Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:47 22.05.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема За прегледанови  
Автор Eholincho (Lyrical)
Публикувано25.02.10 20:39



Привет на всички,

Споделете ако обичате, как ви върви прегледа? При мен нещо не върви. Като започна и до няколко минути се изпълвам с толкова енергия, че не ме свърта изпобщо, прави ми се всичко смо не и това. Споделете усещанията.

Човек се учи.


Тема Re: За прегледанови [re: Eholincho]  
Автор L.L. (химера)
Публикувано25.02.10 21:21



При мен това е една от възможните реакции. Често първото чувство е силна неприязън и нежелание да "вляза" в спомена, в ситуацията. Дори физически ми се гади понякога и не е да речеш от някакви особено тегави случки - не. Обикновеното ежедневие, като си припомням и все едно червата си вадя, братче.

Даже с драматичните случки е по-лесно, защото там някак си знам, че ще е "горчиво" и съм психически подготвена. А по-баналната част е, като блудкава супа без сол и с консистенция на сопол - как да не ти иде да вращаш?

В друг случай ми се приспива бързо - обикновено при преглед на деня или на по-скорошни случки.
В трети - е като при теб - не ме свърта.
Но в никой от случаите не мога да кажа, че ми е лесно, щракам си с пръстчета и той прегледа си вървиииииииии.... бейгиби!

Редактирано от L.L. на 25.02.10 21:25.



Тема Re: За прегледанови [re: L.L.]  
Автор Eholincho (Lyrical)
Публикувано25.02.10 21:30



Ако не беше толкова задължителен, отдавна да съм се отказал. Като че ли на жените им отдава по-добре.

Човек се учи.


Тема Re: За прегледанови [re: Eholincho]  
Автор Neise17 ()
Публикувано25.02.10 21:34



тъпия ти разум спъва енергийното ти тяло да си възвърне енергията може би



спри сънуването и възнамери да правиш преглед на неговото място - докато спиш - така ще си сънуваш миналото през погледа на енергийно тяло



Тема Re: За прегледа [re: Neise17]  
Автор L.L. (химера)
Публикувано25.02.10 21:39



Това ми се случва понякога.



Тема Re: За прегледанови [re: Neise17]  
Автор Eholincho (Lyrical)
Публикувано25.02.10 21:43



Има някакъво противиречие тук, при положение, че на ума не се отдава да се фокусира, при прегледа това все пак трябва да стане. Тази идея със сънуването работеща ли е или само идея?

Човек се учи.


Тема Re: За прегледанови [re: Eholincho]  
Автор L.L. (химера)
Публикувано25.02.10 21:47



Не знам. Аз все си мисля, че не ми се получава кой знае какво.
Ама при и тоя 'куц' преглед пак се случват разни неща. Например, един следобед преди седмица, както си стоях на бюрото пред компютъра и се залюбувах на гледката през прозореца. То не, че нещо невиждано - част от двора и стената на съседната къща, ама слънчице грееше и снегът се топеше и беше едно хубаво, хубаво...

... и изведнъж си припомних как съм 'сънувала на яве', като дете и как постепенно и с много усилия съм се отучила да го правя. Изненадах се и че го бях забравила от години, и че си го спомних така изведнъж...

Редактирано от L.L. на 25.02.10 21:47.



Тема Re: За прегледанови [re: L.L.]  
Автор DarthVader™ (power)
Публикувано26.02.10 02:52



явно доста често се случва това да изникват спомени от нищото, но трябва първо да е имало намерение за преглед

Силата е нищо без контрол.


Тема Re: За прегледанови [re: Eholincho]  
Автор aмпapo ()
Публикувано26.02.10 05:01



умът ти ти прави номера. всичко само и само да не бъде разголен.

така е, като ти липсва каквато и да е дисциплина.



Тема Re: За прегледанови [re: DarthVader™]  
Автор aмпapo ()
Публикувано26.02.10 05:04



ако чакаш така да го правиш прегледа, има да чакаш до 2ро пришествие и пак нищо няма да си свършил. ще се залъгваш обаче с идеята, че аха- и да почнеш. я днес, я други ден, я в някое друго десетилетие




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.