Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:21 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Кастанеда
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: "Да картографираш непознатото..."нови [re: Kaily]  
Автор Xaнa. (време е )
Публикувано23.02.10 09:16



а чувствата, емоциите, усещанията, преживяванията?


наБлюдението е много малка част, при това част която е следствие от горните, а не причина.

* * *
Докато плюеш околните, все ще те мъчи жажда


Тема Re: "Да картографираш непознатото..."нови [re: Arsonn]  
Автор Xaнa. (време е )
Публикувано23.02.10 09:16



кажи нещо де.

* * *
Докато плюеш околните, все ще те мъчи жажда


Тема Re: "Да картографираш непознатото..."нови [re: mountainlake]  
Автор Xaнa. (време е )
Публикувано23.02.10 09:19



но всички случки, които ми идват се оказват, че от непознато са се превръщали в познаваемо за мен

ами то това е смисъла и номера на картографирането.
дай примери ако искаш, изпуснала съм вчера тази линия...

* * *
Докато плюеш околните, все ще те мъчи жажда


Тема Re: "Да картографираш непознатото..."нови [re: Eholincho]  
Автор Xaнa. (време е )
Публикувано23.02.10 09:22



сложни въпроси задаваш. Лейли ти е отговорила хубаво, но аз си мисля че има и други моменти.
но не съм готова да кажа нещо по тях, не знам още как да го облека.

* * *
Докато плюеш околните, все ще те мъчи жажда


Тема Re: "Да картографираш непознатото..."нови [re: Eholincho]  
Автор L.L. (химера)
Публикувано23.02.10 09:36



Демек - язовирче да си направим, казваш....



За да не похарчим натрупания излишък обаче, се иска нова нагласа, цялостна промяна на приоритетите и дисциплина в излишък.

Да, съгласна съм с това. Всъщност, на първо време се иска място, където да се натрупва излишъкът. Нали точно затова ги карат да правят преглед - за да отворят място за новопостъпилата енергия и тя да не се попилее веднага. Това кореспондира с натрупаната вътрешна тишина...



Тема Re: "Да картографираш непознатото..."нови [re: Xaнa.]  
Автор Arsonn (tyrsesht)
Публикувано23.02.10 09:48



Кво да кажа ....... всички си рием лайната, всеки по неговия си начин. Наистина не е лесно да излъжеш гадното копеле ум, но така или иначе ще дойде момента да си спомним всичко. Нещата всъщност са много прости, ние сме организми произвеждащи енергия, наш обаче е избора и отговорността дали да произведем положителна такава или отрицателна. Лесно е да си добър с добрите, номера е да си добър и с лошите. А другото е чесане на езици и важничене на егото. Кво да картографирам и защо, ти ми кажи !

Leben und leben lassen !


Тема Re: "Да картографираш непознатото..."нови [re: Arsonn]  
Автор Xaнa. (време е )
Публикувано23.02.10 10:33



ми няма проблем като няма какво да кажеш, или като темата не те вълнува, или не ти е интересна, или това просто в момента не те занимава.

затова са и различни темите тук- защото различни неща в различен отрязък от време занимават различни хора. който иска говори по тях. Аз не бх могла да кажа защо трябва да опознаваш непознатото ти точно, това е твоя реплика.




иначе с другото съм съгласна
* * *
Докато плюеш околните, все ще те мъчи жажда

Редактирано от Xaнa. на 23.02.10 10:44.



Тема Re: "Да картографираш непознатото..."нови [re: L.L.]  
Автор searcher (нещо...)
Публикувано23.02.10 11:22



Психологията се занимава с глупости. тонала и нагуала са еднакво абстрактни области.



Тема Re: "Да картографираш непознатото..."нови [re: Eholincho]  
Автор searcher (нещо...)
Публикувано23.02.10 11:23



Парите са илюзия, хартийки. Нямаш нищо, което да харчиш, освен ако не вярваш в илюзиите, но пък ако вярваш в тях, значи не вярваш в абстрактното и си обречен на сигурна гибел, защото илюзиите водят единствено до неизбежна смърт.

Редактирано от searcher на 23.02.10 11:24.



Тема Re: "Да картографираш непознатото..."нови [re: Xaнa.]  
Автор _xXx_ ()
Публикувано23.02.10 11:45



още като пуснах мнението и вече небях толкова сигурен

но това беше първата мисъл която ми мина през главата




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.