Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:55 24.06.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: “Женски му работи”нови [re: Eholincho]  
Автор Neise17 ()
Публикувано10.03.10 14:59



oo бате ехолине кое е по-силно карма или кинти ?





Тема Re: “Женски му работи”нови [re: Neise17]  
Автор Xaнa. (време е )
Публикувано10.03.10 16:57



пиши, пиши...
колкото повече мъжки мнения толкова по ясна картинка.



* * *
Докато плюеш околните, все ще те мъчи жажда

Тема Re: “Женски му работи”нови [re: дъждът]  
Автор aмпapo ()
Публикувано18.03.10 07:57



ако нямаше лична история нямаше да ядеш вафлите мура напреко.

нямаше да ядеш вафли мура въобще. понеже като се обърнеш към идното време захапала вафлата от грешната страна - или ша ти падне от устата, или ша се задавиш.

както и да ми се правиш на псевдоантифеминистка тука. изобщо, пак си се разплямпала. като полъха на утрешна пръдня по-скоро отколкото като полъха на утрешния бриз. извини ме за директността



Тема Re: “Женски му работи”нови [re: Xaнa.]  
Автор aмпapo ()
Публикувано18.03.10 08:03



ми не, не разбирам какво толкова се екзалтираш. не си виждала жив латино мачо явно, или може би тези разсъждения за подкрепени от години семеен живот. идея нямам отде ти идват тея.. хората са първо хора, и чак тогава са мъже и жени. и на ляво да гледат, и на дясно, все тоз свят гледат, без значение от хромозомите в очите им, от малки ги научават. така че разликата е различна, дело на всеки

не знам кой кфо и как не е преодолял. от всичките писаници на Кастанеда излиза че все му е било трудно, и оня, и с оная. никой не е казал че живота тряя да е лесен



Тема Re: “Женски му работи”нови [re: aмпapo]  
Автор Xaнa. (време е )
Публикувано18.03.10 10:36



мдам... не разбираш..



* * *
Докато плюеш околните, все ще те мъчи жажда

Тема Re: “Женски му работи”нови [re: Xaнa.]  
Автор Neise17 ()
Публикувано18.03.10 14:22



няма никакъв смисъл от подобно разглеждане на дребно и разделяне по полова принадлежност между мъже и жени и последвало сравнение в превъзходството на единия пол по отношение на управлението в случая и лидерките възможности, тва енещо изначално сбъркано като идея да се прави според мен и не води до нищо добро



требе се надскочи малко заробващото самоидентифициране за да се види цялата картинка

ханелория знаеш ли кой е цар и господар на човешката раса ?



Тема Re: “Женски му работи”нови [re: Xaнa.]  
Автор aмпapo ()
Публикувано18.03.10 16:08



сигурно



що не земеш да ме светнеш колко си по- щото си жена, пред всеки мъж, който се мисли само за по-?

ега ти простотията е тази полова дискриминация. би трябвало да си го разбрала на твоите години, ама нейсе.



Тема Re: “Женски му работи”нови [re: aмпapo]  
Автор Xaнa. (време е )
Публикувано18.03.10 17:08



въйййй, въх! тва отде си го измисли.

не моеш да четеш мисли и тва си е, ни са опитвай.




това което си мислиш че си мисля, не е така, нито пък има нещо общо с някакви дискриминации, пък били те и полови.
сега, ако искаш да ми вменяваш неща дето изобщо нито ги мисля нито ги чувствам, аз нямам против.
съжалявам, но буквите на белия екран не са достатъчно изразно средство за пълното възприемане на посланието, а освен това приемам че не ти не си разбрала какво съм искала да кажа, а аз не съм могла да го предам.

п.п.що ма караш да са пенява и да обяснявам за някви глупости?

* * *
Докато плюеш околните, все ще те мъчи жажда

Тема Re: “Женски му работи”нови [re: Neise17]  
Автор Xaнa. (време е )
Публикувано18.03.10 17:17



няма няма смисъл, така е.
нека не разчопляме въпроса, нека турим слона под килима и да преметем отгоре, с надеждата че щом ние не го виждаме и други няма да го забележат.

Освен това нека влезем в удобното клише на половата принадлежност, така ще сме дамгосали проблема и няма да има нужда да се изправяме срещу му.

нека бе, нека, щом казваш, ОК



* * *
Докато плюеш околните, все ще те мъчи жажда

Тема Re: “Женски му работи”нови [re: Xaнa.]  
Автор Neise17 ()
Публикувано18.03.10 17:46



а отказвам се да ти обяснявам тя твоята работа е 'изгубена в детайлите' не чува но предава ...нема ме разбереш






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.