Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:53 08.07.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Предновогодишен преглед: Сексуалните фантазиинови [re: DarthVader™]  
Автор пopoят (кокомяфка)
Публикувано27.12.10 00:07



благодаря за инфото. следя темата на съседите, имам книгата. имам и тая за култивирането на женската полова енергия. четох и нея, пробвах техники. тва миналата зима, докато течеше упоменатия от Хана експеримент. книгата не я дочетох, но техниката с пренасочването по гръбначния стълб и досега я правя. когато ми хрумне.

въпрос: как си представяш едно примерно "неправене на секс"?



Тема Re: Предновогодишен преглед: Сексуалните фантазиинови [re: пopoят]  
Автор DarthVader™ (power)
Публикувано27.12.10 09:57



неправенето е като промениш първоначалната цел и го правиш с цел повишаване на енергийното ниво.

Силата е нищо без контрол.


Тема Re: Предновогодишен преглед: Сексуалните фантазиинови [re: пopoят]  
Автор huanji ()
Публикувано27.12.10 10:41





Ще я оправим врътката.



Тема Re: Предновогодишен преглед: Сексуалните фантазиинови [re: пopoят]  
Автор huanji ()
Публикувано27.12.10 10:50



Използвай тантристкото отношение, не гледай на мъжа като на мъж, нито на секса като на секс.

Само по себе си това е пълна глупост. Затова хората са измислили практиката, която може по изкуствен начин да промени вибрацията и отношението.





Тема Re: Предновогодишен преглед: Сексуалните фантазиинови [re: пopoят]  
Автор reborn2008 ()
Публикувано27.12.10 11:02



Как се оправяте с тая напаст?

тая *напаст* си я ползвам с удоволствие

не съм забелязала да губя енергия - губя само *лигави ластици* от чуждо внимание
в моята вселена сексфантазиите са единствено и само дело на мъжки енергиjни конфигурации - оставена сама на себе си екрана ми винаги е празен;след като младежта има енергия за разпрашване тяхна си е -имат право да я използват както намерят за добре
при вчерашното *не-правене* един ми обясняваше, че е време да се наебем в оригинал щото видиш ли да си мешаме енергиите дистанционно сме можели и без да си усложняваме живота с телесни обвивки :-)

Според мен мисленето за секс е по-мощно от правенето на секс. - и според ИХ, ама при мъжете - ти последно хермафродит ли си или теоритезираш ?- мойто женско мислене за секс хич не е мощно - виж на 8.12 някой си мислеше с топло чувство за мен и тва беше един от най - мощните ми оргазми за тая пък и за миналата година - тва последното го бройте за *обратна връзка*:-)



Тема Re: Предновогодишен преглед: Сексуалните фантазиинови [re: пopoят]  
Автор Xaнa. (време е )
Публикувано27.12.10 11:07



викаш и в двата случая (и да мислиш и да не мислиш за секса) си има цена и ся са питаш след като баланса е еднакъв що пък да са лишаваш от удоволстивето?
това ли е същинския проблем?



********
Времето е ценно. Годините знаят неща, които дните не познават...

Тема Re: Предновогодишен преглед: Сексуалните фантазиинови [re: пopoят]  
Автор L.L. (хилеща се котка)
Публикувано27.12.10 11:23



При мен само едно нещо работи. И това е да приема най-голямото възможно предизвикателство. В житейски и всякакъв план. И като започна да се чудя от къде да намеря време и енергия, и как да се задържа в добра форма при това, за да сънувам, и мислите за секс доста оредяват.
Когато все пак в резултат на по-рязък енергиен подем ми се развихри фантазията, просто се отпускам и наблюдавам - обикновено е вълнА, която преминава. Както казва една мъдра шопска мисъл: "кога ми се приработи (в случая присекси), сядам кротко в ъгъла и чекам да ми мине".





Тема Re: Предновогодишен преглед: Сексуалните фантазиинови [re: L.L.]  
Автор Xaнa. (време е )
Публикувано27.12.10 14:15





или както кратко и ясно казваше един приятел "Като се чудиш какво да направиш, направи по-трудното."

********
Времето е ценно. Годините знаят неща, които дните не познават...

Тема Re: Предновогодишен преглед: Сексуалните фантазиинови [re: Xaнa.]  
Автор пopoят (кокомяфка)
Публикувано27.12.10 17:33



не баш. (ама и тва е добър въпрос.)

по-скоро, май ми са ще сичко да става от въздуха



ммуц!



Тема Re: Предновогодишен преглед: Сексуалните фантазиинови [re: пopoят]  
Автор пopoят (кокомяфка)
Публикувано27.12.10 17:42



Хуанджи:
1. т.е., промяната в отношението към действието, с времето (и практиката) ще промени и мисленето?
2. коя практика имаш предвид - конкретно упоменатата горе или практиката по принцип?
3. благодаря за огнените снежинки!



п.п.
тва тантра е много дървено нещо.
или пък моето отношение е дърварско.

Reborn2008:
не теоретизирам и не съм хермафродит (но определено ми харесва идеята да съм колкото жена, толкова и мъж).
а ти как съумяваш да "ползваш с удоволствие" тва, дет викаш, че жените сме го нямали?

L.L. и Хана:
бих добавила и мойта любима мъдрост: "като не знаеш де да идеш, ела на себе си"


ОООбичам ви всичките!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.