa)
Публикувано06.01.11 17:42



а ти как помогна на клуба като повтори 200 пъти въпроса " Как помогна на клуба да не умре, с поста, в който нарече Миро мръсен мишок?"



Тема Re: По-тежко предложениенови [re: jeevess]  
Автор reborn2008 ()
Публикувано06.01.11 20:21



Born empty handed
Die empty handed
I witnessed life at it fullest
empty handed - Marlo Morgan
това е домашното за Хулиганчо - да медитира и.... после му се позволява да дърпа рахат локуми и да се прави на интересен и оригинален, че ми писна от еднообразни комплименти тип *...трябва да си поласкана, че те харесвам щото аз съм важен.... * - ей за тва мешането на мисли е за напреднали щото нищо не може да се скрие ....


?????*Латерна* това новото ти играене на не-правене по милостивото указание на Миро ли е?
А ти усети ли се от къде ти идва импулса да го играеш адвокат, прокурор и ....съдия?

пс на Хуанджи импулса за поста му дойде .... от мен ;-)

и на Еоа пак от мен и идват импуслите да обяснява на Миро колко е трибуквен ....
и .... да !!!!- това че не съм го написала не значи, че не е действащо - просто не ми се занимава .... почти като на Силвио Мануел :-)

с какъвто се омешаш такъв може да имитираш - надявам се да си почти толкова внимателна, толерантна и загрижена към финната ми Его-дантела колкото към на Миро тежките его-надувки

пс2 пък аз знам от къде ми идват подобни импулси за излияния на чувства - от Миро - мноо ме кефи енергия тип топла разредена *йъни ракъ* ма на :-! после ми е кофти махмурлука и сега Хуанджи, Вейдъра и Еоа трябва да го играят чичо доктор щото и твойто поведение е бая симптоматично .... но като се замисля на мен ми не пука за твойто поведение така че може и да не си изпълнят лекарския дълг....

пробвай да си латерничиш срещу празен екран - мноо яко неправене е да знаеш ....



Тема Re: По-тежко предложениенови [re: reborn2008]  
Автор eooa (staratanova-eoa)
Публикувано06.01.11 21:11



ееей, голяма тъпня значи

ма, отде -накъде си мислиш, че ша зема да та лекувам, че и другите и да та спасявам от тъпните ти, след като са вижда, че много си ги харесваш и са опиваш от тях

виж, диагноза веднага мога ти сложа - тиквеничка и диване



Тема Re: По-тежко предложениенови [re: Eholincho]  
Автор Mиpo ()
Публикувано06.01.11 22:09



Действие, скъпи, действие.





Тема Re: По-тежко предложениенови [re: ибpaxим]  
Автор Mиpo ()
Публикувано06.01.11 22:10



Чудесно, Ибрахиме, действай. Иначе ще си останеш само с 5те приказки.





Тема Re: По-тежко предложениенови [re: eooa]  
Автор Mиpo ()
Публикувано06.01.11 22:14



Не се нервирай, мила. Може да ми даваш съвети по ядрена физика, аз пак ще те прегръщам. Ние и сега правих секс, усети как съм влязъл в теб... Особено някъде в съзнанието ти... И ти от цялата тема не виждаш същественото, а само това, че твоят ник е бил споменат.

С обич: твой измекяр и лигльо без претенции



П.П. Опитай сега 1-2 седмица да задържиш книжовния език. И САМО след това пробвай да махнеш ненужните емоционални епитети. Можеш.



Тема Re: По-тежко предложениенови [re: пopoят]  
Автор Mиpo ()
Публикувано06.01.11 22:17



Сигурно съм се появил за да го разширя този период на целогодишен. И аз те обичам. Даже и без сила. О, вода, обливай ме...





Тема Re: По-тежко предложениенови [re: huanji]  
Автор Mиpo ()
Публикувано06.01.11 22:21



Хм, щом и в този клуб ме намери, май наистина ме възприемаш като височайша позиция. И за 100тен път да кажа, че съм измекяр, мишок, нищожество и прочие, пак ще намериш повод да дойдеш да си играем. Дай бузка за целувка.





Тема Re: По-тежко предложениенови [re: Mиpo]  
Автор ибpaxим (къопек)
Публикувано06.01.11 22:27



повече са - 1001 нощ на шехеразада

плюс десетина книжки на карлос..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.