Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:55 25.09.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: “Женски му работи”нови [re: Xaнa.]  
Автор DarthVader™ (power)
Публикувано18.03.10 19:42



както се обсъждаше в една друга тема, белият фон дава много повече инфо от черните букви, но доста често тази информация е въпрос на интерпретация на гледащия. А дали е реална, е друг въпрос.



Силата е нищо без контрол.

Тема Re: “Женски му работи”нови [re: Neise17]  
Автор Eholincho (Lyrical)
Публикувано18.03.10 22:02



Колко неразбиране има на този свят, боже.



Човек се учи.

Тема Re: “Женски му работи”нови [re: aмпapo]  
Автор дъждът (шутка)
Публикувано19.03.10 01:11



виж ко. избери си един мой пост, напиши в негов отговор поредната си повърня, и дай да го отбележим като "постът, в който си ма надприказвала". че да са отървеш от манията си да ми са вдаскаляваш и да ми отнемаш точки за воински нарушения, сякаш е нещо, дето има каквото и да било значение






_________________
Because I choose to.

Тема Re: “Женски му работи”нови [re: Xaнa.]  
Автор aмпapo ()
Публикувано19.03.10 05:52



ЩОТО МОГА



Тема Re: “Женски му работи”нови [re: дъждът]  
Автор aмпapo ()
Публикувано19.03.10 05:54



направо ми е втръснало да те гледам да се вживяваш в ролята на 'диво' момиченце. погледни се само в огледалото и сама ша разбереш защо



Тема Re: “Женски му работи”нови [re: Eholincho]  
Автор Neise17 ()
Публикувано19.03.10 08:02



има неразбиране в изобилие също и невежество и незнание и тъмнина ...а бе въобще тоя свят и по-точно неговите обитатели хората са супер упадъчни изпаднали-пропаднали назаднали ....





Тема Re: “Женски му работи”нови [re: aмпapo]  
Автор дъждът (шутка)
Публикувано23.03.10 11:48



как пък ти не втръсна да ти е втръснало, са чудя.




_________________
Because I choose to.


Тема Re: “Женски му работи”нови [re: jeevess]  
Автор Eholincho (Lyrical)
Публикувано30.03.10 11:26



Ех, тази любов! Бленувана и възпявана във времето. Но, както казва стария нагуал - кой ни е учил да обичаме?! Какво знаем ние за любовта? Не я ли бъркаме често със задоволяването на определени потребности? Защо изобщо си търсим партньори?
За мен, има един неоспорим факт, който хвърля светлина върху живота- на този свят идваме сами и си отиваме от него сами.

Човек се учи.


Тема Re: “Женски му работи”нови [re: Eholincho]  
Автор Neise17 ()
Публикувано30.03.10 22:55



да така е тия партньори са само за да оплескат нещата





Тема Re: “Женски му работи”нови [re: Eholincho]  
Автор jeevess ()
Публикувано31.03.10 08:32



Не я ли бъркаме често със задоволяването на определени потребности?
Може би я бъркат, но аз - не.
И тя няма нищо общо с партньорите. Това са глупости! Не зная защо си търсите партньори.
Можеш да обичаш някой мъж, жена, дете, куче, дърво... Но когато обичаш, когато наистина обичаш, точно тогава егото ни се стопява и на хората страшно им харесва да се чувстват освободени от този товар. Бленуват и възпяват това усещане, защото изглежда единственото смислено нещо в живота им... и са прави.

Мога да кажа, че липсата на самомнение е любов... човек се изпълва с любов, колкото повече се отказва от себе си, по-точно от това, което нарича себе си. Тогава любовта няма обект, от който да зависи. Тя е независима и свободна. Като слънчев лъч.

За мен има един неоспорим факт, който хвърля светлина върху живота - не зная как идваме, нито как си отиваме, но зная, че глаголът "обичам", няма минало време. Останалите любовни глупости са бошлаф работа.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.